Yardııımm

Mococo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
101
0
Merhaba herkese bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Biz 6 arkadaş günübirlik ayvalık , dikili , kuşadası yada çeşmeye gitmeyi düşünüyoruz. Ama bi otele gitmek istiyoruz eşyalarımızı bırakabiliceğimiz denize girdikten sonra duş alıp uyuyabiliceğimiz biyer olsun istiyoruz. Gece konaklamıycaz ama otellerde böyle bişey mümkün mü bana yardımcı olur musunuz lütfennnnn .

cnm nerede oturuyorsunuz öncelikle? bana uzak olduğu için gnübrlk seyahatler o tarafa ezyet gbi gelyor. gnu birlk pansiyonlar var çok cuzi fytlarla gnluk 100 tl filan hemde 6 kşiymişssnz tam size göre bence.eşyalarınızı bırakır duşunuzu alır bikaç saatte kestirir uyursunuz

.........mesaj tekrarıı....

Son düzenleme:

..............mesaj tekrarı...

Son düzenleme:

İzmirde oturuyoruz hepimiz. Bizde tam bahsettiğin gibi bi yer düşünüyoruz :) 4 kız 2 erkek olucaz ve 2 kişinin yaşı 18 den küçük bi sıkıntı yaşarmıyız acaba bi bilginiz var mıı ? :)

İzmirde oturuyoruz hepimiz. Bizde tam bahsettiğin gibi bi yer düşünüyoruz :) 4 kız 2 erkek olucaz ve 2 kişinin yaşı 18 den küçük bi sıkıntı yaşarmıyız acaba bi bilginiz var mıı ? :)

Bazı pansiyonlar aileye önem veriyor erkek arkadaş vs kabul etmiyor ama nişanlılık vs durumu varsa o ayrı tabi.yaşa bakmıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…