Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

amaaan ne güzel walla. bu serumu ne kadara aldın peki. bende bu gliss'in repair serinin çift fazlı spreyide war ama sıkmıyorum, bende onu mu kullansam acaba :)

amaaan ne güzel walla. bu serumu ne kadara aldın peki. bende bu gliss'in repair serinin çift fazlı spreyide war ama sıkmıyorum, bende onu mu kullansam acaba :)

15 liraydı canım ben aldığımda
kokusu çok güzel bi de baya yumuşatıyo kuru saç uçlarını
glissin kokularını hiç beğenmiyorum ben ilaç gibi kokuyo

Son düzenleme:
bide tatlım sen watsons'ın saç bakım maskelerinden hangisini kullanıyorsun? saçım yağlı ya bnim ondan sordum :s her duşta kesin yapıyor musun?

turp suyu arada kullanırım parlaklık sağladığını ve bakım yaptığını düşünüyorum :)

bide tatlım sen watsons'ın saç bakım maskelerinden hangisini kullanıyorsun? saçım yağlı ya bnim ondan sordum :s her duşta kesin yapıyor musun?

canım ben ballısını çok beğeniyorum
hepsini kullandım biralı harika kokuyo ama sanki ballı kadar yumuşatmadı
avakodolu da çok güzel yoğurtlu da ama ballı sanki daha iyi
benimde saçlarım yağlı
her banyoda hemen hemen kullanıyorum saç kremi gibi uçlarına ve boylarına

bende yrın watsona gidip bakayım zaten genelde ya ballı ya biralı tercih ediliyor anladığım kadarıyla. serum resmi içinde çok tşk ederim tatlım :) yrn onada bakıcam serum yazıyor üstünde demi kuzum. onu nasıl ne zamanlar kullanıyorsun?

üzerinde yumuşaklık, parlaklık, ısıya karşı koruma saç bakım serumu yazıyo tatlım
nemli saça kat uçlarına bi damlayı elimde yayıp sürüyorum hafif hafif
fazla değil ağırlaştırmaması için.

sağol tatlım. bakayım yarın. inşallah bulurum nette bulamadımda. başka ne serumu olabilir onu bulamazsam.

beğenmene işine yaramasına çok sevindim
ışıl ışıl yumuşK saçlar
tarifi geliştirmek mümkün ben de bebe yağı değil
aleo vera ve jojoba katıcam bidakine zaten

bebe yağı dedğin gliserin değil değilmi tarifinde bebe yağı görmemiştim zaten bilgilendirirsen sevinirim canım

saçlarım çok kabarık ve kuru bu yüzden açamıyorum bana ne önerirsiniz

amonracım aldım malzemelerimi ve yaptım bundan akşam denicem.
ohh yarasın saçlarıma

kızlar dün akşam gittim aldım malzemeleri yanlız gliserinim ve badem yağım evde var sanıyordum malesef bitmiş boş şişe duruyormuş:)ben fıs fıs şişeside bulamammıştım barcelino bakım yağım vardı dün saçıma önce sinameki kürü yaptım yarım saat sonrada kalan barcelinoyu saçıma döktüm yarım saatte öyle bekledim onu beklerkende boşalan barcelino şişesinin tamamına su koydum içine
yarım kapak hint yağı
yarım kapak jojoba
yarım kapak aleovera
yarım kapak menekşe
boş gliserin ve badem yağı şişesine su koyup çalkaladım onlardanda 1-2 damlada olsa koydum banyodan sonra sıktım önce sertleşti saçım lorealinde serumu vardı onuda sürdüm 10 dk sonra yine sertlik devam etti gece yatıp kalktığımdada vardı sertlik ama şuan yumuşacık hafif yağlımsı his var yani sanki saçımı dün akşam değilde 2 gün önce yıkamışım gibi ama jöle yada şekillendirici kullanmadan kendi doğal buklesinde öyle güzel şekil aldiki bitlenme falan yapmaz inş çünkü kullanmaya devam edeceğim arkadaşlarımda parladığını söylediler

saçlarım çok kabarık ve kuru bu yüzden açamıyorum bana ne önerirsiniz

bu tarifi deneyebilirsiniz
ya da evde uygulayabileceğiniz bi çok maske tarifi var onlarda ayrdımcı olur

amonracım aldım malzemelerimi ve yaptım bundan akşam denicem.
ohh yarasın saçlarıma

şifa olsun canım. ipek gibi olur saçların umarım

lorealın serumunu sürmeseydin keşke tatlım
o da ağırlaştırmış olabilir zira bu karışım öyle saçları
abartı yağlandıran bişey değil
bitlenemzsin merak etme
ben saçımda maskeyle işe geldiğimi bile bilirim
bitlencek biri olsaydı o da ben olurdum emin ol

:)bugün dairedekilere anlattım bitleneceksin bitleneceksin yeter artık yağlandığın dediler gülüştük bugün gliserinle badem yağıda aldım yarım kapak badem yağı 1 kapakta gliserin koyucam ama bu karışım uygun ölçülerdemidirki amanracım bana yorumunu iletirsen sevinirim

canım badem yağını daha az koy gliserini yarım şişe koy
eğer az gelirse eklersin çok gelirse de su eklersin
sprey şişenin boyutunu bilmediğim için net bişey diyemiycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…