Anket Yaprak Dökümü Dizisindeki En Sevdiginiz Karekterler...

En sevdigniz karakter ?

• Ali riza bey

OY: 35 15,3%
  • Hayriye hanim

OY: 1 0,4%
  • Leyla

OY: 5 2,2%
  • Necla

OY: 16 7,0%
  • Fikret

OY: 95 41,5%
  • Ferhunde

OY: 47 20,5%
  • Nehir hanim

OY: 6 2,6%
  • Sedef

OY: 17 7,4%
  • Oguz

OY: 4 1,7%
  • Diger

OY: 3 1,3%

• Ankete Katılan
    229
ben fikreti çok beğeniyorum konuşmasını, bakışlarını...
birde sedefi çok ağırbaşlı buluyorum...

Ali rıza bey...onca fırtıya rağmen hep dev bir çınar gibi dimdik ayakta,karakteri sağlam...

ben leyla yla fikret i seviyorum güzel yapıyorlar oyunculuğu gerçi o dizi deki herkes süper

hepsi birbirinden değerli öyuncular ama özellikle alirıza bey+fikret hanım+ferhunde favorim

fikret ama keşke oda zamanında susmasaydıa.sve şimdide o kaynanayı bi güzel yolsa yoksa ben gidip yolacam az kaldı yani:eek:klava: aynı benimki zaten ondan çıkartırım hırsımı bari:mymeka:

ben daha ıkı haftadır seyredıorum o da fıkretle kocası sanırım ılıskılerı aska donusuor bunun ııcın

tabikide fikret fikrette bazen kendimi görüyorum o dizi benim için çok çok önemli bazı şeyler konusunda ve fikret te benim yapamadığımı yaptı ama bende belki birgün giderim bellimi olur :kahve:

ferhundee... kötü karakterler herzaman favorimdir.
Kötü KazenYaşasın Kötülüktatlicadiarzu

Ben En çok Sedef Karakterini Beğeniyorumm.ama Ferhunde Olmasa Dizi Bukadar Tutmazdi Heralde Onuda Beğeniyorumm Rolünün Hakkini Fazlasiyla Veriyo..

hepsi birbirini tamamliyor bence ama fikret bir taneeeeeeeeeeeeeee

DEDİKODUCU KAHVECİ VE BU SIRALAR FRHUNDEDEN SONRA FİKRETİN KAYNANASI FAVORİM:asigim:

Ferhundeyi 34 kisi isaretlemis masallah:)))

Ben Cevriye Hanim diyecektim ama ankette yok cok komik bir kadin ya:))

Sedefi isaretledim cok masum cok temiz bir kiz.

Ali riza bey... bana gore cok iyi bi aile babasi bazi konusmalarinda hungur sumuk agladigim bile oldu

X