Yardım edin lütfen...

Zeynep uslu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2019
4
0
27
Arkadaşlar ben 5 aylık evliyim ve vajinusmus oldum çözüm bulamıyorum doktora gittim hala olmuyo parmak gibi aletler verdi onları vajinama sokabiliyorum ama esimle yapamıyorum canım açıcam gibi okuyo korku geliyo rahatlamaya çalışıyorum ama olmuyo eşim ben yapayım diyo iziizin vermiyorum kızıyor. Bu iş olmazsa bosanicaz galiba yardım edin lütfen. Bu sorunu yaşayanlar yardımcı olabilir miii

Vajinismus deglsiniz. Canınız yancak diye korkuyosunz sadece.hepimiz bu yoldan gectik dayanılmayack acı yok. Zeytinyagı, bebe yagı sürüp deneyin

Vajinismus deglsiniz. Canınız yancak diye korkuyosunz sadece.hepimiz bu yoldan gectik dayanılmayack acı yok. Zeytinyagı, bebe yagı sürüp deneyin
Evet biliyorum doktorumuzun verdiği aparatla rahatlıkla yapıyorum canım acımıyor ama esimin penisini içime alamıyorum korkuyorum onun yapmasında izin veremiyorum.

Evet biliyorum doktorumuzun verdiği aparatla rahatlıkla yapıyorum canım acımıyor ama esimin penisini içime alamıyorum korkuyorum onun yapmasında izin veremiyorum.
Canım gözlerni kapat ilk yaptgnda zevk almicaksn zaten kendine güwen ve bacaklarni aç dedgm yaglardn sür anlamadan gircek zaten

X