Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Canım zaten saçı kurutmasın diye su ile karıştırıyoruz, ıslak saç kaidesi olmuyor bu sayede...

ben bu bakım suyu tarifini baya bi genişlettim başka yağlarda kattım. yarımşar şişe döktüm hepsinden :) o şekilde haftada 1 gün bakım niyetine uyguluyorum. 3 haftadır uyguluyorum memnun kaldım. tarifi veren arkadaşa çok teşekkürler.

rica ederim şifa olsun

kızlar ben kutıkuller ıcın soyle yapıyorum:ellerını sıcak suyun ıcıne azcık elma sırkesı dokup 5 dakıka bekletıyorum ardından kurulayıp 1 yemek kasıgı denız tuzunu 1 tatlı kasıgı badem veya zeytın yagıyla bı kac damlada lımon karıstırıp ovarak masaj yapıyorum cok ıyı gelıyor.tabı sonra sabunlayıp kremlıyorum.voltrana katkım olur belkı:))

Güzel bir peeling yöntemi bu, hemde çok doğal bir deneyeyim yarın... Peki sen vazeline ve limon kolonyası yöntemini denedin mi? Denemediysen sende bunu dene, soyulan kırılgan tırnaklar için birebir, üstelik sararmış tırnaklarıda bembeyaz yapıyor hem peeling hem güçlendirici bakım ohh değmeyin keyfimize

aaa denemedım canım nasıl uyguluyorsun pekı?ıkısını esıt mıktardamı karıstırıp suruyorsun??yenı yontem yenı heyecan

aaa denemedım canım nasıl uyguluyorsun pekı?ıkısını esıt mıktardamı karıstırıp suruyorsun??yenı yontem yenı heyecan

Şöyle;

bir parça vazelini alıp elini ovuşturuyorsun üzerine bir parça limon kolonyası döküyorsun sonra ovuşturmaya devam ediyorsun, üzerine bir pamuklu eldiven giysersen süper olur, olmadı lateks (Dr. eldiveni)eldivende olur...Bekletebildiğin kadar bekletiyorsun zaten emiliyor... Aynısını gece yatmadan ayaklarına yapıp pamuklu çorapla uyursan sabaha pamuk gibi ayaklarla uyanıyorsun... Amonra'nın tavsiyesi bu, severek uyguluyorum... Zaten benim oje ve el bakım hocam Amonra, sağolsun herşeyi ondan öğrendim...

oo supermıs hemen yarın deneyecegım balıgım kulaga cok hos gelıyor.amonranın tarıflerıde sıhırlı sankı memnun kalmayann yok zaten:))

ben geldimm amonra canım sana bir şey soracaktım şimdi ben verdiğin tarifi yaklaşık 2 hafta önce hazırladım. aromatik koku koymadım ağır geldikleri için ama zaten hangi yağ kokuyordu bilmiyorum ama çok hafif güzel bi kokusu vardı neyse gelgelelim ben iki haftadır kullanıyordum aklıma düştükçe fıs fıs ama dün şişeyi elime aldığımda içinde küf parçalarının olduğunu gördüm neden olmuş olabilir bu bi fikrin var mı

ay kıskanmaktan catlayabılırım hemde masallahresmen kızcagızı gozumle yıyıcem ama bu kadarda olmazkı amonra kadınsa ben neyım yaaaaaa

allah iyliğinizi versin
ben yeni gördüm yadıklarınızı ne güldüm
ben size de yaparım pasta üzülmeyin
hatta atölye eğitimi de verebilirim dert ettiğini şeye bakın

allah allah kuzu bi kaç senedir kullanırım küflendiğini görmedim hiç benimkilerin
neden olduğu hakkında hiç fikrim yok inan:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…