yardım edin :(

C

colak_kubra

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi colak_kubra
merhaba arkadaşlar ben 17 yaşında bi kızım...akıntımda 1 ay önce fln kan gördüm çok az.. doktora gittik.. yumurtalıkta kanama var dedi... doğum kontrol hapı verdi... hapı kullanıom bi 8 günlük kaldı bitmesine.. ama akıntım bundan ikigün önce nerdeyse hep kan oldu çok vardı çok korkuyorum.. böyle sorunu olan oldumu hiç.. kist fln büssürü sorun yazmışsınız ama olsaydı makineyle baktığı zmn yumurtalıklara görürdü demi.. kist fln var demedi sadece yumurtalıkta kanama var dedi...
..bu kısırlığa neden olabilir mi çok korkuom..yardım edin..

tekrar gidecem zaten de korkuyom... ya ameliyat dedin de...ameliyatı nasıl yapıolar..vajinadan içeri mi giriolar yoksa ? yani kızım daha napacam ben

bide doktor eğer hapları bitirdikten sonrada geçmezse gel bakacam dedi.. yani dıştan bakcak utanıyom...napacak biliyomusunuz...

canim yanlis bilmiyorsam eger yumurtalikta kanama olmaz bence biran önce doktorunu degistir..birde acaba idrar yollarinda bir enfeksiyon olmasin sadece akintida mi kan var yoksa idararini yaparken yanma ve kanli mi geliyor..ama bence en iyisi doktorunu degistir yumurtalikta kanama ilk defa duydugum birsey kistte olabilir ultrasyonda görünür diye düsünüyorum tabiki oncesinde bol su icmen lazim ve idrara cikmaman lazim irahatca görülmesi icin gecmis olsun canim haberdar et

canım ulrasonla muayene ader alttan falan bakmaz.farklı doktorlara da git. için ferah olsun.büyütülecek birşey olduğunu sanmıyorum ben.geçmiş olsun canım.

bundan önce enfeksiyon die krem fln vermişti..bide başka bi hap o bitti..sora akıntıda kan oldu.işte yumurtalıkta kanama dedi belki tam anlatamadı doğum kontrol hapı verdi... bide içi ağrıo şimdi kan yok..adetten sonra bi iki gün kan oldu.. ya iki korkum var üremeye engel olur mu yani kısırlık.. ikinci kızlık var ya bişi olmaz de mi ona...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…