Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yardım

ben hiç 70 kullanmadım direk 75 aldım büyük gözüksün diye ama 75 a bulamamış annem 75 b almış bir büyük geliyorki sormayın :KK1:
canım ben senin yaşlarındayken aynı durumdaydım......

kimseye bişey demiyordum ama kendimi kötü hissediyordum.....

75 oluyordu.....42-45 kilolardaydım....

sonra tabi yıllar geçti....(yaşım ortaya çıkacak.....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:)

ben 65 kilolara geldim şuan 80 B kullanıyorum.......

ve bana normal geliyor.....

tabi onlar büyüdü ama başka yerlede büyüdü.....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Anladım canım.....

B olması iyi bence....

A ve B cup arasında çok az bir fark var canım zaten.B cup olsa da düz penye sütyen giyince mesela yine bir sahanda yumurta olayı oluyor :KK1: İllaki en azından tek kat balenli ya da push up kullanmak gerekiyor.Ben genel yapı itibarıyla minyonum zaten.O yüzden illa 90 olsun diye inadım olmadı hiç,zayıf bedene göre abartı göğüs te hoş olmuyor pek çünkü.Ama hep dolgulu,destekli sütyen aramak zorunda kalıyoruz.Şöyle 80 C cup olsaydı iyiydi ama nerdeee :KK1:

A ve B cup arasında çok az bir fark var canım zaten.B cup olsa da düz penye sütyen giyince mesela yine bir sahanda yumurta olayı oluyor :KK1: İllaki en azından tek kat balenli ya da push up kullanmak gerekiyor.Ben genel yapı itibarıyla minyonum zaten.O yüzden illa 90 olsun diye inadım olmadı hiç,zayıf bedene göre abartı göğüs te hoş olmuyor pek çünkü.Ama hep dolgulu,destekli sütyen aramak zorunda kalıyoruz.Şöyle 80 C cup olsaydı iyiydi ama nerdeee :KK1:

canım kaç kilosun peki.....

45 :KK5: Boy da 1.57 cm.Tam bir pigmeyim yani :KK17: :KK1:

minyonsun yani......:KK16:

ne güzel işte....bende 45 kiloyken hey gidi günler.......:KK9:

kilo alınca büyüyorlar canım gerçekten........:KK9::KK9::KK9::KK9:

bana artık küçük demiyorlar.....tabi balık etinde olunca her yere yansıyor........:KK9::KK9::KK9::KK9:

minyonsun yani......:KK16:

ne güzel işte....bende 45 kiloyken hey gidi günler.......:KK9:

kilo alınca büyüyorlar canım gerçekten........:KK9::KK9::KK9::KK9:

bana artık küçük demiyorlar.....tabi balık etinde olunca her yere yansıyor........:KK9::KK9::KK9::KK9:

Evet minyonum :KK1: Ahh balık eti olmakk,en büyük hayallerimden biri :) Olsam da yansısa heryere keşke.Peki canım,sen nasıl kilo aldın?Yani eskiden sen de 45 kiloymuşsun ya.Ben yıllardır bu ayardayım.Hatta biraz üzüntülü bir dönem geçirsem veriyorum bile.30 olunca bak nasıl alıyorsun derlerdi hep.Oldum,ayy yaşı da belli ettik ama :KK1: Hala aynı gidişat.Tartının 50 gösterdiğini bilmem ben :KK50:

Evet minyonum :KK1: Ahh balık eti olmakk,en büyük hayallerimden biri :) Olsam da yansısa heryere keşke.Peki canım,sen nasıl kilo aldın?Yani eskiden sen de 45 kiloymuşsun ya.Ben yıllardır bu ayardayım.Hatta biraz üzüntülü bir dönem geçirsem veriyorum bile.30 olunca bak nasıl alıyorsun derlerdi hep.Oldum,ayy yaşı da belli ettik ama :KK1: Hala aynı gidişat.Tartının 50 gösterdiğini bilmem ben :KK50:

canım zaman içinde bende anlamadım nasıl oldu.....

aileden genetik miras benimki.......

tabi yemeyede meraklı olunca.......:KK9::KK9::KK9::KK9:

aslında çok yemem ama......su içse yarayanlardan.......:KK9::KK9::KK9:

canım zaman içinde bende anlamadım nasıl oldu.....

aileden genetik miras benimki.......

tabi yemeyede meraklı olunca.......:KK9::KK9::KK9::KK9:

aslında çok yemem ama......su içse yarayanlardan.......:KK9::KK9::KK9:

İşte bu su içse yarayan bünyelerrrr beni çıldırtıyor :KK1: Yanlış anlama sakın bu yazdığımı.Bizim gibiler gece mantı,makarna yese yarım kiloyu zar zor alıyor.Azıcık yiyip 3-5 kilo nasıl yapıyor bazısı da.Şimdi kilolu arkadaşlar da bana kızmasın ama aksine ben özendiğim için böyle yazıyorum yani.Çünkü kolayca alabilen ya da kilo veremeyen de,çok zor alıp çok çabuk verenin halinden anlamıyor.Yani 55-56 kilo olsa neyse de,kadın dediğin de 40'lı kilolarda olunca sürekli,bu kadar zayıflık ta iyi olmuyor işte.

canım ben senin yaşlarındayken aynı durumdaydım......

kimseye bişey demiyordum ama kendimi kötü hissediyordum.....

75 oluyordu.....42-45 kilolardaydım....

sonra tabi yıllar geçti....(yaşım ortaya çıkacak.....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:)

ben 65 kilolara geldim şuan 80 B kullanıyorum.......

ve bana normal geliyor.....

tabi onlar büyüdü ama başka yerlede büyüdü.....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım ben bu yıl kilo aldım benim hep basene gidiyor.. büyüyünce mutlaka kilo alıcam ama şuan 49 kilodan 47 e indim tekrar fitness a gidiyorum çünkü.. fazla kilo almayı hiç istemiyorum normal büyüsünler :KK43:

mevcut var olan goguslerinizi daha dolgun ve dik bir gorununde tutarak daha iyi hissedebilirsiniz kizlar,bekarken cok fazla detaylara girmemenizi oneririm,bitkisel calismalar tabiki yapabilirsiniz..
evlilik veya birlikteliktlten sonra mutlaka yapilacak seyler var buyutmek icin..ama dedigim gbi bekarken mevcut formunu koruyup daha dolgun yapabilirsiniz.

mevcut var olan goguslerinizi daha dolgun ve dik bir gorununde tutarak daha iyi hissedebilirsiniz kizlar,bekarken cok fazla detaylara girmemenizi oneririm,bitkisel calismalar tabiki yapabilirsiniz..
evlilik veya birlikteliktlten sonra mutlaka yapilacak seyler var buyutmek icin..ama dedigim gbi bekarken mevcut formunu koruyup daha dolgun yapabilirsiniz.

canım evlenince büyümezse büyümüyor çok fazla örneği var.. ayrıca benim şekli yokki koriyim :KK1:

canım evlenince büyümezse büyümüyor çok fazla örneği var.. ayrıca benim şekli yokki koriyim :KK1:

artik gelisimini tamamlamissa tabiki bazi yontemlere basvurmak gerekli canim,ben 3 cm ye kadar buyutmustum bayada farketti ama bekar degildim,evlide degildim o zamnlar ayrica.))
eger kararliysan birkac onerim olur sanada..

artik gelisimini tamamlamissa tabiki bazi yontemlere basvurmak gerekli canim,ben 3 cm ye kadar buyutmustum bayada farketti ama bekar degildim,evlide degildim o zamnlar ayrica.))
eger kararliysan birkac onerim olur sanada..

canım ben ergenlikteyim ama büyümüyorlar artık bunu yazmaktan sıkıldım buraya.. ben 100 lerce sayfa okudum bana zarar vermeyecek yöntemleri seçtim işe yaramaya başladılar.. büyüyene kadar bekleyemem etrafımdaki herkes büyük göğüslü bikini giyemiyorum resmen :KK43:

X