yanlızlığın gözü kör olsunnnnnn

HAZEL.SU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
82
2
Böyle giderse bunalıma giricem galiba. Ya ben 22 yaşındayım ve hayatımda biri olsun istiyorum. Ama benim istediğim beni istemiyor , beni isteyenide ben istemiyorum. Ama yanlızlıktan da o kadar çok sıkıldım ki. İnsan derdini , sevincini paylaşacak , her zaman yanında olacak , başını yaslamaya bir omuz arıyor ama bende o yok. Çok kafama takmaya başladım artık. Hayır bir de çevremden öyle tepkiler alıyorum ki. Sevgilim yok diyince " Hadi canım seninde sevgilin yoksa , kimsenin yoktur " falan diyorlar. Sevinsem mi üzülsem mi şaşırdım iyice. Ben bu kadar kafama taktığım için mi böyle oluyor acaba. Kafama takmasam kesin bir yerlerden bir şey çıkar. Ama gelin bir de bana anlatın. :nazar::a015::1no2:mirmirmirmirsenağlama

canım biliosun bunlar kader kısmet işleri..elbetteki sevgilin olacak sevdiğin biri olacak ama demekki zamanı var bunun.. demekki şu an senin için hayırlı deil.. hem daha çok çok gençsin sabret güzelim ve hep hayırlısını iste ALLAHTAN

Bunlara fazla kafani takma... Zamani gelince hersey zaten kendiliginden oluyor...yerimseniben Alnimiza ne yazilmissa onu yasiyoruz ve yasayacagiz... Önemli olan Rabbim herseyin hayirlisini versin :1hug:

canım bir ara ben de öyle düşünüyordum çok çıkma teklifi alırdım ama kabul etmezdim hiç mi kimse olmayacak hayatımda diyordum kötü bir ilişki yaşamıştım 2 sene kimseyle bir ilgim olmadı sonra birden nişanlım çıktı karşıma tesadüfler bir araya getirdi bizi nişanlanacağım bile gelmezdi aklıma ama bunların hepsi kısmet arkadaşların da dediği gibi zamanla kendiliğinden oluyor herşey hem kafana takma hayatımda kimse yok diye girdiğin ortamlarda kendine güvenerek bak etrafa unutma bir gün biri geliverir yanına

HAZEL.SU yalnızlık derdi bende de var diğer arkadaşların yorumları biraz içimi rahatlattı. Kendimden korkar oldum 4 sene biriyle arkadaşlık yaptım çok duygusal bir insanım aşkta gurur yapmam sevgimin arkasında dururum ama karşımda ki insan tam tersi çıkınca ayrıldım 1,5 senedir kimse yok... sevemiyorum kimseyi yalnız kalınca ah diyorum biri olsa ama biri gelince direk yok diyorum... kader kısmet elbet bu yalnızlık biticek .... :eek::eek:

Belkide şu an bunları sana düşündüren içinde bulunduğun boşlultur.Herşeyin hayırlısını dile ve hayırlısını iste Rabbimden.
Acele etme kısmetindeki insan zaten seni bulacaktır cnım benim a.s.

Allah iyi insanlarla karşılaştırsın herkesi.
psikopat manyak .. bi sürü insan var belli etmiyorlar kendilerini
sen kafana takma yapabileceğin sadece dua etmek karşına hayırlı biri çıksın diye

Hepinize çok teşekkür ederim. içimi rahatlattınız inanın. Ama üzülüyorum işte napayım. Hele de böyle el ele çiftler görünce içim acıyor sanki. Hep hayırlısı olsun diye dua ederim zaten ama hissettiğim şeylere de engel olamıyorum işte.Hepiniz öpüldünüz.:sm_confused::sm_confused:mirmirmirmir

daha önce erkek arkadaşın hiç olmadı sanırım ki merak ediyosun böyle şeyleri..ewet genciz hepimiz anlıyorum seni bak dua da ediyomuşsun dua ile gelen sevgili en hayırlısıdır bunu unutma canım ben buna şahit oldum allahım aşükür..biraz daha sabret bebğim

Canım keşke siparişle olsaydı. Umarım hayatına doğru aklı başında seni hep mutlu edecek bir insan girer.

valla canım anlıyom seni ama şunu unutma bitane olsun adam gibi olsun buda duayla olcak bişey yani sen ileriyi bilemessin yada karşındaki insanı çözemessin dua et rabbime doru insanı o sana getirsin rabbim kullarının istedini veriyo ama zamana ihtiyacın var belki zamanını bekliyo sabır sabır sen sabırla dua et bak benimde öyle 20 yaşındayım aslında isteyenim çok ama ben isteyemiyom olmuyo yapamıyom ailem kimseyi beyenmiyosun diyo ama napim istedim gibi bi insan çıkmıyo karşıma onun için ben işimi mevlaya bıraktım o bana doru insanı çıkarçak inşallah

canım sevgılısı olanlarda ayrılık acısı cekıyor
ılgısızlıgınden sıkayet edıyor
yada aldatılıyor..tabıkı cok guzel ılıskısı olanlarda var..
senın ıcın belkı daha zamanın var...boyle acı cekmektense hayırlısını dılekı
senın mutlu olacagın sevecegın ve sevılecegın bırısı olsun

daha önce erkek arkadaşın hiç olmadı sanırım ki merak ediyosun böyle şeyleri..ewet genciz hepimiz anlıyorum seni bak dua da ediyomuşsun dua ile gelen sevgili en hayırlısıdır bunu unutma canım ben buna şahit oldum allahım aşükür..biraz daha sabret bebğim

Canım benim çok teşekkürederim. Sevgilim çok oldu tabi ama her seferinde yanlış insanlarla karşılaştım. Çok uzun süreli ciddi bir ilişkim evet hiç olmadı. Sadece artık geleceğime ciddi bakabileceğim biri olsun istiyorum. Umarım hepinizin dediği gibi hakkımızda hayırlısı olur. Sağol canımmmmmŞeniz

Umarim en kisa zamanda seni cok sevecek biri cikar karsina ve mutlu olursun.dert etme kendine. sevgiler.a.s.

Bende 22 yaşındayım canım 20 yaşındayken bende böyle diyodum ya ben beğenmiyorum yada benim beğendiklerim imkansızlar:nazar:
sonra hiç beklemediğim bir anda aklımın ucundan bile geçmezken aşık oldum şimdiki sevgilime :asigim:
şimdi hem çok seviliyorum hemde çok seviyorum hayatımın tek aşkı ve sonuda olucak inş
demekki senin içinde bir zaman var rabbimden hayırlısını iste yeter
aşkın ne zaman nerde seni yakalıyacağı belli olmaz canım o kadar sıkıp düşünmeye gerek yok kaydirigubbakcemile2

Canım herşey kader kısmet...
Hayat süprizlerle dolu inan bana...
Bende senin tam tersine aman hayatımda kimse olsun istemiyorum ben yanlız mutluyum diyordum...
Sevdiceğimin bana açılmasından 9 ay sonra evet yanıtını vermiştim...
Kabullenmem çok uzun zamanımı aldı ama aşık olmuştum...
Şanslıyım ki sevdiceğim çıktı karşıma beni bekledi...
Umarım senin için en hayırlısı olur...

Son düzenleyen: Moderatör:
yalnızlık allah mahsustur tabi ki gönül yanında birini istiyor.bende yalnızım ama hayırsız biri olacağına hiç olmasın allah seni güzel değerini bilen insanlarla karşılaştırsın..

ben kesinlikle sevemem aşık olamam diyordum...durdum durdum bir anda aşık oldum...rabbim karşıma çıkardı çok şükür onu...seninde çıkar zamanı vardır canım

X