yardim icin herzaman hazirim ne sorun olursa olsun!!!!

kader_metin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
26
0
sevgili arkadaslar bu siteye geleli 4hafta falan oldu cok sey okudum bazilarina cok sevindim bazilarina cok üzüldüm bende anne olacagim benim annem yok ama beni doguruken ölmüs hemde kan kaybindan ben bunu acisi zorlugunu cok yasadim birkac bölümde konular actim ama arkadaslar sen bizi anlayamazsin yillardir cocugu olmayan biziz yok sen yanlis biliyorsun dediler varsin desinler benimde kendi halamin 8sene cocugu olmadi onunla üzüldüm onunla agladim bizimde kalbimiz var elbet bende hastanede kadin dogum bölümünde calisiyordum yanimda binlerce kadin dogum yapti doktor bir daha cocugunuz olmayacak dedi bazi bayanlara onlarla üzüldüm almancasi yok diye tercümanlik yaptigim kadinlarin sorunlarini anlatirken onlarla dertlendim cogu annenin bebegini ultrasonda gördügün an neler yasadigini mutlulugunun gözlerinden okunduguna sahit oldum bende bir insanim enönemlisii bir kadin ve anne adayiyim herzaman burda forumlarimda yazdim yardim icin herzaman hazirim konu ne olursa olsun hastanede hemsirelik doktor yardimciligi yaptigim icin hastaneye rahatlikla girip ciikiyorum heryerine derdinizi söyleyin sizin icin gider sorarim benim alanim degilse gider sorarim bildigim seylerede kendim cvp veriri yardim etmeye calisirim bende anliyorum burda yillardir anne olmaya caliisan bayanlar var peki neden olmuyor sorun kimde??? cözüm ne derdi olana allah dermanda verir yardim ederim seve seve sizler benim ablalarim sayilirsiniz ben daha belki 20 yasindayim ama erken okulu bitirip ise atildigim iicn evlenip yuva kurudugum icin anlarim hepinizi!!!
saglicakla kalin!!!:gitme:

X