Yardım edin lütfen

nrgss

hala umudum var....
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2009
254
3
mrhb arkdşlar bnm sat 15 ağustos ben 16 eylülde test yaptırdım 195 çıktı dr çok küçük dedi testi tekrarlıcaz dedi dün tekrar yaptırdım 283 çıktı sata göre 5 haftalık çıkıyo ama dr 2,5 3 haftalık dedi.. bide ben hamile olduğumu bilmeden 9 gün önce boyun tomografisine girdim şimdi çok korkuyorum terslik varmıdır acaba bilen varsa cvplayın lütfen... şimdiden tşklr....

Canım 4 günde çok az artmış bhcg, sağlıklı bir gebelikte gün aşırı ikiye katlaması gerekiyor bildiğim kadarıyla, tekrar bir bhcg yaptırıp doktoruna sor bence.

Canım 4 günde çok az artmış bhcg, sağlıklı bir gebelikte gün aşırı ikiye katlaması gerekiyor bildiğim kadarıyla, tekrar bir bhcg yaptırıp doktoruna sor bence.

perşembe günü gidicem dr a zaten ama dayanamıyorum işte korkuyorum hayırlısı...

canım ya seni çok korkutmak istemem ama iki günde değerinin ikiye katlaması lazımdı artış çok düşük muhtemelen sağlıklı bir gebelik deil ve sağlıklı olmayan bebeğide zaten vücut atar kendiliğinden ama sen yinede doktoruna danış

korkma, bol bol dua et, sağlıklıysa düşünsen de düşünmesen de seninle olacak, önemli olan hayırlısı olsun, ne kadar rahat olrsan o kadar iyi canım.

perşembe günü gidicem dr a zaten ama dayanamıyorum işte korkuyorum hayırlısı...

zaten artık kötüye alıştırıyorum kendimi belkide o tomografi yaptı bunu keşke girmeseydim ona offfff .... napalım bakalım hayırlısı Allah'tan :KK43:((

canım ya seni çok korkutmak istemem ama iki günde değerinin ikiye katlaması lazımdı artış çok düşük muhtemelen sağlıklı bir gebelik deil ve sağlıklı olmayan bebeğide zaten vücut atar kendiliğinden ama sen yinede doktoruna danış

zaten kötüye alıştırdım kendimi belkide o tomografiye girmemeliydim ondan belki off ama hayırlısı Allah'tan :KK43:((

korma bi tanem Allah sana sağlıklısından ve hayırlısından versin inş..
değerlerin normal gebelik değerlerine sahip değil
bende kısa bi zaman önce atlattım
benım değerlerimde senınkı gibi azcık artmıştı
dr sana en iyi cevabı verecektir

korma bi tanem Allah sana sağlıklısından ve hayırlısından versin inş..
değerlerin normal gebelik değerlerine sahip değil
bende kısa bi zaman önce atlattım
benım değerlerimde senınkı gibi azcık artmıştı
dr sana en iyi cevabı verecektir

peki senin sonucun neydi ? dr ne dedi??

dış gebelikti canım benımkı
kalçadan yapılan iğneyle düşük yaptım
bende çok korkmuştum ama korktuğum gibi olmadı Allaha şükür
normal regl gibi geçti gitti

dış gebelikti canım benımkı
kalçadan yapılan iğneyle düşük yaptım
bende çok korkmuştum ama korktuğum gibi olmadı Allaha şükür
normal regl gibi geçti gitti

inş.. hayırlısını nasip etsin cenabı Allah üzülmemek elde deil tabii..

canım elbette üzülürsün tabii
ama sağlıklı olmak herşeyden önemli
eğer seninkide dış gebelikse zaten doğma şansı yok
sen sağlıklı ol ki senden de sağlıklı bebişler olsun inş...

canım elbette üzülürsün tabii
ama sağlıklı olmak herşeyden önemli
eğer seninkide dış gebelikse zaten doğma şansı yok
sen sağlıklı ol ki senden de sağlıklı bebişler olsun inş...

çok tşklr cnm bnm yaa...

X