Yardım edecek varmı.....????

diltacım sesin solugun cıkmadı merak ettim ne yaptın

Canım bu gün başladım yapmaya demiştimya derzler kapkara diye üzerine yapınca alttan siyah üstüne beyaz gri bi renk aldı bende aldım elime fısfıslı porçöz tek tek aralara sıkarak sildim beyaz olmadı yine ama aralardaki isler temizlendi...
bizim sitenin bekçisine gündüzden derz aldırdım...akşam üstü başladım senin dedigin gibi yapmaya ama çabuk olmuyor ancak bi duvarı bitirebildim az önce yeter be dedim bıraktım yarın devam edecem....mutfak banyo tavana kadar fayans umarım ömrüm yeter bitirmeye....
:çok üzgünüm:

Canım çok geçmiş olsun
bence beyaz slikon sık aralarına
eminim çok faydası olur

Sagol canım...
Hayatım düşüündüm onuda ama diyorumya tavana kadar heryer fyans ve sadece mutfagım 18 metrekare banyoda ondan az ufak...ve koridor ve antre var....
:eek:klava:

ditacimm aci bir deneyim yasadin cok gecmis olsun .soruna bir cevabim yok ama terar gecmis olsun.kard:teselli:esim. allah kolaylik versin canim.

Sagol canım...
Hayatım düşüündüm onuda ama diyorumya tavana kadar heryer fyans ve sadece mutfagım 18 metrekare banyoda ondan az ufak...ve koridor ve antre var....
:eek:klava:

Valla işin zormuş
ne o kız öyle. top sahası gibi
mutfak mı olurmuş
Allah yardımcın olsun

:uhm:Arkadaşlar biliyosunuz bayram öncesi evim yandı....10 gündür sadece pislik temizliyorum...ustalar bu gün evde çalışmaya başlayacak...yeni baştan inşaat yani evin içi....benim sorunum şu...benim banyom ve mutfagım tavana kadar fayans yangından sonra heryer simsiyah oldu...fayanslarımda bişey yok sildik temizledik ama araları kapkara is....ne yaptıysam çıkmıyor...fayansçı aralarındaki derzlerin kazınıp tekrar derz çekilmesi gerektigini söyledi...onada tamam dedim ama çok para istiyor...:çok üzgünüm:
derzleri temizlemenin başka bi yolunu bilen varmı acaba....:çok üzgünüm:

canım çok geçmiş olsun...çok üzüldüm istanbulda olsaydın yardıma gelirdim valla...bower katılıyorum bioberlin çok güzel ama heryerde bulunmuyo canım...inşallah tek sorunun budur :KK43:

ben yaglı boyayla boyadım üzerınden 1 sene gectı hala bembeyaz domestosla bı guzel fırcalıyorum.temız oluyo hemde cıkmıyo iyi yanı

X