Yardım tüp bebek tedavisinde yumurta sayım

Sevimlikiz2

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
298
45
Selam Tüp bebek tedavisi görüyorum adetimin 3. Günü tedaviye başladık bugün beşinci günü kontrele gittim doktor 5 yumurta büyümüş dedi bu beş yumuratadan başka yumurta olgunlaşırmı sayı artarmı

Söylemedi doktor dosyama yazarken 5 tane büyümüş yumurta var diye yazdı
AF falan demedi ya da yazmadı yani hiç? İlk muayenede kaç saydı yumurtayi? Normalde yumurtalar sayılıyor yazılıyor dosyaya. Eğer toplam 5 varsa bence daha sonra gelişen olmaz ama atıyorum toplam 10dur. 5 tanesi büyümüştür, diğer muayenede bir kaçı daha büyüyebilir.

Sadece 5 yumurta var dedi

Sadece 5 tane şu milimlerde yumurta yazdı

Sadece 5 tane şu milimlerde yumurta yazdı
Himm bilemedim, belki sadece buyuyenleri yazdı belki de hepsi o kadar. Benim doktorum ne var ne yok yazdiriyordu hemşireye. Toplam kaç taneyse. Büyümeyenlere de AF yazdiriyordu diye hatırlıyorum.
5yumurta da iyi umarım hepsi kaliteli yumurtalardir da dollenip 5. Güne ulaşır.Hakkinizda hayirlisi olsun

Amin çok teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Merhaba bende tüp bebek sürecine başladım bugün kontrole gittik sizin gibi 5 yumurtam oluşmuş sadece
Doktor başka iğneler verdi ve çarşambaya kadar bunları kullanıp kontrole gidecekmişim
Sizin süreç nasıl ilerledi tekrardan yumurtanız gelişti mi

Amh 1. 95 adetimin 7. Günü tedavinin 5. Günü bidahaki kontrolde 5 yumurtanın sayısı artarmı
Selam benimde amh 1.46 idi, sanırım aynı dönemde tedavi görüyoruz. 5-6 yumurta 10 yumurtaya çıktı fakat 8 çok iyi kalitede toplandı 6si döllendi ikisi 4.günde transfer edildi ikisi 5. Günde donduruldu. Şuan transfer + 2. Gündeyim asla olumsuz düşünmüyorum inanıyorum geliyor gelmekte olanlar

yaa çok sevindim. darısı tüm bekleyenlerin başına.
benim de cuma günü opu oldu. heyecanla beklemekteyim

yaa çok sevindim. darısı tüm bekleyenlerin başına.
benim de cuma günü opu oldu. heyecanla beklemekteyim
Çok çokkkk aminnnn beklemek en can alıcı tarafı sanırım pes etmiyor moral bozmuyor ve heyecanla bekliyoruz her şeyin yolunda gideceğine inanıyoruz

Çok çokkkk aminnnn beklemek en can alıcı tarafı sanırım pes etmiyor moral bozmuyor ve heyecanla bekliyoruz her şeyin yolunda gideceğine inanıyoruz
14 yumurta toplandı. bakalım kaçı döllendi
sayıdan çok kaliteli olması önemli. bir de kısmet sanırım bu işler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…