Yardım edecek varmı.....????

Canlarımm önerileriniz için teşekkürlerr...bu akşam porçözle denedim ama tam sonuç vermedi sarı sarı kaldı aralar..bende tuzruhuyla denedim eldiven taktıgım halde dirsegime kadar nerdeyse kıpkırmızı oldu açıldı etlerim resmen....az biyeri yapabildim sadece bayagı rengi açıldı....ama bütün banyo ve mutfagı bitirene kadar ellerim paramparça olur sanırım....:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

üzerine derz yapabilirsin öyle kimyasallar ellerini bırak önce cigerlerini mahveder cok gecmiş olsun allah yardımcın olsun ama kimyasallar yerine kendi derzini kendin yap ben yaptım mesela hem de üstüne çokta güzel oldu cabuk kuruyo ve kilosu 1 ytle hem kendinde rahatca yaparsın

istersen bi dene ilgilenirsen sana cok basit yöntemini ve cok hızlı sekilde yapmanıda anlata bilirim şimdiden kolay gelsin

ben de yeni evime taşınırken fayansların araları simsiyahtı. bir bardağa porçöz koydum ve diş fırçasını buna batırıp tek tek sildim . bembeyaz oldu. ama çok koklama devamlı temiz havaya çık. yok olmadı dersen yapı marketlerde(tekzen vs. ) derz temizleyicileri satılıyor bunlarda iyi iş görür. kolay gelsin tekrar geçmiş olsun...

Canım tekrar geçmiş olsun bence sağlığını tehlikeye atma.zamanla sarı lekeleri de çamaşırsuyu vs. temizlersin.hem böyle etkili temizlik maddelerini dök ve evden çık bence.hiçbirşey senin sağlığından daha önemli değil.kolay gelsin.

Hayatım sarı leke olsa amenna dicem...kapkara is içinde yıkadım cifledim fırçaladım ama oldugu gibi duruyor...
zaten az biyeri tuzruhuyla yaptım genizlerime doldu yanmaya başladı.....bıraktım hemen..ellerimin mahvolması da cabası......
:çok üzgünüm:

ne demek canım nalburdan denemelik bi kilo al bi kabın içinde cok cıvık değil ama katıda olmayacak kıvamda su ekle onu güzelce karıstır sonra bi sıpatulayla aralara sür ince bulasık telleri var ya yarım saate kadar kurur en fazla bi saat o telle bastırmadan sil tertemiz olacak yerleride yapacaksan daha cıvık yaparsın cek cek yada camları sildikleri cek cekler varya onunla her yeri gezdir bırak kurusn aynı tel işlemini uygula kolay gelsin

Geçmiş olsun canım Allah kimseye göstermesin şu son zamanlarda kiminle konuşsam birilerinin evi yanıyor. Bu sıralar noluyor böyle yangın mevsimine mi girdik ne? Allah hayra çıkarsın şu günlerimizi.:a015::a015:

yalnız cok alıs veriş yapılan bi nalbur olsun bazen bayat oluyo tutmuyo keske yakın olsam yardım ederdim kolay gelsin tekrardan

yalnız cok alıs veriş yapılan bi nalbur olsun bazen bayat oluyo tutmuyo keske yakın olsam yardım ederdim kolay gelsin tekrardan

Canım sagol yardım etmiş kadar oldun...peki bişey daha sorayım...off ne kalın kafalıyım yaaaklava:derzleri kazımaya gerek varmı direk üzerine sürebilirmiyim...a.s.

cok üstüne cıkmamıssa derz kazımana gerek yok zaten deforme oluyolar yaa o tutuyo duvara biraz dahah zor oldugu için orayı birazcık sert yap ama kulakmemesi falan gibi değil cok üstüne tasmıs eski derz varsa sıpatulayla darbele yeter estagfirüllah yine iyisin bile bu zor durumda allah kolaylık versin

yalnız o ince telle sakın cok bastırma bezle silmekten daha hafif sil hemen kenarları cıkıyo

Çokk teşekkürlerrr...a.s.a.s.

rica ederim canım ne demek faydam dokunursa ne ala kolay gelsin sonucu bildir ama bence cok güzel olacak ama ben defalarca yaptım

rica ederim canım ne demek faydam dokunursa ne ala kolay gelsin sonucu bildir ama bence cok güzel olacak ama ben defalarca yaptım

Elbette bildiririm sonucu güzelim...zaten bu aralar ev dışında başka konuya baktıgım yok...hatun evle kafayı bozdu diyecekler valla....dersede desinler evim gitti 10 gün oldu hala hastanelik olmadımya daha bana bişi olmaz sanırım...

şu işler bitsin bi daha temizlik lafı bile duymak istemiyorummm...
klava:klava:

dita çok geçmiş olsunnn...çok üzüldümmmm:çok üzgünüm:
inşlahh kısa zamanda toparlarsınızzz:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…