yardımcı olabilir misiniz? hamile miyim?

levikaren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2011
14
0
merhaba hanımlar. birşey sormak istiyorum. normalde reglim 26 günde bir oluyor. en son 14 eylülde regl oldum. ve 3 ekim gecesi eşimle biraz riskli bir beraberlik yaşadım. ertesi gün norlevo aldım ve 2sini birden içtim. ve hala regl olmayı bekliyorum. midem çok bulanıyor. acaba hamile miyim? 3 gün geçti. daha çok yeni evliyim ve bir bebek için hazır değilim. çok teşekkür ederim şimdiden yanıtlarınız için.

mrb o ilaçtan bende içmiştim genellikle başarılı oluyor tabi doğru kullanımla ve en erken müdahaleyle. ilacın kötü yanlarından biri adet düzensizliği yapması bende yaptı mesela 30 gün olan reglim 32 güne çıktı sende de düzensizlik yapmış olabilir tabi stres yaşıyorsan o da gecikmesini sağlar ama emin olmak için sen istersen bi test yap yinede .

Hamilelik belirtileri için çok erken...Mide bulantısı öyle hemen olmaz...:) Hamile olup olmadığını anlamak için en azından adet gününü beklemen gerekir....

ertesi gün hapları hiç güvenilir değil. almasaydın daha iyiydi. vücudun dengesini alt üst ediyor. söylediğin tarihe göre hamilelik ihtimali var. kan testi yaptırabilirsin.

ay ne bileyim hemen stres oldum. biraz heyecanlı bi yapım var çünkü. ya dua edin benim için. hiç sırası değil şimdi. okulumu bitiremedim daha :44: ne kadar daha gecikirsem test yapmalıyım peki?

tatlım bence bi kaç gün bekle ve test yap...yeni evliyim diyosunn..evlenince adet günleride bazen sarkabiliyomuş bi kaç arkadaşımda öyle olmuştu.. ama sen yinede bekle ve test yap.. :KK3:

öyle yapayım bari. ya içim ferahladı birileriyle konuşunca teşekkür ederim :KK3: korunmuyorduk, onu tehlikeli bi durum ortaya çıkınca mecburen aldım. aldıktan sonra okudum nedir ne değildir diye. genelde pek olumlu bir yorumla karşılaşmadım zaten.

kızlar ben hala regl olmadım. 5 gün gecikti. norlevo kullananlar varsa aranızda bi yardımcı olabilir mi? ilacı aldıktan sonra kanama yapması gerekiyor mu? veya regl düzeninde geciktirme yapıyor mu? bi de bi gebelik testi alsam sonuç verir mi şu anda?

ben o bahsettiğin ilaç hakkında hiç bi şey bilmiyorum gelene başım gözüm üstüne dediğim için :) ama reglin geciktiyse sabah ilk idrarınla evde test yapabilirsin.. daha garanti olsun diyosan en yakın hastanede ya da labaratuarda kanda gebelik baktıra bilirsin betahcg! o kesin sonuç verir sana.. ama yok şimdi o kadar teferruata giremiycem diyosan ve endişeni bastırmak istiyosan da ecz.nelerde 3, 5 tl ye satılan idrar testlerinden alıp sabah ilk idrarınla yap bence.. benim fikrim bu yalnızlık hissetme diye yazayım dedim :)

o eczaneden alınan testler ne kadar güvenilir olur kii. :/ ben en iyisi pazartesi bi test yaptırayım. kızlar dua edin hamile olmayayım :44:

o eczaneden alınan testler ne kadar güvenilir olur kii. :/ ben en iyisi pazartesi bi test yaptırayım. kızlar dua edin hamile olmayayım :44:

naaptın sonuç nedir diye yazıyorum dört beşoldu bi türlü sayfada çıkmıyo kafayı yiicem :) NAAAptın yaz bize... sonuç ne

biraz önce 2 tane test aldım eczaneden. ikisi de negatif çıktı. iyice baktım silik çizgi falan var mı diye, yoktu. içimiz biraz rahat etti ama 7 gün neden gecikti merak etmiyorum değil.

biraz önce 2 tane test aldım eczaneden. ikisi de negatif çıktı. iyice baktım silik çizgi falan var mı diye, yoktu. içimiz biraz rahat etti ama 7 gün neden gecikti merak etmiyorum değil.

cnm 12 gunde kan testi yapdir 2 saat falan veriler en iyisi bu

8.10.2011 adetim bitti 15.10.2011 kahverengi akıntım olduğu için doktora gittim kan testinde beta değer 0-5.3 sınırlarında 6.7 çıktı biraz önce idrar testi yaptım tek çizgi yanı negatif çıktı halime değilim dimi yardım ederseniz sevinirim

8.10.2011 adetim bitti 15.10.2011 kahverengi akıntım olduğu için doktora gittim kan testinde beta değer 0-5.3 sınırlarında 6.7 çıktı biraz önce idrar testi yaptım tek çizgi yanı negatif çıktı halime değilim dimi yardım ederseniz sevinirim

mrb lavikeran nasılsınız...ben suanhamıle oldugumdan umutlanıyrummm..ama sen benm gec gelmesıne ragmen hamıle olmadıgımı ogrendım deyınce moralım bozulduuu :KK43: ekim 13 regl tarıhım ve hala olmadımmm.testte almadımm yapmayyya korkuyrum sadece beklemedeyım suan
ve bende bır belırtıde yokk napayım bana yardımcı ol nolurr
aldıgım testte hamıle olmadıgımı ogrenırsem yıkılırımmm :KK43:

X