yardım

senın yasını merak ettım bu bır ıkıncısı benım esıme destek olmadıgımıda nerden cıkardın ben sadece ruh halımı yansıttım evlılık bır ayda da bır senede de 3 gundede zehır olabılır sen bunu yasamadan bılemezsın bu arada madem bu kadar cok ıstıyorsun evlenmeyı gıt evlen ne duruyorsun madem o kadar meraklısın tutma kendını bence hemen evlen yanı

Bende bu aralar öyleyim nedendir bilinmez.Hiç birşeyden zevk alamıyorum.Dışarı çıkmak hiç kimseyle konuşmak istemiyorum.Kimsenin olmayacağı sessiz bi yerlere gitmek istiyorum ama:1no2:
Sanırım herşeyden vazgeçmişim ben:çok üzgünüm:

bence siz gerçekten ayıp yaptınız. gayet ii niyetli yazdım.. şu yazdıklarınıza bakın:mymeka:
buralarda konusuna samimi yorumlar yazana kaba cevaplar verilmez.:enbuyukkk:
artı akıl bu yaşla bağlantılı değil. kk ya üyeyim. elli kere de evlenmeme gerek yok bazı şeyleri bilmem için.. ne haliniz varsa görün.. bu şekilde cevap vermenize gerek yoktu:enbuyukkk:

artı san burda yaşım 53 dersem ne yapacaksın acaba?

Asıl sıkıntını bilmiyorum ama inan ki anlıyorum..
Evlilik böyle işte..
Biranda bu muydu o aşık olduğum,deli olduğum adam diyorsun..:1shok:
Kimine çok basit gelen problemler aslında bizler için dağlar kadar büyüktür,maalesef..benneyaptımki
Hep derim ya evlenmeyin diye.. Zor gerçekten çok zor..
Ama kullanıcı adın öyle güzel ki,inşallah en yakın zamanda yine umut dolu olursun aynen ismin gibi..:teselli:

bence kelimelerinize dikkat ederseniz iyi olur.arkadaş size yardımcı olmaya çalışıyor. ne bu hiddet anlamadım

ıyınıyetlı oldugun bu cevabından da bellı oluyo baksana ne halım varsa gorcem zaten sen hıc merak etme senın elestırılerıne karsı ben sadece cvp verdım ayıp ettıgımıde sanmıyorum benım yasadıklarımı bılmeden burdan benı elestıremezsın sadece yorum yapabılırsın nasıl yapıldıgını bılmıyorsanda butun sıteyı dolas yorumları oku oyle bıseyler yaz oldumu

canım cok saol allah sadana yardımcı olsun

sende konu başlıına evli olmayanlar giremez yaz.. he yaş sınırı da koy:roflol:
artı yeni bir üyesin .. sen öğreneceksin
çok şey öğreneceksin..

Evlilik gerçekten zor..fedakarlık isteyen bir kurum..
Herhalde bir süre önce kendi yaşadığım sıkıntıları şu anda yazsam destan olur
Ruh haliniz iyi değil bu belli
Fakat burada size fikir veren veya düşüncelerini söyleyen insanları tersleyerek bu halinizi değiştiremezsiniz
Olumlu bakarsanız biraz daha olumlu olur herşey

hayatım, sana destek olmak isteyen bir arkadaşımıza verdiğin cevabı çok yadırgadım...bunu içinde bulunduğun ruh haline vermek istiyorum...yaş konusu çok bıçak sırtı bir konu....yaş çok yaşamakla değil çok şey yaşamakla alakalıdır canım.

sonra madem meraklısın git evlen falan inanılmazsın..o zaman sen de evlilikten memnun değilsen git boşan seni tutan ne diyelim, olurmu canım lütfen öfkeni sana destek olmayan kişilerden çıkarma tatlım.

canım haklısın benımde amacım ınsanları kırmak deyıl ama benım yasadıklarımı bılmeden benı elestırmesıne kızdım ben cunku bana hayatı zehır eden kısı zaten kocam yanı bana o haklı ona destek ol demesı canımı sıktı okadar yanı belkı sert oldu tepkım ama bana bılmeden akıl vermesı hosuma gıtmedı

evet evet senin sinirlerin cidden çok bozulmuş, çünkü canım diyene bile kızıyorsun...bu en büyük kanıtı.

şekercim, en kısa zaman da uzman bir psikiyatriste görünürsen çok rahatlayacağına emin olabilirsin.

ama işte böyle tatlı tatlı anlatırsanız sizi anlarız. olayı bilmiyoruz ki biz... arkadaşımızda iyi niyetle yazdı, mesajı.

sana kötü birşey dememiş ki...inan bana senin sinirlerin çok yıprandığı için yanlış anlıyorsun..yapıcı olmaya çalışmasında ne kötülük var..

bak tatlım her türlü eleştiriye açık olmayanlar konu açmamalıdır diye her fırsatta söylerim ve sözüm meclisden dışarı gene aynı sözlerimi tekrarlıyorum.

kırmak için yazmadım.. kocanın zehir ettiğini ne bilelim ki biz.. forumu iyi gezip okursan nasıl yazman gerektiğini de bilirsin diycem ama lafını sana satmak olacak..
üzülmüştüm bile.. ama işte herkese iyi niyat göstermemek lazımmış demek..
yaşın kaç, çok meraklıysan hemen evlen falan.. bu resmen sataşma oldu..
ama neytse psikolojine veriyorum..

çok saol canım yaa valla

hem yasadıgınız hersey cok zor olsada hayat bir imtihan her sabah dogan günes bizler için içinizi karatmayın iyi seyler görmeye calısın bazı seyleri onarmaya calısın mutlaka emeklerinizin karsılıgını alırsınız siz umut edin kaybetmeyin umutlarınızı hem cogumuzun umutlarından baska birseyi yok bilseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…