Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

masaja başladığımda göğüs uçlarım felaket acıyordu acaba yanlışmı yaptığımdanmı aynısı olan varmı?

Kız ucuna dokunma- sıkma haa Hassasiyet başlar.
Benim büyürken biraz acır uçları ve çevresi acaba senin de mi büyüyecek ne

Kızlar bende sadece banyoda oval hareket ettirek masaj yapıyorum sabunla .. ( doğal zeytinyağlı ) Ve gözle görülür bi şekilde büyüme oldu ( birazda kilo aldım ilk defa 50 kilo oldum :) ) 20 yaşındayım bu arad.. Annem ve kardeşim de fark etti hatta

kilonun etkiside oluyo ya kaç kilo aldın

Bide kızlar yaaaaaaaaaaaa benim sağ göğsüm sol göğsümden daha çok büyüdü neden böyle olduu ay tuhaf oldum valla

Minasr bi kez daha tesekkur ederim ben 1aydi yapiyorum bendede fark oldu sanki hem rahatladim,hem dolgunlasdi sanki bide bende damarlar cikmaya baslamis buda galiba buyumeye isaretdir.bide bi sey soyliycem kizlar yakinda duydum diyolarki erkekler gobeklerinden,kadinlarsa goguslerinden nefes aliyolar diye.amma ben kendime dikkat ettim sanki bende gobegimden nefes aliyorummus gibi geldi bana:)kendimi degismeyi deniyorum ve gogusle nefes almayi.belki o zaman boyle nefes alirsak gobegimiz yerine goguslerimiz one cikar ve buyur diye dusunuyorum.:)sizce ola bilirmi?sizde deneyin kendinizde.saygilar:)

Kızlar bende faydasını gördüm duşa hergirdiğimde mutlaka masaj yaparım ve büyüdüğünü hissediyorum annemde fark etti :) ehe

Önemli değil canım işe yarıyorsa benim gibi ne güzel
Bak fark ettim de evet öyle bir şey olabilir ben de ikisi de oynuyor
İkisi de mi byürr
Değişim olursa söyle göbeğimi oynatmam bi daha

minasr sen en son 90b yapmıssın sanırım ama bu 75 80 90 bel ölcüsü, abcd cup ölcüsüdür.
yani normalde a idi b ye gecti degıl mi dogru anlamısım?

1 beden büyümüstür sanırım?

Aynen bende uyguluyorum ama masajla bırakmıyorum sporda yapıyorum ayrıca yanında birde göğüs büyütücü krem kullanıyorum :) bunları bir haftadır yapıyorum ve büyüdüğünü görebiliyorum :) Kremin ne kadar etkisi var bilmiyorum tabi ama güvenilir bi yerden aldım merak eden varsa mesaj atsın söylerim :)

allahımbide tokatlıcammı yanı 3 4 gundr masaj yapıyrum hafıf bı sızlama oldu ama hala bı degısklık yaramıyo bıde tokatlayyayım barı:)

minasr sen en son 90b yapmıssın sanırım ama bu 75 80 90 bel ölcüsü, abcd cup ölcüsüdür.
yani normalde a idi b ye gecti degıl mi dogru anlamısım?

1 beden büyümüstür sanırım?

Evet canım ama aynı zamanda bedenim de büyüdü yüzücüym ben tabii beden de büyüdü masaj ile :)

Bu tokat ne kadar şiddetli olacak acaba hani erkek arkadaşımıza sinirlenince attığımız tokatlardan mı zaten hiç yok olanınıda morartmayalımda

Bu tokat ne kadar şiddetli olacak acaba hani erkek arkadaşımıza sinirlenince attığımız tokatlardan mı zaten hiç yok olanınıda morartmayalımda

hahha yok canım çok çok hafif vurcaksın hani bebekler yaramzlık yaparda ağzına yada yüzüne hafifce vurursun ya öyle bebeklerin onlar seninn:)

Videodaki kadının göğüsleri gibi büyük olsa keşke benim göğüslerim de. Masaj yaparsam eğer, o şekilde büyür mü merak ediyorum. Ben de çok üşengeç bir insanım. Bilsem ki kesin çözüm olacak, her gün vakit ayırırım buna...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…