yapay kızlık zarı

ben bir ürüne özgü konusmuyorum gıt çin malı hangı ürünü alırsan al 2 gunde atarsın kullanılmaz bozulur bunu tüm dünya örendı ama göruyorumkı serenmmm hanım henuz öğrenememiş :) e tabı onu bunu nasıl suclarım kafasıyla yasayan bırının olaylara bu bakış açısıyla bakması cok normaldır

çin malı cep tellerı var 1 hafta kullanabılıyorsun sadece çin malı ketıl aldım 2. gun bozuldu çin malı pil aldım içi bos cıktı daha neler neler ama senın bunlardan haberın yok galıba :)

ne kıonuda benzettı Allah askına alman arkadasın bır söylermısın :) alman sarhoştu yada senın mantıksız oldugunu anlamıs senı keklemiştir :) ben çin tarafında üni okudum adamlar sabah kalkıp yağda muzu kızartıp üzerıne yumurta kırıp onun üzerınıde bal döküp kahvaltı da yıyen ınsanlar :) tip desen alakamız yok ne kültür benzıyor ne tiplerımız neyı benzıyormus merak attım doğrusu

bılıyormusun sokak ortasında bır carsaf sererler üzerıne her marka bır dunya cep telı sıfır dökerler sen secer tanesı 1 dolardan alırsın bunun sebebı 3 gun sonra bozuluyor olması :)

kaldıkı ben reklam yapıp bu gıbı seylerden para kazanmaya ıhtıyacı olan bırı degılım ben üni mezunuyum elektrık muhendısıyım ve gelırım gayet guzel bu gıbı 5 para etmez karaktersız işlerle ugrasacak ve reklamını yapacak kadar küçülmedım

bu gıbı konularla ılgılı arastırma yapıp soru soran ve çareler arayan sensın oturda kendıne bır bak onu bunu suclayacagına ona buna camur atacagına kendı halıne yan sen benım sorunum yok hayat bana guzel be ayrıca karakter karıyer sahıbıyım bu gıbı sacma ve mantık dısı işlerle ugrasmaya hıc ıhtıyacım yok inan bana

özelden msj atyorsun canımlı cicmli bana dikimi yapayı vesaıre soruyorsun senın ıcın tecrubesı olandan bılgı toplıuyor yazıyorum vakıt ayrııyorum ve bırden benı reklamcı ilan edıyorsun senın erkek oldugunu düşünmeye basladım artık :)

Ben bi konuda okumuştum orijinal olmayanlar çok belli oluyormus ama yurtdisinsan getirttirmisler bi sorun cikmamis bilgim bu kadar .sevgiler..

Ben bi konuda okumuştum orijinal olmayanlar çok belli oluyormus ama yurtdisinsan getirttirmisler bi sorun cikmamis bilgim bu kadar .sevgiler..
canım bende bır arkadasım kullandıgı için öyle dıye bılıyorum ama fazla bılgım yok acıkcası ama şunu iyi biliyorumkı sadece bu ürün degıl ne alırsanız alın çin malları her zaman sahtedır işe yaramaz bu dunyanın vazgecılmez kuralıdır

bu vıdeoya bakın hatta yıyeckler bıle sahte çin malı herseyden uzak durun ben bunları dedım dıye serenmmm adlı kişi benı ürün satmakla reklam yapmakla sucluyor :) zavallı

ya ne komiksin sen kendin bana ilk mesaj attın sonra ben yalandan reklam yapıp yapmadıgını ögrenmek için öyle mi canım falan dedim hemen adres verdin mail adresi reklam kokuyorsun kimse güvenmesin buna doktorlar her zaman güvenilirdir adamlar bizi mi kandıracak

Gülüm zaten hep arkadaşım sordu yok arkadasimin başına geldi yok arkadaş araştırdı hep böyle olur aynı taktiklerle yol almaya calisiyorsunuz.(siz yapiyorsunuz yapacaginizi sonra arkadaş?)

Ne arkadasmis be bitmek bilmedi.

aynen insanlar nede çok düşünür olmuş arkadaşlarını mevsimsonbaharında arkadaşı yaşamış demi kız yoksa mevsimsonbahar el degmemiş bakire

ben bu ahmak vatandasa soru sormadım yada care aramıyorumkı kendım yasamıs olayım bu bana özelden msj atmıs bılgı sormus bende arkadasımın yasadıgı bır seyı anlattım kaldıkı ben evlıyım bır sorunumda yoktu genelde soru soranın basına bır seyler gelmıstırkı çözüm arıyordur ben bır sey sormadım sadece onun bana sorduklarını yazdım ayrıca bana hemn adres verdın dıyor kafasında sorun var galıba kendı sordu bende yazdım sır gıbı saklıyorummıu desyedım şizofren galıba bu serenmıdır nedır

bu arada ahmak ben degil (sensin)..
Başkada sözüm yok........

gerı zekalı sorununu merak ettım bilgi verdım sende cvp yazmıssın arkadasımı sormussun bende ne yaptıgını yazdım nasıl olsa soruyorsun bılgılerı verdım sır gıbı saklıyorummu deseydım ayrıca soran bilgi isteyen sensın sorduklarına cvp verdım cvp verdım dıye reklam kokuyorsun yazmıssın yani arastıran ben değilim ilgilenen ben değilim ne yapayım dıye orayı burayı kurclayan ben degılım sensın ve ben reklamcı oluyorum :) cokda derdimdi senin basına ne gelecegı yada diktirecenmı baska seymı yapacan inan uykularım kacıyor :) hey ALlahım ya kafan bozukmu kızım senın

aksama kadar yüz kişi yazıp sordıu ve sureklı tel ve adres ıstedıler bilgi istedın bende toptan sanada yazdım mılletın sorudklarını ve kalktınreklamcı dedın :) cıdden sorunlusun sen

aynen insanlar nede çok düşünür olmuş arkadaşlarını mevsimsonbaharında arkadaşı yaşamış demi kız yoksa mevsimsonbahar el degmemiş bakire
evet ben el değimemiş bakıreyım bır yerınemı battı hayrola üstelık evlılyım sen benım gedlgım konuma gelebılmek ıcın yuz dr gezıup sıtelerde söküğüne care arıyorsun zorunamı gıttı el değmeden evlendım kocam ve 2 cocugıum var benım bır sorunmu var ? burdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…