Yardım Edin Lütfen Adet Sökücü kulandım adet olmadım

Evet habersiz kulandım Test yaptım hep negatif adrt günü kan da verdim negatif olunca eşime getir kulanıyım adet olıyım dedim

İçtim çünkü bu ay tekrar kılomen kulanmaya başlicaktım ve çok istiyorum bir bebeğim olsın

Zaten çok istiyorum bebeğim olsun bilseydim yapmazdım o kadar teste ve kan dahilinde çıkmadı ben ne yapabilirim ki nerden bilebilirim
Ya canım şimdi okudum yazdıklarını seninle aynı durdayim 45 gün geciktim 10unumcu gün gecikmemde kandan baktı doktor ultrasonla baktı gebelik yok dedi bana duphaston verdi onu içiyorum şimdi aşırı gous hassasiyeti yaptı ama adetim hala gelmedi benimde sen bence ile söktürücü idrar testini yenile eğer çift çizgi görürsen yine doktora git hemen

Canım eşimle ilişkiye girdikten 12 gün sonra test yaptım daha adetim gelmemişti ama tatile gideceğim için adet geciktirici kullanmam gerekti varsa hakkına girmemek için test yaptığımda negatif çıkmıştı. Gönül rahatlığıyla adet geciktiriciyi kullandıktan sonra tatil dönüşü ilacı bıraktım adetim gelmedi 5 gün. Test yaptığımda pozitifti. Gelen pişmanlıklar ağlamalar sinir krizleri. Ya ben zarar verdiysem diye. Korunmasız ilişkiye giriyorsan benden sana tavsiye rahimi etkileyecek ne ilaç ne de bitki kullan. Kan sonucunda beta hcg bin çıktığını gördüğünde dünyan başına yıkılıyor. Sevinemiyorsun bile. İnşallah hayırlarla sonuçlanır

Yaptım negatif çıktı acilde testler de hala pozitif hiç bişey anlamadım başka doktora sordum bana sağlık ocağında tekrar yap dedi eşim delirdiğimi düşünüyor yok diyor ben de ne yapacağımı bilmiyorum

Bide sağlık ocağına git sen canım ozaman ordada negatif de yapacak bişey yok bekliycen mecbur

Bide sağlık ocağına git sen canım ozaman ordada negatif de yapacak bişey yok bekliycen mecbur
Dün çok açık pembe peçeteyle silince kan geldi kesildi bir daha gelmedi şu an normal alıntım var internete baktım yerleşme kanaması ol bilir diyor 10 gün daha beklicem adet olmazsam sağlık ocağında kan vericem canım Allah kimsenin umudunu boşa çıkarmasın inşallah

Amin canım Allah herkese nasip etsin inşallah mutlaka haber ver burdan yaz

Ben de sizinle aynıyım… İlaçsız asla regl olamıyorum çünkü PKO hastasıyım yani polikistik over. Göğüslerimde hafif çook hafif sızı vardı bekledim bekledim 42 gün oldu gelmedi. İlaçsız regl olamıyorum diye dr’umu aradım sen hamile değilsindir Tarlusal iç sökül gel artık tedavi ol gebelik şart sana dedi. Ben de içtim 3X1 verdi. Cuma sabah son hapı aldım. Bugün pazar sabah biraz regl olcak gibi ağrım vardı beni uyandırdı uykumdan saat sabahın 08:00’iydi hatta regl oluyorum kesin kekelendim dedim baktım tertemiz. Bundan bir önce ki ayda kendi gelmediği için tarlusal içmiştim hatta gelmeyince Allahhh dedim anne oluyorum, ama tabiiki PKO yüzünden gecikmişti. Üzülüyorum ne biliyim, keşke melek olsa içimde keşke. Hepinizin yüzü gülsün, kucağı dolsun. Allah arayan herkese “sağlıklı, mutlu, hayırlı evlatlar” nasip etsin. İçinde banada.
Duamlarımdasınız, umarım dualarınızda sizde bana yer verirsiniz.
Bir de bu işi çözen “şunu yap hiç sekmez kesin hamilesin” diyen olursa bana da haber versin yalvarırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…