YARDIM EDİNNNNNNNN. ÖLÜCEM

Sevgili nice;Madde kullanımı bir bağımlılık arkadaşının lafıyla hareket etmeyin zevkine diye birsey yok çok üzüldüğünüzü hissedebiliyoruz fakat bir an önce ikna edip bu konuda yardım almalısınız madde bağımlılığı çok zor aşılan bir süreç gözünüzün önünden ayırmayın evladınızı konularınızı takip ediyorum biliyorum başınızdan geçenleri

Yurd dışına nasıl olmayacağına eminsiniz.. eniştesi onunla sürekli ugraşacabilcekmi?
Orda kullanım daha fazla.
Bı sağlık durumuna vs baktirsaniz ne durumda.. bence zevkine bağımlımi buna normal insanlar karar vermesin.bi yardım alsin ve ne durumda bilinsin. İllaki.bununla ilgili kuruşluşlar bunu saptayabilir.normal insanların lafıyla teşhis konmasin.
Dr gittik. Oğlunuzda kontrol yok dedi. Ya siyah ya beyaz. Biraz griye ihtiyacı var dedi. Mesela arabayla gidyrz biri bir şey söyledi Bn kavga ederim ama oğlmz öldürmek için vurur dedi. Oğlunuz bir şey yapıcam derdimi yapar. Onu biraz daha sakin davranmasını sağlıycaz dedi. İlaç tedavisine başldk. 18 de tekrar gidicez.
Tabiki dışarıdaki insanların teşhisi doğru değil. Ama o yaştaki ergenler için arkadaş çok önemli blki bir sorunu var ve bize anlatmıyor onlar biliyordur diye soruyorum. Onlarda tamamen keyif ve zevk dediler.

Konuma ifade bırakıp gitmeyin... Ne olr bna bir yol gösterin. RABBİMMMMMM BNA YARDIM ETSİN ARTIK.
sizi üzmek istemem ama bu bir şifre.madde yani.güvercin satıcısı derler kendilerine.taklacı güvercin şu güvercin bu güvercin diye şifreli satarlar.sakın göndermeyin çocuğu tek başına dışarıya

Kendinizi öldürünce herşey bitecekmi lütfen biraz mantıklı hareket edin parayı neden buluyor kaç yaşında o çevreden ayrılma imkanınız yokmu
Para vermiyoruz. Bilemiyorum kii nereden buluyor. Taşınıcaktım ingiltere'ye gidecek diye askıya aldım..işlemler başlatıldı.o gidince bende Taşunucam burdan. Blki geri gelirse burdan taşınmış olurum.

Bnmi bir şey yapmıyorum. Bnmiiiiii... Bunu ilk defa duydum. Bir saniyelik yerime geçsenşz benden özür dilerdiniz.
Ne yapıyorsunuz? Çocuğu madde bağımlılığı geçmişi olan başka bir çocuğa emanet ediyorsunuz, kliniğe değil psikiyatriste gidiyorsunuz onun da bağımlılık uzmanı olup olmadığı belli değil, uzun vadede gerçekleşme ihtimali olmayan yurt dışı planları yapıyorsunuz, burda verilen hiç bir tavsiyeyi uygulamıyorsunuz. Bakın yaptıklarınız ne kadar uzun satırları kapladı, ama hiç biri işe yarayacak şeyler değiller. Yani aslında hiç bir şey yapmıyorsunuz.

Para vermiyoruz. Bilemiyorum kii nereden buluyor. Taşınıcaktım ingiltere'ye gidecek diye askıya aldım..işlemler başlatıldı.o gidince bende Taşunucam burdan. Blki geri gelirse burdan taşınmış olurum.
madde bağımlısı genci tek başına yaşaması için yurtdışına mı göndereceksiniz?neden?daha da fazlasını yapar rahatça

sizi üzmek istemem ama bu bir şifre.madde yani.güvercin satıcısı derler kendilerine.taklacı güvercin şu güvercin bu güvercin diye şifreli satarlar.sakın göndermeyin çocuğu tek başına dışarıya
Yani güvercin almaya gidicem derken oğlum mu satıcı. Alıcı mı.. Of anlamadım.

Ne yapıyorsunuz? Çocuğu madde bağımlılığı geçmişi olan başka bir çocuğa emanet ediyorsunuz, kliniğe değil psikiyatriste gidiyorsunuz onun da bağımlılık uzmanı olup olmadığı belli değil, uzun vadede gerçekleşme ihtimali olmayan yurt dışı planları yapıyorsunuz, burda verilen hiç bir tavsiyeyi uygulamıyorsunuz. Bakın yaptıklarınız ne kadar uzun satırları kapladı, ama hiç biri işe yarayacak şeyler değiller. Yani aslında hiç bir şey yapmıyorsunuz.
Oğlumu Pisikyatriye gtrdüm. Dr ne diyorsa 191 ne diyorsa onları yapıyorum. Yurtdışı meselesine gelincede aslında Bn burdan taşınmayı düşündüm. Yeni mağazamı açtığım için başka şehire gidemiyorum. Uzak bir yere gidecektim. Psikiyatri şimdi değil dedi. Uzak bir yere taşunsamda otobüse biner gelir ve o kişilerin arabası var onlar gelir dediler. O istemedikçe kurtulamaz. Tamamen uzak bir çevre olması gerekli dediler. Bu sırada İngiltere olayı devreye girdi. Hem yabancı bir yer. Görümce ve eşinin cafesi var. Ailecek kuzenleriyle beraber olur. Çevre edinen dil öğrenene kadar unutur. Hatta gitmek istiyor. Yani ne yapmıyorum bilemedim. Bn burda tek tek anlatamam ki. Nsl davranacağımı pisikayatriler söyledi. Ztn o şekilde davranıyorum. Bna yapılacak her şeyi yapmışsınız dediler. Bn ne yapmadım. Söyleyin yapayım. Blki Bn acı çekerken yanlış yaptım bni güzelce uyarıp yol gösterin. Ama bu şekilde değil.

hayır alıcı.dayım avukattır bu terimleri duymuştum ondan .

Ayrıca psikiyatri uzman. Ve amateme gtrnek istedim tabiki. İlk teklifim bu yöndeydi. Bağırdı çağırdı. Zorla olabilirimi sizce. Ve psikiyatri yi kabul etti. Uzman buldum.

Oğlumu Pisikyatriye gtrdüm. Dr ne diyorsa 191 ne diyorsa onları yapıyorum. Yurtdışı meselesine gelincede aslında Bn burdan taşınmayı düşündüm. Yeni mağazamı açtığım için başka şehire gidemiyorum. Uzak bir yere gidecektim. Psikiyatri şimdi değil dedi. Uzak bir yere taşunsamda otobüse biner gelir ve o kişilerin arabası var onlar gelir dediler. O istemedikçe kurtulamaz. Tamamen uzak bir çevre olması gerekli dediler. Bu sırada İngiltere olayı devreye girdi. Hem yabancı bir yer. Görümce ve eşinin cafesi var. Ailecek kuzenleriyle beraber olur. Çevre edinen dil öğrenene kadar unutur. Hatta gitmek istiyor. Yani ne yapmıyorum bilemedim. Bn burda tek tek anlatamam ki. Nsl davranacağımı pisikayatriler söyledi. Ztn o şekilde davranıyorum. Bna yapılacak her şeyi yapmışsınız dediler. Bn ne yapmadım. Söyleyin yapayım. Blki Bn acı çekerken yanlış yaptım bni güzelce uyarıp yol gösterin. Ama bu şekilde değil.
İngilterede girişler çıkışlar kapalı aylardır, nasıl gidecek? Vizesini oturma iznini geçtim uçak bile yok bildiğim kadarıyla kaçak bile gidemez.

Gittiğiniz psikiyatrist bağımlılık uzmanı mı? Daha önce bağımlılarla çalışmış mı, bunun eğitimini almış mı? Neden amatem ya da herhangi bir bağımlılık kliniği değil de bir psikiyatrist? 191 nedir bilmiyorum, bu tip şeyleri telefonda çözemeyeceğinizi çok iyi biliyorum ama.

İngilterede girişler çıkışlar kapalı aylardır, nasıl gidecek? Vizesini oturma iznini geçtim uçak bile yok bildiğim kadarıyla kaçak bile gidemez.

Gittiğiniz psikiyatrist bağımlılık uzmanı mı? Daha önce bağımlılarla çalışmış mı, bunun eğitimini almış mı? Neden amatem ya da herhangi bir bağımlılık kliniği değil de bir psikiyatrist? 191 nedir bilmiyorum, bu tip şeyleri telefonda çözemeyeceğinizi çok iyi biliyorum ama.
çocuk satıcıları öğrenmiş.çocuk bıraksa onlar peşini bırakmazlar ararlar bağlantıları kullanırlar.anne baş edemezse hala nasıl baş etsin yurtdışında.orda çok daha kolay ulaşır.tedavi olmalı.sonra yurtdışına gitmeli geleceği için

X