yanından ayrılamıyorum

floras79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
305
1
45
oğluşum uyanık oldugu zamanlar asla yanlız kalmak ıstemıyor,mutlaka yanında onunla ılgılenen bırısı olsun ıstıyor yada kucakta gezmek.yanlız bıraktıgımda anında aglar gıbı sesler cıkarmaya baslıyor yanına gelene kadar susmuyor daha da kızıp aglıyor.gunduz uykusu da cok az,butun gun haşatım çıkıyor valla,bı iş de yapamıyorum dogrudurustkafamçokkarıştıne yapıcam bılmıyorum.sızlerde durum nasıl?

Canim benim kizimda oyleydi 2 aylikken devamli kucak ister devamli evin icinde gezdirmemi isterdi.Inan kanguru gibi olmustuk cok fenaydi dunyayi gormezdi gozu hic kendini oyalamayi bilmez kimseye gitmez beni birakmazdi.Ama simdi cok iyi yatiriyorum ana kucagina koyuyorum onune renkli oyuncaklari gittigim yerede getiriyorum gozumun gordugu yere birakiyorum oylece saatlerce duruyo_Oynuyo guluyo sesler cikariyo bana bakiyo tabi bende arada isime ara verip onunla oyunlar oynuyorum sonra geri donuyorum isime.Boylece onunda cani sIkIlmamis oluyo.Ayrica turkiyede cok iyi oldu boyle olmasinin onceden benden baskasina gitmezdi aglardi simdi o kadar sosyal olduki resmen havaalaninda elden ele gezdi kasla goz arasinda milleti ayartti birde baktim etrafimda insanlar :)))

Ama bu hale getirene kadar canim cikti.Agladi sinirlendi kizdi bana ama hersey onun iyiligi icindi.Ben her istediginde kucagima almadim yerinde sevdim yerinde emzirdim yerinde sakinlestirmeye calistim.Oyle oyle yavas yavas kendini oylamayi ogrendi.Umarim sende basarirsin canim.

benimde kız dediğiniz gibi hiç kucaktan inmiyim istiyor hadi onuda geçtim başkasınada gitmiyor gittiğinde bana bakıp basıyo ağlamayı yabancıya gittiğini anlıyo bende napacağımı bilmiyorum ana kucağına koyuyorum 5 dakka duruyo beni görünce hemen ağlıyo çok anacı oldu çıktı babadada öyle 20 dk duruyo durmuyo işimiz var valla bunlarla

benim oğlum da kucağı ve gezmeyi çok seviyor hatta kucakta uyumayı da.yatağında sadece gece uyuyor.gündüz imkanı yok uyutamıyorum yatağında.ya anakucağı ya kucak.yalnız bırakınca da bi süre sonra sıkılıp ağlamaya başlıyor.henüz oyuncak falan da bilmiyor tabi oynasa oyalansa.işte böyle.

benim kız ilk başlarda kucakcıydı kucağımda hatta ögğsümde uyumaya bayılırdı yerine koyar koymaz basardı feryadı. ama şu aralar Allah a şükür yerine alıştı uyanıkkende ya anakucağında yada ser serpe kendi yatağıma koyyorum oyuncağıyla oynuyor kendi kendine araırada ben ilgileniyorum tabikide.

X