Yardım edebilir misiniz ?

psyche_cupid

Psyche
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
6
0
41
Herkese merhaba. Ben aranıza yeni katıldım. Benim bir sorunum var umarım tecrübelerinizle yardım edersiniz. :1no2:

Ben nişanlı bir kızım. Nişanlım askere gitti bende öğretmenlik yapıyorum bir dershanede. Şuan yani evlenmeden bebeğim olursa gerçekten çok büyük sorunlarla karşılaşırız.Aileler bunu kaldıramaz. Ama sanırım benim böyle bir durumum var şuan. Bebeklere canımı verecek kadar sevgi beslememe rağmen şu iklimde hamile kalmam bizim ve onun için zor günler demektir. Ben başımdan geçen yakınlaşmayı anlatıp yorumlarınızı öğrenmek istiyorum.

Nişanlım izinde bulunduğum ilçeye geldi. Evimde bir yakınlaşma oldu haliyle. Ben bakireyim. Her zaman korunur o da. Yalnız bu sefer tam boşaldığı sırada ki içimde değildi üzerimdeydi kondomun çıktığı fark ettik hemen kalktı.
Sonra çarşaf ve kondom da ıslaklığın olduğunu gördük. Yani spermlerin. Ben peçete ve sperm öldürücü kondomla silindim.
Adetimin 5. günüydü. 1-2 saat sonra yine kanamam oldu ertesi günde. Normalde 6. güne de kayabiliyor.
Bugün adet görmeyişimin tam 3.günü. :çok üzgünüm::çok üzgünüm: Göğüslerimde ağrı bile yok adet olacağıma dair tek işaret yok. Yüzümde akne olması dışında. Ben sanırım hamile kaldım. :1no2:
Test alıp yapmak istiyorum. Burası küçük bir ilçe.Utanıyorum çok. Derslere bile kendimi veremiyorum. İdrar testinde yanılmalar oluyormuş yapsam negatif çıksa ve ben hala adet olmazsam kan testi yaptırmam gerekecek. Kan testi özel bir kliniğe gidince sağlık karnesine işleniyor mu ? Bu karneye işlenirse ailemin görme ihtimali var .Babam sağlık memurudur.
Anlayacağınız çok sıkıntılı günler geçiriyorum. Haftaya testi yapmayı düşünüyorum. Adetin üstünden1 hafta geçince doğru çıkmama ihtimali var mıdır ? Sizce belirtiler ve yaşadığım yakınlaşma hamile olduğumu gösterir mi? Yumurtlama gününde değildim ama yine de hamile kalmış olabilir miyim ? :a015:

Canım bakireyim diyorsun peki nasıl ilişkiye girdin anlamadım ben .... hamile olduğunu sanmıyorum ama yine de bir test yap.

canım sanmam hamile olduğunu stres yaptıysan geçikme olabilir mevsimden olabilir ben hamile kalmaya çalışıyorum böyle kalınması zor canım ya sıkma kendini gidebiliyorsan il merkezine git orada bir dr muayene ol

anlamadım ya bakireysen kondomun sizinle işi ne :uhm:
yada ben mi fazla cahil kaldım :bbo:

cnm senin hamile olma ihtimalin o kadar düşükki insanlar hamile kalabilmek için haftada 3-4 kez ilişkiye giriyor aylarca hatta yıllarca bazen... bence sen stresten dolayı adetinin düzenini bozdun... biraz rahatla ama bir test yaptır, idrar testi silikte olsa hamileysen çıkar sonuç...

yazdıklarınız çok rahatlattı beni.o kadar teşekkür ederim ki.evlenmemize 1 yıl var bu yüzden endişe duydum yoksa bebekler dünyanın en harika şeyleri.bir kaç gün daha bekleyip test yapacağım.sizlere çok teşekkürler.

canım eger testin karneye işlenmesini istemiyorsan özel yatir...ama şuda bi gerçek hamile kalabilmek için illa ilişki gerekmiyo sonuçta herşey tek 1 sperme ve rabbimin istemesine bakiyo...dilerim herşey gönlünce olur

sevgili runhaş, teşekkür ederim. elbette tek şeye bağlı bunu biliyorum dün akıntım oldu sanırım hasta oluyorum ama test yaptıracağım.tekrar teşekkürler.

bence hamile değilsindir canım adetin 5.günü nde hamile kalmak çok düşük bi ihtimal umarım değilsindir

kızlar adet gördüm ama diğer seferden az oldu yalnızca tek pedi dolduracak kadar kan geldi üstüne görme bu mu acaba

kızlar adet gördüm ama diğer seferden az oldu yalnızca tek pedi dolduracak kadar kan geldi üstüne görme bu mu acaba

cnm biz okadar çalışmamıza rağmen hemen hamile kalamıyoruz ama bazı kadınlarda bu şekilde hamile kalanlar olabiliyor kısmet işte tamamen cnm eğer kan tahlili yaptırcam dersen özel skksız defterine işlenmez zaten kimsede görmez bence direk kan tahlili yaptır cnm üstünede görebilirsin seni korkutmak istemem ama en azından sağlam olur kanda baktırırsan..allah yardımcın olsun hakkında hayırlısı..

yok güzelim hamile falan değilsin bence, sen çok stres yapmışsın o yüzden adet gününde adet miktarında değişme olmuş, ben hamile olduğunu sanmıyorum ama tam olarak rahatlamak istiyorsan arkadaşların da dediği gibi kan tahlili yaptır. şehre git bi özel hastanede yaptır çok pahalı bişey değil. geçmiş olsun:teselli:

Özel poliklinikte ya da hastanede yaptıracağın test karnene işlenmez. Sevkle gitmeyeceksin ki? Çok yüksek olasılıkla değilsin. Ben de aynı senin gibi nişanlıyken çok korkardım. Ama bir şey olmuyor, zaten temkinliymişsiniz. Yüzde yüz emin olmak için kan testi yaptır..

meraba arkadaşlar benim 7 yaşında kızımvar ve 2 . cocuk için kaç aydır ugraşıyorum öyle kolay kolay hamile kalınmaz bide bakireyim diyorsun adetinde gecikme sebebi bence sitresssssssssss.. ama bence bilmiyorum yaşın kaç ama birdaha böyle şeyler yapma bi söz vardır [gelin ata binmiş ya nasip demiş] bana sakın kızma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…