yardım lütfen

camomile83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
11
0
arkadaslar konuyu nereye acıcagımı bılemedım.
esım sureklı prezervatıf aracılıgıyla korunuyor. ılıskı sırasında bosalma söz konusu olmadı yanı hep korundugu ıcın bı durum gerceklesmedı. yalnız şöyle bı durum varki; yaklasık 2 gun önce ılıskıye gırdık esım yıne korundu. yalnız aradan belırlı bı sure gectıkten sonra korunmadan ılıskıye gırdık ama bosalma olmadı yanı cok kısa bı sure ıcın ılıskı oldu.
bı kac sıtede okudugum kadarıyla zevk suyu denılen akıntıda(erkekten gelen) ıcınde sperm tasıdııgı soylenıyor. Hamıle kalma ıhtımalı varmıdır. BIlen varsa yardım etsın arkadaslar.

Arkadaşım bu işler belli olmaz zevk suyundan hamile kalmak binde bir çok nadir görülüyor. bizde korunurken kondom falan pek kullanmıyorduk eşim boşalacağı sırada kendini çekip öle boşalıyordu. bu zamana kadar da bir şey olmadı hep bu şekilde ilişkiye girdik. yani sizde normal ilişkiye girip eşin dışarı falan boşaldıysa birşey olmaz bizde olmadı yani bebiş istemiyorsun sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…