yardım edermisiniz

A

ACELE

Ziyaretçi
arkadaşlar ben şuan 5,5 aylık ikiz gebeyim karnımda acayip kaşıntım var bu bayadır var acaba size ne iyi geliyor ben sebametin bebe yağını kullandım ilk başta iyiydi ama şimdi değilsenağlamaözellikle sağ göğsümün altında çok ağrım var nedendir sizce kaburgam ağrıyor veeeeeeeeee uyurken nefes alamıyorum gibi korkarak kalkıyorum yatmıyorum kızlar bu kaşıntı bu nefes sorunu ne kadar sürecek birde karnım çok gergin acayip yani normalmi yoksa ben anormalmiyimsenağlama

canım bu deri gerildiği için oluyor deri çatlayacagı için kaşınıyor muhtemelen 1-2 haftaya kadar kırmızı çatlaklarla karşılaşırsın badem yagı veya bebek yagı sür kaşınan yerlere gögüslerinde kaşınmaya başlar son aylara doğru aynı olayı yengem yaşadı birebir yanındaydım bu olay için dr gittik ondan biliyorum...

Canım ikizlerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım.

Karnın büyüyüor ve karın derisi büyümeye karşı cevap veremiyor sürekli olarak bol yağlı denilebilecek kremler sürmelisin.Badem yağı bu konuda çok iyiymiş eğer sürmezsen kalıcı çatlakların olur.
Hissettiğin ağrı ise bebeklerin büyüdükçe iç organlarına yaptığı baskıyı hissediyorsundur.
Biraz dikey şekilde yatmaya çalış geceleri daha rahat uyursun.

Allah bir avazda kurtarsın inşallah.

Seda♥Recep;2197285 .!.:
canım bu deri gerildiği için oluyor deri çatlayacagı için kaşınıyor muhtemelen 1-2 haftaya kadar kırmızı çatlaklarla karşılaşırsın badem yagı veya bebek yagı sür kaşınan yerlere gögüslerinde kaşınmaya başlar son aylara doğru aynı olayı yengem yaşadı birebir yanındaydım bu olay için dr gittik ondan biliyorum...

ah canım sürüyorum yok badem yağı felan kesmiyor hamile kaldığımda zayıftım birden göbüş çıkınca böyle oldu galiba allahım herkeze yardım etsin nefes alamıyorum kaburgam ağrıyor neyse allahım yardım etsin yapacak pek birşey yok değilmi

Canım ikizlerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım.

Karnın büyüyüor ve karın derisi büyümeye karşı cevap veremiyor sürekli olarak bol yağlı denilebilecek kremler sürmelisin.Badem yağı bu konuda çok iyiymiş eğer sürmezsen kalıcı çatlakların olur.
Hissettiğin ağrı ise bebeklerin büyüdükçe iç organlarına yaptığı baskıyı hissediyorsundur.
Biraz dikey şekilde yatmaya çalış geceleri daha rahat uyursun.

Allah bir avazda kurtarsın inşallah.

amin canım ikiz kuzuların sıkıntıları bu galiba neyse çok şükür en azından büyüdükleri için böyle değilmi

ikiz bebek ne gusell ama bakımıda bi o kadar zorlıcak gibi seni bir an önce kucagına alırsın inş ben vazelin kullanmıştım bide onu dene catlaklar için

canım o zaman cildiye veya kendi dr una gittiğinde söyle ilaç versin o öyle çekilmez yazık günah acı kaşıntı felaket bişey olur.. kaşıntı için ovadril diye krem var onu kullan istersen hem soğukluk veriyor hemde kaşıntıyı hemen alıyor...

Seda♥Recep;2200079 .!.:
canım o zaman cildiye veya kendi dr una gittiğinde söyle ilaç versin o öyle çekilmez yazık günah acı kaşıntı felaket bişey olur.. kaşıntı için ovadril diye krem var onu kullan istersen hem soğukluk veriyor hemde kaşıntıyı hemen alıyor...

sağol tatlım bugün gideceğim bir sorayım bakalım canıma.s

kaburga ağrısı bende de olmuştu bebek büyüdüğü için oraya baskı yapıyo senin ikiz olduğu için daha erken başlamıştır bu ağrı oturuşuna dikkat et o zaman daha az ağrıyo

kaburga ağrısı bende de olmuştu bebek büyüdüğü için oraya baskı yapıyo senin ikiz olduğu için daha erken başlamıştır bu ağrı oturuşuna dikkat et o zaman daha az ağrıyo

canım yatarkende çok ağrıyor yapıla bilecek pek birşey yokmu:uhm: valla yürürken bile ağrıyor

X