Yardım ,lutfen!!!!

deno88

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
143
4
35
arkadaslar bn yeni katildm araniza.. ben mayis 27'de ameliyat oldum..doktorum en guzel burun dogal olandir diyerek guzel dogal bir burun yapti gercektende.. ben gerci minicik kalkik bir burun istiyordum ama neyse:) benim sorunum 5 ay olucak ama sislerim hala var tam olarak gecmedi.. tecrubeli arkadaslar bana yardim ederlerse cok sevinirim.. 6 ayda diyorlar cogu sislik geciyor diye ama 1 ay kalmis sunun surasinda.. 1 yil doldugundami tamamen burun degisiyor yoksa benim burnum sismi kalicak:KK43:

Canım ben Aralıkta ameliyat oldum.
6 ay içinde şişlikler iner evet ama doktorumun bana söylediği şöyle 1 yıl içinde gittikçe küçülür burnun dedi. O şişlikler ödemdir. Masajlarını düzgün yaptın mı. Sıkma canın iner mutlaka eninde sonunda. Eminim senden başkası da farketmiyodur...

Ayrıca resmin varsa ekleyebilirsin kaydirigubbakcemile3
Merak ettim tatlım güzel ve doğal burnunu. Geçmiş olsun ve hayırlı olsun inşallah.
Benim burnumda güzel ve doğal oldu.
Bende Kadınlar Kulubü nü okuyarak karar verdim ameliyata. Hep senin gibi yazanları okudum ve dedim ki kendi kendime ben böyle pimpiriklenmicem. Çünkü ben bi taktım mı hayatım mahvolur :sinifsinif:
Takmadım da. Çok şükür zamanla geçti herşey. Sende takma hiç. Emin ol 1 yıl içinde daha güzel olacak.
Bak benim 1 yıl olmasına ne kalmış. Dün rüyamda gördüm burnumdan kemik çıkıyordu, ucu aşağı doğru ağzıma kadar eğilmişti burnumun. Nasıl korktum anlatamam. Dedim eski burnuma kurban olayım. Rabbim affetsin ama çok şükür rüyaymış...opuyorumnanaktan

songulcm cok tsk edermm, genelde herkez cok begendi burnumu estetik oldugu hic belli degil falan dediler ama sisler belli her goren inmemis hala diyor.. bu kadar zor olucagini tahmin etmemistim:KK43: cnm suan bilgisayarimda yakindan resimim yok yurtdisindayim ben burda gece sabah cekip en son halini koyayim sizlerde gorun.. masaj hic yapmadm doktorumda yapabilirsin ama cok fazla oynama dedi ondan korktum acikcasi dokunmaya..

insanindan insanina degisiyor kimininki 1 yilda kimininki 6 ayda ama mecbur inecek sislikler ama bugun ama yarin benimki 3 ay oldu benikide sis onceden daha cok sisdi zamanla azaliyor amam arda bir davul gibi oluyor gecmis olsun gule gule kullan

Benim de 2 ay oldu ama hala şişliklerim çok büyük oranda duruyo. Doktorum küçülücek burnun nerdeyse üçte ikisi kalcak dedi... Bende umursamıyorum artık, bi ara çok takmıştım. Şimdi sabırla bekliyorum...

Benim de 2 ay oldu ama hala şişliklerim çok büyük oranda duruyo. Doktorum küçülücek burnun nerdeyse üçte ikisi kalcak dedi... Bende umursamıyorum artık, bi ara çok takmıştım. Şimdi sabırla bekliyorum...

Kesinlikle takmamak gerek. Onlar ödem illaki geçecek.
Ama doktorların verdiği masaj hareketleri olur. Ödemleri şişlikleri indirmek için.
Ben tam 1 ay doktorun verdiği krem ile verdiği harektlerle masaj yaptım. Büyük oranda şişliklerim inmişti 1 aydan sonra doktorum yapmana gerek yok artık masaj etki etmez dedi. Size neden vermedi ki masaj acaba. Çok da rahatlatıyodu beni.

banada masaj vermedi canmım doktorum..bnm 24 günüm ee şiş normaldir..günler geçsede esas halini alsa burnum diye dua ediyorum

ozaman muhtemelen bende burun denen bişi kalmıcak :1shok:

aa gercktn guzelmis ya snnkini daha kalkik yapmis benim doktoruma dedim ama yuzune olmaz kalkik burun dedi.. bu arada gorustum doktorumla 1 yil sonra inicek burnunun son haline kawusucaksin sikma canini sende bir problem yok kemik kirildigi icin 1 yil lazm dedi sewindm:)

X