Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yardım

Canım ben 5-6 cm büyüyebiliceğini düşünüyorum doğal yollarla sonuçta bu otlar bitkiler biçok şeye şifa olabiliyo bu neden olmasınki zaten 5-6 cm büyüse bana yeter

silikon taktırmayı düşünmüyorumda hormon testimi yaptırsam diye düşündüğüm oldu ben yaşıtlarıma görede erken ergenliğe girdim o yüzden bir uzmana mutlaka görüneceğim

Canım ben 5-6 cm büyüyebiliceğini düşünüyorum doğal yollarla sonuçta bu otlar bitkiler biçok şeye şifa olabiliyo bu neden olmasınki zaten 5-6 cm büyüse bana yeter

Canım anlıyorum umudunu da,yani sen bilirsin,tamamen bitkisel bir ürün ise,eminsen bundan dene bakalım.Hormonal içerikli,kortizonlu filan bir kremse dikkat et derim.Mesela tam içeriğini,yan etkilerini bilmeden kullanıp göğüs büyütücem derken kıllanma problemi yaşayanları da duydum ben.Yalnız 5-6 cm. küçümsenecek bir rakam değil bence.Tüm meme çeperinin etrafından 5-6 cm. fark yaratır.Bunun da sadece bitkisel bir kremle dışarıdan gerçekleşeceğini sanmıyorum ben.Sadece bitkisel kökenli kremler dekolte çevresinde ve meme etrafında düzenli masajla birlikte uygulanırsa örneğin sarkık,gevşek dokulu memelerde toparlanma,gerginlik anlamında iyileşme sağlar.Ama çapını genişletmek anlamında pek gerçekçi gelmiyor bana.Tamamen doğalsa dene bakalım,ciddi ciddi de ölç ama bence,fark olacak mı?Ve tabi bu fark olursa kalıcı olacak mı?Örneğin dudak dolgunlaştırıcı ürünler vardır,içlerinde bitkisel maddeler bulunur;gliserin,karabiber yağı,kolajen gibi.Bunlar geçici,kullanıldığı sürece belli bir fark yaratır ama kullanmadığında eski haline geri döner.

silikon taktırmayı düşünmüyorumda hormon testimi yaptırsam diye düşündüğüm oldu ben yaşıtlarıma görede erken ergenliğe girdim o yüzden bir uzmana mutlaka görüneceğim

Açıkçası bir uzman tarafından,yani bir doktor tarafından bana şu kremi kullanın,şu losyonu sürün göğüs büyütür diye birşey öneren olmadı.Ama tıbbi anlamda engel durumlar yani hormonal etkenleri göz önünde bulunduruyorlar elbette.Tabii ki bir doktora görünün,gerekli testler için zaten yönlendirecektir sizi.Slikonu ben de düşünemiyorum.Operasyondan korkumdan değil ama işin maddi boyutu var,ayrıca 6-7 sene sonrasında ne olur,bir sıkıntı çıkarır mı,bünye kabul eder mi? gibi şüphelerim var.

aynen bende.. ancak birçok doktorun bilmediği doğal yöntemlerde var bünye hangisinden etkilenirse onunla göğüs büyümeye başlıyor.. bende mersin yağı etki etti gibi sanki büyümeye başladılar

aynen bende.. ancak birçok doktorun bilmediği doğal yöntemlerde var bünye hangisinden etkilenirse onunla göğüs büyümeye başlıyor.. bende mersin yağı etki etti gibi sanki büyümeye başladılar

Mersin yağını duymuştum ama denemedim.Kullanmaya devam et bakalım canım,baktın fark edilecek kadar büyütüyor,yazarsın.Merak ettim ben de çünkü yani işe yarayacak mı?

tamam senide bilgilendiririm

Canım bu mersin yağı aktarlardan bulunabiliyor mu kolayca?Fiyatı ne kadar aşağı yukarı?Nasıl kullanılıyor bir de?Sadece sürülmesi yeterli oluyor mu yani?Ben netten biraz araştırdım ama iyi yorumlar da yapan olmuş,hiçbir işe yaramadı diyenlerde.Kullanan biri olarak sana sormak istedim o yüzden.

canım üzüldüm doğrusu.....geçmiş olsun......bende çocukken çok bademcik rahatsızlığı yaşadım......antibiyotikler....iğneler.....vs....bende bu durumdan dolayı gelişim bozukluğu oldu acaba diye düşündüm sen böyle yazınca......gerçi benim ergenlikte yoktu......zamanla kilo aldıkça büyüdü........merak ettiğim tonsilit hastalığına özgü bişey mi bu......

Benim tonsilit olayım küçük yaşta başlamıştı.Aynen dediğiniz gibi antibiyotikler,iğneler...Bayağı yüksek ateşle seyrederdi benim.Ama o dönemlerde elbette doktora gittiğimiz halde hep atlatılır dediler.Belli bir yaştan sonra geçer,bu derece şiddetli olmaz,aslında bademciklerin alınması iyi birşey değil,onlar akciğerin bekçileridir,hasta olursanız bu sefer ciğerlerinize iner vs... vs....Ama yıllarca geçmedi,aksine şiddeti artarak,41 derece ateşe varan iltihapla devam etti ne yazıkki.Bir gün ateşim 41'e çıktığında fenalaştım,apar topar acile götürmüşler elbette.Bu olaydan sonra canıma tak etti.25 yaşında bademcik ameliyatı oldum ben.Hem de lokal anestezi ile.Allah'tan doktorum çok iyiydi.Hastanenin baş hekimiydi.Ameliyat öncesi hastalık öykümü araştırmıştı elbette.Küçük yaştan beri,ergenlik dahil olduğu için gelişim geriliğine yol açar demişti.Yani bizim anlayacağımız dilde serpilmemi engellemiş.Sadece tonsilite özgü mü bilemiyorum ama bende etkili olmuş doktorun dediğine göre.

peki canım sakıncası yoksa ölçünü paylaşır mısın.....

bende aynı rahatsızlıkları yaşadığım için merak ettim....

ya aktarlarda satılıyor ben yağını kullanıyordum 5 tl.. annem geçen yanlışlıkla aromasını almış mersin aroması " karden " marka.. baktım aroma daha doğal onu kullandım hem damla damla kullanabilmek için tıpası da var ama mutlaka karden marka al.. karden aroması diye satılıyor karden.. 7 tl
bir ara karden mersin yağım bittiğinde başka marka aldı annem direk söndürdü göğüslerimi.. şimdi karden mersin aroması kullanıyorum dikleştirdi güzel oldu inşallah büyürler..
ama duş alıp öyle sürüyorum duş almasam bile sıcak su tutup sonra soğuk tutuyorum gözenekler açılıyor öyle daha etkili

canım zaten kullandığımız şeyler bitkisel krem değil yani işlenmiş birşey hiç değil.. direk yağ alıp falan sürüyoruz bitkisel ürün deyince herkes krem falan anlıyor.. bitkisel çaylar falan var mesela rezene süt bezlerini geliştiriyor.. yan etkilerine baktım yok zaten bahsettiğimiz şeyler böyle ve gerçekten büyüten var bırakıncada bazen gidiyor bazen gitmiyor.. 10 cm büyütüp bırakınca sadece 1 cm küçülen falanda var.. ben masaj falan deniyorum sönmesin diye hergün yaparım 5 dakika kendime ayırırım sıkıntı değil. büyüsünler yeterli

Anladım canım,çok sağol.Bayan aktar bulabilsem bari,bu mersin yağı sadece göğüs büyütmekle ünlenmişse,utancımdan yerin dibine girerim

10 cm....Oyy oyyyy,o kadar büyütebilirsek öpüp te başımıza koyalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…