yardım düşük sonrası hemen hamile kalınıyor mu?

anlamdım arkadaşın yazısıyla benimki karıştı yaffffCADIARZUCADIARZUCADIARZU

mrh ben çisem.Benim iş yerinde de senin durumunda olan bir arkadaşım vardı.oda düşük yaptı.serumla vb. olaylardan dolayı.dr ona 2-3 ay süre vermişti. vücudu ve rahmi dinlensin diye.Şuanda hamile kalmak için çalışmalara başlamışlar.bence sende biraz bekle ve daha sonra çalışmaya başla.İnşallah güzel Allahın herkese eli ayağı düzgün sağlıklı evlatlar nasip eder.İçinde de sana.(ama kendini şartlandırma eger şartlandırırsan çok zor günler geçirirsn )bütün dualarımız seninle....

canım ya aynı dert bendede vardı 1 ay önce kürtaj oldum boş gebelikten.ama benimki 2aylıkken normal kontrolde farkedildi ve hemen kürtaj oldum.kanaman bir ahfta falan sürer çok az olur ama sonra herşey normale dönerçben kürtajdan 1 ay sonra ilk adetimi gördüm.doktor 3 ay bekle dedi ama bekliyemicem galiba hemen hamile kalmak istiyorum.ama korkuyorum tekrar etmesinden.

canım ya nasıl içtin onu ilk kez bu sabah yaptım kendime ama felaket bi koku içim dışıma çıktı vaalla.sen ne için içmiştin?*

soğan suuyundan mı yoksa hayt tohumumu iğrenç vallahi napim canım bebeiş için içiyorum işte uff bu eşimde beni deli etcek yok 2 ay beklicekmişim amannnnnn da amannnnn

7 ocakta 8 haftalık bebeğimi düşürdüm.Çevremde böyle kötü tecrübe yaşamış olanlardan teselli arar oldum.Şu an soğan suyu kürü yapıyorum.Ne bileyim benimki çare aramak,medet ummak.Her şeye rağmen inancımdan ötürü umudumu kaybetmiyorum.O yarım kalmış duygu Allah'ın izniyle gerçekleşecek sadece sebat etmek gerek.Ama farklı öneriler varsa açığım.

kızlar 48 gün oldu kürtaj olalı hala adet olmadım.söktürücü olarak progestan verdi.bittikten bir hafta sonra olur dedi.bugün ilaç biteli bir hafta ama olmadı. çok korkuyorum.yine ameliyat olmam gerekir mi.bazen rahim içi yapışık kalıyomuş ya.ne yapca mben

canım belki hamiş sindir bellimi olur inşallah allah gönlündekini versin kaydirigubbakcemile5

7 ocakta 8 haftalık bebeğimi düşürdüm.Çevremde böyle kötü tecrübe yaşamış olanlardan teselli arar oldum.Şu an soğan suyu kürü yapıyorum.Ne bileyim benimki çare aramak,medet ummak.Her şeye rağmen inancımdan ötürü umudumu kaybetmiyorum.O yarım kalmış duygu Allah'ın izniyle gerçekleşecek sadece sebat etmek gerek.Ama farklı öneriler varsa açığım.

canım seninde allah yardımcın olsun biran önce rabbim bebişine kavuştrsun seni çokiyi anlıyorum bu zorluğun arkasında aydınlık mutlu günler bizi bekliyo rabbimin bi bildiği vardr canım alalh yardımcın olsun cannım benim

X