Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bence denemelisin benim saçım su dalga yaptırdım çok yıprandı az kestirdim ve saçlarıma uyguladım ben fark edememiştim ama çevremdekiler saçların canlandı faln dediler bence denemeye değer

İnşallah benim saçlarıma da iyi gelir. Yakında düğünüm var, sönük saçlarla gelin olmak istemiyorum Yarın deneyecem :)

amonra tarif için teşekkürler saç konusunda baya bilgilisin görüyorum ve okuyorum :) bu tarifi deniycem bende inş.ama bu gliserin nerden alınıyo aktar mı eczane mi daha önce hiç kullanmadımda o yüzden bilemedim :26: şuan kullandığım serumda yumuçacık yapıyo ama bunuda denemek istiyorum..

Herkese Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boylarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten o sampuani buldum:Mane`n Tail... Herkes at sampuani olarak biliyor ama ilgili firmanin insanlar icin urettigi bir sampuan bu...saglik acisindan hicbir tehlike teskil etmiyor.. Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyorum. ve artik turkiyede de sahibinden.com ve gittigidiyor da satiliyor...
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!! Mutlaka!!!

bu arada belirtmeden gecemiycem, denedigim yollar:
her turlu sac bakim yagi
brezilya fonu
haftalik yaptirdigim sac bakim kurleri
keratinler
servet harcadigim unlu markalarin sampuanlari
hicbiri bu sampuanin yarattigi etkinin 10 da 1 ini yaratmadi..

ciddi onerimi lutfen dikkate alin ve artik bos yere paranizi harcamayin bayanlar...

Canım benim ben de saçımın azlığından şikayetçiyim.Yıllar geçti her geçen gün daha da azaldı. Gürleştirmek istiyorum bu bahsettiğin şampuan işe yarar mı dersin? Boya vs etkeni tabi ki var platin sarı kullandım çok uzun dönem. Ha birde ücreti ne ki sahteleri falan yokdur değil mi?

inan yillarca yasadigim sorunlarin hepsine cozum oldu' hatta bazen yine dayanamayip sacima yipranacagini bildigim halde isilti attiriyorum,, sirf bu sampuana guvendigim icin... sacimin neredeyse yarisi gitmisti simdi inanilmaz fark var,,,icin rahat olsun tereddut etmeden kullan derim' paylasmamin sebebi de bu,, ben o kadar sikinti cektim artik kimse cekmesin,, Mane`n Tail i bi cok arkadasim da sayemde kullandi ve hepsi bana dua ediyor:) bu arada 355 ml lik almistim 3 ay kullandim.. 79 tl ye aldim sahibinden internet sitesinden

Son düzenleme:

Fiyat çok ama 3 ay çok iyi bir süre bir şampuan için.Güzel bilgilerin için çok teşekkür ederim canım.

kizlar bu sampuani ben de denemek istiyorum. 3 ay gidiyorsa gayet iyi bence,,ben de artik sac bakimlarina para odemekten biktim. deneyip gorucez

bitkisel mi yoksa normal gliserin mi:26:

çünkü bide bitkiseli var.

belli bi süresi var mı hep yapmak mı gerekiyor tarifi?

yahu ben mi göremiyorum tarifteki bebe yağı oranını yoksa başka bir adı mı var da bilmiyorum ben ? Nerede bu bebe yağı :)

guzel bir karıısm oldu kokusuda cok hos tesekkur ederım bir sorum olucak gliserın kucuk bır sıse yazmıssınız bunun mıktarı ne kadar acaba? 20 ml sıselerdenmı?

BU MASKEYİ BEN DE DENEMEK İSTİYORUM BENİM DE SAÇLARIM ÇOK KURU FAKAT BU ÜRÜNLERİN HEPSİNİ NORMAL BİR AKTARDAN TEMİN EDEBİLİKLİR MİYİZ YOKSA EMİNÖNÜNE FALAN GİTMEK GEREKİR Mİ???

QUOTE=A m o n r a;17586341]uzun zamandır boyadan yıpranmış ve kurumuş saçlarımla başım beladaydı.
her yolu her ürünü denedim
ama durulanmayan kremler bana göre değil saçımdaki o temiz hissini kaybediyo sanki
sıvı saç bakım spreyleri de tam anlamıyla başarılı gelmedi.
ben de burda okuduğum kuru saçlara gliserin formülünü okuduktan sonra
bu içeriği biraz genişlettim ve ortaya çıkan karışımdan çok memnun kaldım.

karışımı bitmiş gliss durulanmayan sıvı saç bakım spreyinin içinde karıştırdım
kullanım açısından da gayet pratik oldu

şişeyi yarısına kadar içme suyuyla doldurup
1 küçük şişe gliserini içine döktüm zaten ufak bi şişe
sonra 1 kapakdan az tatlı badem yağı ( kendi kapağıyla )
1 kapak hint yağı
yarım kapak jojoba yağı
1 kapak menekşe yağı ekleyip çalkaladım
her banyodan sonra bu spreyi saçlarıma özellikle uçlarına uyguladım

gün içinde de ihtiyacım oldukça özellikle saçlarımı taramadan önce kullandım
ben büyük ölçüde faydasını gördüm
o çıtır çıtır saçlarım yumuşacık oldu
doğal dalgalarım geri döndü.
üstelik menekşe yağının kokusu harika bi koku
bu bakımla hem saçlarımın güzel kokması hem de sağlıklı görünmesini sağladım.

küçük bi öneri daha saçlarınızı kurutma makinasıyla kurutmak
yerine kendi kendine kurumaya bırakırsanız daha iyi faydasını görürsünüz
[/QUOTE]

guzel bir karıısm oldu kokusuda cok hos tesekkur ederım bir sorum olucak gliserın kucuk bır sıse yazmıssınız bunun mıktarı ne kadar acaba? 20 ml sıselerdenmı?

evet küçük şişede olanlar kafi

[/QUOTE]

evde boş bir sprey şişesi olur 150 ml olan fazlasıyla işini görmeye yeter

geçen gün okudum dün hemen yağların hepsini aldım birebir yaptım.bugün duştan çıkınca saçlarımın uçlarına güzelce sıktım.saçlarım kuruduğunda sonuca ben bile inanamadım.gerçekten ilk seferde fayda edebiliceğine inanmamıştım.sanki saçlarımda açıcı boya hiçbişey yok kendi doğal saçım gibi yumuşacık oldu.o süpürge görünümünden eser bile kalmadı.ellerimi saçlarımın arasından kolayca geçirebiliyorum:)çooookk teşekkür ederim bu formülü paylaşan arkadaşıma.mutlaka deneyin kızlar asla pişman olmazsınız.

fayda görmenize çok sevindim

dün okudum yazdıklarınızı kızlar yardımınıza ihtiyacım var bugün aldığım ürünler şöyle

150 ml şişem
hint yağı
badem yağı
jojoba yağı
gliserin
bebek yağı

menekşe yağına elim gitmedi jojoba yağının aroması yeterli olur dedim. daha önce tırnaklarım için kullanmıştım menekşeyi muhteşemdi yararı hala da bozulmamıştır. kullanmak istemiyorum. çok ağır geliyo bana gerçekten çok muhteşem kokuyo ama ben kaldıramıyorum şimdi bunlardan ne kadar katim suyu ne kadar katim bilemedim lütfen yardım

bir de merak edenine şifahaneden aldığım şu ürünlerin fiyatları şöyle;

hint yağı 50 ml 5 lira
badem yağı 50 ml 5 lira
gliserin 50 ml 5 lira
jojoba yağı 20 ml 5 lira
menekşe yağının 50 ml i de 5 liraydı fakat almadım

Son düzenleme:
cevap gelmeyince kendim hazırladım gerçekten saç uçlarının keçe gibi sertliyi geçti evet kıvırcıklarım da daha bi tatlı oldu! ben bu yolda yürürüm arkadaş ve yağlı da olmadı fakat öyle parıl parıl oluyo deniyo ya o olmadı işte ama derdim zaten yumuşamasıydı! serum alcaktım serumum bitti diye marjinal sos i kullanıyodum... ama gırç gırç oluyodu ve istediğim yumuşaklığı da sağlamıyodu gerek kalmadı ki yuppilik tarifi tavsiye eden arkadaş Allah gönlünde olan tüm güzellikleri sana hayırlısıysa bağışlar inşallah

geç gördüm sorularınızı ama karışımı hazırlamışsınız zaten.
memnun kalmanıza çok sevindim. iyi temennileriniz için çok teşekkürler
herkesin gönlündekini bağışlasın allah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…