yardım edin çok aşırı mide bulatım var

canım aynı dert bendede vardı. bana serum takmışlardı biraz rahatlattı ama yinede tam olarak geçmedi. ilaç hiç kullanmadım. ortalama 15 gün felan sürmüştü

Kizlar öncelikle allah bir avazda kurtarsin hayirlisinla meleklerinizi kucagniza almayi nasip etsin insallah.

Ilk hamileliyimde bendede cok mide bulantisi oluyordu pek fazla yapicak birsey yok ne yaziki tek teselli size 3 ay 4 aydan sonra bu durum kendi kendine geciyor cogunlukla birde bana findik badem leblebi cok iyi geliyordu sabahlari ac karinina hemen birkac tane yiyordum baya faydasi oluyordu.

Umarim sizede olur ve kisa zamanda bu durumdan kurtulursunuz

Sevgiylea.s.

arkadaşım benim bulantılarım ancak azaldı seni çok iyi anlıyorum.doktoruna bi telofan açsan sana bi ilaç veriri mutlaka.ben de 2 hafta hiç yemek yiyemedim işin kötüsü su da içemiyordum.ayva yedim sadece başka hiç bişi yiyemedim.bi ara derim doktorunu mutlaka bi yol gösterecektir...Allah yardımcımız olsun...

canım bende aynı durumdayım artık ölücek gibi hissediyorum kendimi 10 haftalık gebeyim hala geçmedi yediğim herşeyi çıkarıyorum aşırı zayıfladım serum verdi doktorum birsüre geçti ama yine başladı ama 3 aylık olduğunda geçer dşyorlar inş öyle olur kendimi çok kötü hissediyorum :1no2:

ya bende aynı durumdayım hata kaşam oturdum hungür hüngür agladım canım cok sıkılıyor sureklı mıdem agzımda sankı ne olur yardsım geçmıyecek ner0deyse ıkı aylık oldu

arkadaşlar desenze kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş aynı dert bende de var ölüyorum mide bulantısından ilaç kullandım fitil kullandım fayda etmedi serum iyi geliyor ama o da bir günlük dün akşam işten eve gidene kadar öldüm 1 saat tuvaletten çıkamadım öğürdükçe alttanda kaçırdım ağlamaktan gözlerim kan çanağına döndü sonra gittim sinirden sitresten eşime bağırdım durdum

14 haftalık hamileyim benimki bile geçmedi hala...her 2 günde bir sabahları öğürüp sarı kıvamlı su çıkarmaktan ve ağzımın su salgılanmasından dolayı işkence çekiyorum...bende iş işten geçip sarı suyu çıkardıktan sonra muz yada armut yiyorum hemen

Aynı dönemdeyiz cnm ben de 14 haftalığım ve sabahları yataktan kalktığım an başlıyor böğürmeler ve sarı suyu çıkarıp içim dışıma çıkmasından yoruldum allahtan gün içinde daha iyiyim çünkü çalışıyorum ...

5.ayın sonuna kadar devam etti benim. Hiç geçmeyecek gibi gelmişti. Çok şükür geçiverdi...

Neler çektim o bulantılardan, allahım o günleri tekrar yaşatmasın.
7. haftamda başladı benim bulantılarım 3. aya kadar aralıksız sürdü.
3. ayda azalmaya başladı 4. ayda tamamen bitti. Hiç bitmiycekmiş gibi geliyordu ama çok şükür bitti.
Yiyebildiğim tek şey ekmeğin arasına yeşillikleri koyup yemekti, birde yoğurt ve ayran iyi geliyordu bana.
Suda midemi bulandırıyordu içim yanıyordu ama bir yudum su içemiyordum, su yerine meyveli soda içebiliyordum. Doktorum hastaneye aldı 3 gün serum tedavisi gördüm.

bugun doktora gıttım yalvardım dayanamıyorum bu kusmalara artıuk dedım bır tane hap verdı bılemıyorum gecırecek mı allahım bıtsın artıkkk yanlız sankı yesıl cay ıyı geldı bılemıyorum zararlı kızlar bılgısı olan var mı

slm ben 8 haftalık hamileyim. benimde aşırı bulantım vardı hatta çok pişman bile oldum çocuk yaptığıma. ağlamaktan gözlerim mahvoldu ama 2 gündür şükürler olsun azaldı... sabır lazım

maalesef bende aynıyım bazı şeyler ayva kraker falan iyi gelsede biraz sonra aynısı oluyor ne sabah ne akşam bütün gün midem alt üst 13.haftadayım herkes bir kaç haftaya kadar geçer diyor ama gittikçe artıyor sanki gerektiği gibi beslenemiyorumki ağzımdada hiç tat yok geçmesini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…