YARDIM LUTFEN !!!!!!! 3 d ultrason hakkinda !!!

yego

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
63
0
arkadaslar bugun bebegimin 3 boyutlu ultrasonda goruntulerini gordum cok guzeldi doktor videocd yapip banada verdi simdi evde bakiyorumda bisey farkettim bebegim sol eilini surekli sol gozunun uzerinde tutuyor bu acaba normalmi doktor randevum 4 hafta sonra aramakda istemedim hersey normal dedi sizdede benzer durumlar oldumu elini gozunun orda tutmasi sorun yaratirmi ya ??? anne olmak gercekten zor ya herseyi kafaya takar olduk :-(

Canim icini ferah tut ne olabilir ki bebisinin gözü kasinmistir belki.Hem onemli bisey olsa senden once dr görür dimi amayerimsenibenbence hiiiickafaya takma ve bu guzel seyin tadini cikar.Saglicakla kucagina alman dilegiylea.s.

:) canım için rahat olsun bir problem yoktur. Benim kızımda hep sağ elini gözünün üstünde tutuyordu,doğduktan sonra da devam etti :) şu an 9 aylık hala uykuya dalarken sağ elini gözünün üstüne hafifçe kapatıyor,sanki ışıktan gözünü koruyormuş gibi :)

sagolun canlarim iyi dilekeriniz icin allah hepimize bebislerimizi saglikli gene kucaklamayi nasip kismet etsin

X