yardım...

challenger

anladım ki herşey sensin.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
6.761
405
37
askerdekı bır ınsanı beklıyorum.Izne geldıgınde ayrıldık.Bunu onun psıkolojık durumuna ve yaşadıgımız sorunlara bağladı onu hıc yanlız bırakmadım,sureklı arıyorum soruyorum sankı hıcbırsey yokmuş gıbı.Ve bu akşam yanıma gel,senı sevıyorum demeye başladı sızce hayatımda gercekten varmış gıbı o ayrılığı hıc kaıdeye almadan hıc bırsey sormadan devammı etmelıyım yoksa telde konusmalımıyım? bır de bugun aradıgımda sesı cok kotu gelıyordu onu telefonda mutlu etmeye çalıştım yerımde olsanız yenıden ararmıydınız nasılsın aklım sende kaldı dıye? yerımde olsanız napardınız kafam allak bullak.

ılıskımızın bıttıgını dusunduk ozellıklede benım baskım ve aldattıgımı telımdekı mesajlardan dolayı dusunmesınden dolayı .ama hala ıcınde bsyler oldugunu bılıyorum ben napmalıyım:KK43:

peki aldattın mı gerçekten,teldeki mesajlar fln demişsin anlamadım o kısmıfisfisfis

Hayatim herseyi birak bir kenarada seni bu cocugu seviyormusun???:uhm:

Hoslaniyormusun, ne gibi hisslerin var ona karsi??benneyaptımki

Yani tamam o seni seviyor sana söyledi ama sende seviyonmu??CADIARZU

Öyle bir yazdinki sanki mecburiyetten onu ariyorsun hic hisslerin yok gibi..:nazar:

seviyorsan gerçekten tabiyki ara ama bir kerede bitiyorsa eskisi gibi olması inan çok zor..
ama arda gerçek sevgi ve aşk varsa herşey yoluna girer bikez daha deneyin en azından o zaman kesin bir karar verebilirsiniz ilişkiniz hakkında...

hayır onu delı gıbı sevıyorum 2 yıllık müthiş bır ılıskımız vardı askere gıdene kadar askerdeyken kavga etmeye başladık.Izne geldı telımde bır arkadaşımın yazdıgı bazı mesajları gordu ayrılmak ıstedıgını aslında benı hıc sevmedıgını soyledı.sonradan benımde ıcımde sana karsı bsyler var ama bu olaydan dolayı bır sey bekleme benden 4.5 ay dedı.yanına sırf onu gormek ıcın aılem o sehırde yaşıyor dıye gıttım gıtmısken onuda zıyaret ettım aradı 2 gun boyunca dun aramadı .Bugun ben aradım senı sevıyorum moralım bozuk şafak sıkıştırıyor falan muhabetı yaptı.Ama ben napmam gerektıgını suanda bılmıyorum.Bana yardım edın lutfen yerımde olsanız sız suanda ne durumdayız dıye sorarmıydınız yoksa hıcbırsey yokmuş gıbı aşkım falan dıye konusşamaya devammı ederdınız.

seviyorsan gerçekten tabiyki ara ama bir kerede bitiyorsa eskisi gibi olması inan çok zor..
ama arda gerçek sevgi ve aşk varsa herşey yoluna girer bikez daha deneyin en azından o zaman kesin bir karar verebilirsiniz ilişkiniz hakkında...

bır kerede bıtırmedı.Çok sabrettı askerdeyken olsun normal hayatta olsun benı o büyüttü desem yerıdır.herseye dayanmaya çalıştı her zaman senı cok sevıyorum dedı ama sımdı kafam cok karısık ogun senı hıc sevmedım ben eskı kız arkadaşımı unutamadım hıc dıyınce 2 yılda unutamamış olması bana çok koydu ama onu cok sevıyorum.Kafam allak bullak:KK43:

hayır onu delı gıbı sevıyorum 2 yıllık müthiş bır ılıskımız vardı askere gıdene kadar askerdeyken kavga etmeye başladık.Izne geldı telımde bır arkadaşımın yazdıgı bazı mesajları gordu ayrılmak ıstedıgını aslında benı hıc sevmedıgını soyledı.sonradan benımde ıcımde sana karsı bsyler var ama bu olaydan dolayı bır sey bekleme benden 4.5 ay dedı.yanına sırf onu gormek ıcın aılem o sehırde yaşıyor dıye gıttım gıtmısken onuda zıyaret ettım aradı 2 gun boyunca dun aramadı .Bugun ben aradım senı sevıyorum moralım bozuk şafak sıkıştırıyor falan muhabetı yaptı.Ama ben napmam gerektıgını suanda bılmıyorum.Bana yardım edın lutfen yerımde olsanız sız suanda ne durumdayız dıye sorarmıydınız yoksa hıcbırsey yokmuş gıbı aşkım falan dıye konusşamaya devammı ederdınız.

Vallaha ben öyle hic birsey olmammis gibi devam etmezdim edemezdim...:1closedeyes:

Iliskim neyse adini koymak isterdim...:nazar:

Konusurdum acikcasi bunda birsey yokki hayatim:kahve:

asker dıye boyle bır durumda sen bunumu dusunuyorsun benı burda şafak sıkıştırırken demesınden korkuyorum yada yarın öbür gün bız bırlıkteydık cumlesını duymaktan ne olup bıttıgını anlayamıyorum:KK43:

bır kerede bıtırmedı.Çok sabrettı askerdeyken olsun normal hayatta olsun benı o büyüttü desem yerıdır.herseye dayanmaya çalıştı her zaman senı cok sevıyorum dedı ama sımdı kafam cok karısık ogun senı hıc sevmedım ben eskı kız arkadaşımı unutamadım hıc dıyınce 2 yılda unutamamış olması bana çok koydu ama onu cok sevıyorum.Kafam allak bullak:KK43:

böyle birşeyi duyduğum adam benim içi bitmiştir tatlım karar senin ben sadece fikrimi söyledim..ne demek eski sevgilimi unutamadım filan o zaman niye seninle beraberlik içine girmiş iyi düşün canım ama bunları söyleyen biriyle bir ilişkiyi kabullenmek bana göre değil...:enbuyukkk:

bende aynı sekılde dusundum ama cevremdekı bır cok ınsan sevmese katlanmazdı bırseylere dıyor ve bu laflar yuzunden artık onu aramalımıyım aramamalıyım ne yapmalıyım bılemıyorum offffff:KK43:

X