YARDIM EDİNNNNNNNN. ÖLÜCEM

nice1985

Başka dallara tutunmak yerine, kendime ağaç oldum.
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
3.182
3.063
Konularımı biliyorsunuz. Oğlum maddeye başlamıştı. Bırakan bir arkadaşı var. Oğlumu koruyup nasihat eden biri. Oğlum az önce ona yarın güvercin almaya gidicem diye yazmış. Arkadaşı bana yazdı. Abla güvercin alacakmı yoksa şifremi dedi. Yok öyle bir şey dedim. Arkadaşı oğluma ne demek bu diye yazdı ama oğlum uyumuştu. Ben ne yapcam. Yarın almaya gidecek demk. Ben onu yurtdışına göndermek için uğraşırken o hapis tercih ediyor. Bn ölücem artık. Çok zayıfladım. Geceleri adını sayıklıyormuşum. Kızım söyledi. Yemek içmek yok. Uyku yok. Öyle iyi bir anneyim ki ona etrafındaki çocuklar kıskanır. Ben oğlumu kurtarmak istiyorum...

Konularımı biliyorsunuz. Oğlum maddeye başlamıştı. Bırakan bir arkadaşı var. Oğlumu koruyup nasihat eden biri. Oğlum az önce ona yarın güvercin almaya gidicem diye yazmış. Arkadaşı bna yazdı. Abla güvercin alcakmı yoksa şifremi dedi. Yok öyle bir şey dedim. Arkadaşı oğluma ne demek bu diye yazdı ama oğlm uyumuştum. Bn ne yapcam. Yarın almaya gidecek demk. Ben onu yurtdışına göndermek için uğraşırken o hapis tercih ediyor. Bn ölücem artık. Çok zayıfladım. Geceleri adını sayıklıyormuşum. Kızım söyledi. Yemek içmek yok. Uyku yok. Öyle iyi bir anneyim ki ona etrafındaki çocuklar kıskanır. Bn oğlumu kurtarmak istiyorum...
Çok zor bı durum ama yurd dışına gitmesi bu şekilde durumu daha kötüye götürür..
Bence tedavi olmalı burda bıraktırma kuruluşlarıyla ilgili bı irtibat sağlasaniz. Belki yatması gerek sizin yapabileceğiniz bı durum yok gibi aşiri bı bağımlılığı var ise ne yapar eder içer. Allah yardımcınız olsun.

Çok zor bı durum ama yurd dışına gitmesi bu şekilde durumu daha kötüye götürür..
Bence tedavi olmalı burda bıraktırma kuruluşlarıyla ilgili bı irtibat sağlasaniz. Belki yatması gerek sizin yapabileceğiniz bı durum yok gibi aşiri bı bağımlılığı var ise ne yapar eder içer. Allah yardımcınız olsun.

X arkadaşı dediki oğlunun hiç bir sorunu yok. Zevkine yapıyor. Çünkü siz çok iyi bir annesiniz.ona yol gösteren yardımcı çok seven... O da biliyor. Sadece zevkine yapıyor dedi. İngiltere eniştesinin aile iş yeri var. Orda ortam bulamaz diye düşünüyoruz. Hep beraberler.. Çünkü benim olduğum yerde tüm gençler kullanıyor.

Allahım doğru yola ıletsın ınslalah babası yokmu tedavı olsa yada bır yardım alsanız yurt dışında daha kötü olma mı kımın yanına gıdecek

Sakin olun öncelikle..kendine nasihat eden bırakan bir arkadaşına şifreli neden konuşsun ki size söyleyeceğini bilir.. gerçekten güvercin alicaktir belki..
Bn o arkadaşını dün buldum instgramdan. Bnm onunla konuşacağımı tahmin edemez. Şifreli konuşması da polisten korktukları içinmiş

X arkadaşı dediki oğlunun hiç bir sorunu yok. Zevkine yapıyor. Çünkü siz çok iyi bir annesiniz.ona yol gösteren yardımcı çok seven... O da biliyor. Sadece zevkine yapıyor dedi. İngiltere eniştesinin aile iş yeri var. Orda ortam bulamaz diye düşünüyoruz. Hep beraberler.. Çünkü benim olduğum yerde tüm gençler kullanıyor.
Yurtdışında maddeye ulaşmak çok daha kolay. Benim kardeşde aynı.

tedavisinin cok zor ve uzun bir surec oldugunu okumustum. en basta kendisinin istemesi gerek. siz kendinizi parcalasaniz da eger kendisi karar vermezse ve tedavinin sancilarina irade gostermezse hic birsey yapamazsiniz. babasi yok mu ya da ailede guclu sozu gecen erkek bir rol model ?

Allahım doğru yola ıletsın ınslalah babası yokmu tedavı olsa yada bır yardım alsanız yurt dışında daha kötü olma mı kımın yanına gıdecek
Pisikyatriye gidyrz. Öyle yakışıklı öyle güzel ki oğlum. Bn onu kaybedemem mmm... Öldürücem kendimi. Dün gece rüya gördüm rüyamda polisler ve yerde bıçaklanmış adam vardı. Bnde elimde süpürge her yeri süpürdüm temizledim ama bir yere kadar.. Toplayamadım çöpleri. Demek bunu duyacak ve engel olacakmışım.

Yurd dışına nasıl olmayacağına eminsiniz.. eniştesi onunla sürekli ugraşacabilcekmi?
Orda kullanım daha fazla.
Bı sağlık durumuna vs baktirsaniz ne durumda.. bence zevkine bağımlımi buna normal insanlar karar vermesin.bi yardım alsin ve ne durumda bilinsin. İllaki.bununla ilgili kuruşluşlar bunu saptayabilir.normal insanların lafıyla teşhis konmasin.

Kendinizi övmeyi birakinda bir once..

madde bağımlılığıyla savaşan kuruluşlarla iletişime geçtiniz mi?
Evet. 191 aradım. Pisikyatriye gidiyoruz. Ama ne değişti, hiç bir şey. Bnim iyi niyetli davranmam onu şımarttımı acaba. 191 den bna sordular nsl davranyrsnz. Anlattım. İşte bu doğru davranış böyle devam edin dediler. Ama yeterrrrrrr. Ağzını burnunu dağıtmak istiyorum. Neden yavrum... Ne derdin varsa derman bulayım. Sevgi desen hat safhada. A dese alırım. Mücadelemi görüyor. Ne yapayım daha. İyi niyetten anlamıyor demek.

tedavisinin cok zor ve uzun bir surec oldugunu okumustum. en basta kendisinin istemesi gerek. siz kendinizi parcalasaniz da eger kendisi karar vermezse ve tedavinin sancilarina irade gostermezse hic birsey yapamazsiniz. babasi yok mu ya da ailede guclu sozu gecen erkek bir rol model ?
Babasıyla ayrıyız. Her şey onun yüzündnnnnn.. Artık ilgilensede çok geç. Zamanında yapmadı.

Pisikyatriye gidyrz. Öyle yakışıklı öyle güzel ki oğlum. Bn onu kaybedemem mmm... Öldürücem kendimi. Dün gece rüya gördüm rüyamda polisler ve yerde bıçaklanmış adam vardı. Bnde elimde süpürge her yeri süpürdüm temizledim ama bir yere kadar.. Toplayamadım çöpleri. Demek bunu duyacak ve engel olacakmışım.
Kendinizi öldürünce herşey bitecekmi lütfen biraz mantıklı hareket edin parayı neden buluyor kaç yaşında o çevreden ayrılma imkanınız yokmu

X