Yardım İdrar testi negatifffff

EsmaMemo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2008
1.563
0
37
Merhaba kızlar;
23 Eylülde regl olmam gerekiyodu. Bugün 4. günüm test yaptım ve tek çizgi 2. çizgi silik bile çıkmadı. Daha erken mi yoksa olsaydı 2. çizgi silik çıkarmıydı.İlk defa bu kadar gecikiyorum hep erken olurdum.Böyle güzel bi günde öğrenmek istedim ama olmadıı...
Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim canlarım. :enbuyukkk:

kızlar kimse bana cvp yazmıcak mıı??????
Kızlar bu arada teste bakıyorum 2. çizinin olduğu bölümde sanki gölge gibi çizgi varr ama görmekde zorluk çekiyorum Varmı yok mu anlıyamıyorumm yaaaa şaşıı olucamm şimdiiiii

gölge gibi çizgi varsa hamilesin benimde aynı olmuştu rengi bile yoktu bide kan da baktır kesin belli olur.

beklemiş test yanıltır genelde.3 dakika içerisinde sonuç alınıyor.ben de önceden hep bekletirdim gölge gibi çizgi çıkardı.1-2 gün daha bekle yine test yap ya da kan testi yap kesin sonucu al.beklemek çok daha zor.

evet cnm 10 dk içinde gölge bile gözükmedi. sabah 4 de yapmıştım şimdi bi bakim dedim farkettim.Beklemek zor ama beklicem artıkk. Sağol cnm

Evt cnaim bikaç gun bekle ole yap testi tekrardan. Durmuş testleren sonuç beklemeyin diyoalr canim benim 2 3 aydir hep 2 3 gun geçikiyo canim 21iydi benimde olsun bu ay olmazsa diger ay olck inş cnim sikma canini umidini yitirme emi

teşekkür ederim kızlar orucum bozulur diye kan testi yaptırmak istemiyorum bi kaç gün daha bekleyip eğer olmazsam testi tekrarlim diyorum.

Merhaba kızlar;
23 Eylülde regl olmam gerekiyodu. Bugün 4. günüm test yaptım ve tek çizgi 2. çizgi silik bile çıkmadı. Daha erken mi yoksa olsaydı 2. çizgi silik çıkarmıydı.İlk defa bu kadar gecikiyorum hep erken olurdum.Böyle güzel bi günde öğrenmek istedim ama olmadıı...
Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim canlarım. :enbuyukkk:
canım daha erken bence,idrar testinde 9-10 gün geçince cevap alabilirsin,ben de 3 gün geciktikten sonra idrar testi yapmıştım ve negatif çıktı,aynı gün yaptırdığım kan testiyle hamile oluğumu öğrendim,ama ben bebeğimi kaybettim allah sana yaşatmasın,inşallah hamilesindir,biraz daha bekle istersen,a.s.

canım daha erken bence,idrar testinde 9-10 gün geçince cevap alabilirsin,ben de 3 gün geciktikten sonra idrar testi yapmıştım ve negatif çıktı,aynı gün yaptırdığım kan testiyle hamile oluğumu öğrendim,ama ben bebeğimi kaybettim allah sana yaşatmasın,inşallah hamilesindir,biraz daha bekle istersen,a.s.

canım ya çok üzüldüm. Allah yaşatmasın tekrardan tez zamanda tekrar hamile kalırsın inş. Beklicem cnmm Bu gece bol bol dua edicemm herkeze ve sanaa cnm Şeniz

X