yardım edin napacağım kızlar kötü bişi değildir demi

muhammedimingamzesiyim

bittim gözün aydın
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
4.150
8
kızlar 1haftadır beyaz renkli sıvı değil doku şeklinde bi akıntı geliyordu bugün birde kaşıntı ve sızlama eklendi.daha önce yaşayanlar ne olduğu ve nasıl geçtiği hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim tşk ederim

mantar olabilir ama doku derken ne demek istediniz kivamli,koyu mukus gibi mi yoksa bir parca sekilinde mi anlayamadim bunu...
en iyisi doktora gitseniz sizin icin daha iyi olur burdan cok iyi anlasilacagini sanmiyorum.
mantar olabilir,üsütmüs olabilirsiniz hersey olabilir yani doktorun verecegi ilacla iyi olur

canım doku şeklinde demişsin idrar yaparkende yanman oluyorsa enfeksiyon kapmışsın
kaşıntı ve beyaz peynir kesiğinde yada koyu kıvamlı akıntıda iki ayrı çeşit mantarın belirtisi

parça şeklinde değil nasıl anlatsam ki bilemiyorum böyle bi örnek kullandığım için affedin beni lütfen başka bişi gelmedi aklıma yoğurt gibi bi akıntı hani çok az ezeriz ya öyle işte

sanirim mantar evli bayanlar icin vajinal fitil veriliyor kasnti icinde krem bununla kisa sürede atlatabilirsiniz bu kadar endise etmeyin..birde camasirinizi kuru tutun,mesela camasirlarinizi ütüleyin..
hamilelik icin engel teskil ediyormu bilmiyorumda esinizede gecebilir
gecmis olsun

tşk ederim canım ben bu hastalık hakkında hiç bişi bilmiorum dediklerini zaten yapıyordum ben bulaşıcımı bu hastalk

Evet bulasici,
ama maddi imaknlarin yoksa, nasil esin askerdeyken cocuk yapmayi düsünüyorsun anlamiyorum vallah böyle insanlari,
hamile hamile dr gitmeye nerden bulacaksin parayi????

eczaneye bile gidip sorununu anlatsan sana fitil verir zaten o fitil de pahali bisey degil. Senede 3 defadan fazla tekrarlayan mantarlar kisirliga bile sebep olabiliyormus dikkat et

jeyloo ya katılıyorum ama şunu bilki hemen çocuk yapmanı taviye etmiyorum.zannedersem yeni evlisin biraz birbirinizi tanımanız anlamanız gerek.insanlar evlenir evlenmez çocuk yapmaya bayılıyorlar.ondan sonrada olan hep çocuklara oluyor.hele hele askerdeymiş eşin asla ve asla yapmamalısın bunu.o hele bir gelsin MADDİ ve MANEVİ yönden kendinizi hazır hissedin ondan sonra yapın derim.6yıla yakın evliyim 3 aydır çocuk düşünüyorum.çünkü kendimi artık hazır hissediyorum.benim eşim askeri personel 2 yıl doğuya gitti banada dediler çocuk yap çocuk yap ama yapmadım.çocugu babasından uzakta yapmaya kesinlikle karşıyım.o olsun öyle olsun.sende belki bana sanane diyeceksin benim bu dediklerim sana tavsiyemdir.yinede kararı sen vereceksin.ama bence bekle en iyisini yaptığına inanacaksın ve bize hakvereceksin.umarım kırmamışımdır seni.allah yardımcın olsun.sevgiler.

iki yıl önce bende o şekilde bir akıntı yaşadıma ama doktorum enfeksiyon dedi ve sadece iki tabletten oluşan bir ilaç verdi minicik iki hap yanlış hatırlamıyorsam 6 saat arayla aldım ve 2 yıl oldu tekrarını cok şükür yaşamadım

canım geçmiş olsun sana belidiyenin ücretsiz tedavi merkezleri var onlara git en azından için rahat eder ama çamaşırını mutlaka ütüle eyer mantarsa ilerlemesin gebeliye engel olur allah yardımcın olsun

canım buyuk bı ıhtımalle mantar ınanılmaz bı kasıntıysa dr a gıt vajınal fıtıl vercektır bana ole yapmıstı bı de ılıskıye gırme dıycektır cunku ozaman daha cok mıkrop gelıyo sımdı sen ıstersen sıcak karbonatlı suya bı otur oda cok ıyı gelıcektır bı dene sonra hemen dr a gıt allah sıfa versın cnım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…