Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

Tesekkurler minasr.bende denemeyi dusunuyorum.bugun denedim hatta.InsALLAH hep denicem.umarim iyi sonuclar elde ederiz hepimiz.ben bu masajlarla gogsun buyudugune inaniyorum.bence olur.cunki 1olayi hatirliyorum ben 10-11yaslarim oldugunda goguslerim yeni buyumeye basliyodu o donemlerde teyzem bize geldiginde benim sag gogsume 1kac defa minciklemisdi hatta cok aciyodu.ve ondan sonra benim sag gogsum buyumeye basladi sol gogsumse az buyuyodu.ve simdiye kadarda 2side buyumus ama sol gogsum saga gore kucuktur.ve dun gibi hatirliyorum ayniydilar teyzem mincikleyenden sonra sag buyudu.bu yuzden inaniyorum hemde guzel sonuc alan arkadaslarda var.amma yinede hafifce yapalim bu isleri.cunki annam hep soyluyo gogusler cok ellenmez diye.ALLAH korusun sebepsiz hastaliklar bas alip gidiyo.herkes diledigine kavusur InsALLAH.

Amin canım amin. Yararı olduğu kesin zaten. Ama senin hikayen gerçekten ilginçmiş
Evlenince bu yüzden büyüyor demek
Herkes başlamalı ve devam etmeli

kızlar, göğüslerime bebe yağı ile masaj yapsam tüylenme olur mu? bebe yağını duştan sonra bacaklarıma sürüyorum ama genelde ağdadan sonraki bir kaç gün sürüyorum tahriş azalsın diye. şimdi benim normalde de göğüs bölgemde ince ince tüyler var. onları artırır mı acaba? normal vücut kremlerinden daha zararsızdır diye düşünüyorum ama bilemedim napayım?

nasıl tokatlama yaa anlamadımm

Canım sana yazmayı görev bildim çünkü bende bu derdi yaşıyorum şuan. Çörek otu yağıyla masaj yaptım ve hiç bir büyüme olmadığı gibi oradaki tüyler öle fena oldu ki! Kalınlaştı önceden olmayanlar belirgin belirgin uzamaya başladı sadece uçtada değil etrafındaki tüylerde güçlendi. Şimdi iğneli epilasyona gitmek istiyorum daha önce göğüs arasına yaptırmıştım yani bende müsayit bir bünyeye sahiptim ve şuan göğüs çevremdeki tüyler bildiğin kıl - tüy değil... Sakın diyorum o yüzden. Masajı üstünde bir giysiyle yaparsanda ellerin rahat hareket ediyor ben öyle yapıyorum bu arada başlığa bir sonuç alınca yazmak istiyordum ama bende 1 haftadır başladım yapıyorum. Yapıp alışınca masajdan kolayı yok başlığı açan arkadaşa teşekkürler... :)

Vallahi tesadüfe bak, bende de aynı kıllanma olayı oldu
Uçta uzun uzun serek de olsa siyah kıllar çıktı çörekotyağı yüzünden. Onun dışındkiler de zaten belirmeye başladı ama bende dolgunluk oluşmuştu
Yap canım hem rahatlarrsın hem de işe yarar

canım teşekkür ederim ilgin için. çörek otu yağının tüylenme yaptıgını çok kez okudum biliyorum kimisi bende tüylenme yapmıyor diyor ama dedigin gibi bünye olarak müsait olunca artış oluyor. ben bebe yağı düşünüyordum ama ondan da vazgectim neyse. nolur nolmaz. göğüslerimiz büyüsün istiyoruz ama kıl-tüy işi de çok sakat bi durum

ben lazer vücudumu kuruttuğundan dolayı bebe yağı sürmeye başladım, bende lazer cok etkılı olmadı hormon bozukluğu da var,ama bebe yağından yan etkı görmedım, başka kullananları da duydum, onlardan da bu konuda bir şikayet duymadım.

Ben bebe yağı hiç kullanmadım ama epilasyoncu kadın bizi kendi kıl-tüy macerasıyla ilgili bilgilendirirken 'saçlarımı öne eğip yıkarım şampuan saç köklerini beslediği gibi sırttaki tüyleride besler' demişti. Ama nemlendirmekte şart bilemiyorum ne yaparız koreli kadınlar kar suyundan nemlendirici yapıyolarmış diye okumuştum :) Tüyleride beslemez biraz araştırmak lazım... :) Bu arada Minasr sen masajla ilk cm olarak sonuçları ne kadar zamanda almıştın?

Sırt tüyüm bu yüzden mi fazla :26:
Geçen seneki ramazanın ortasında başladım. Malum yaz mevsimi... Okullar açıldığından üstten 3 cm alttan 1cm değişim vardı. Okul zamanı da devam ettim 5cm artmış oldu 90B kullanıyorum şu anda.

Hey maşallah! :) Eskiden kaç beden kullanıyodun peki? Bi de ben şunu anlayamıyorum pek, alttan 1 cm değişti diyosunuz ya? Alt dediğimiz sırt ölçüsü değil mi? Sırt ölçüsü nasıl değişir onu anlamadım :)

Maşallah maşallah devamını istiyorm
Ben yüzücüyüm canım o yüzden oram da genişledi
oralarım genişledikçe göğüs küçülüyor azıcık
.
Ve de 80B kullanıyordum

Son düzenleme:
Maşallah maşallah devamını istiyorm
Ben yüzücüyüm canım o yüzden oram da genişledi
oralarım genişledikçe göğüs küçülüyor azıcık
.
Ve de 80B kullanıyordum

Senin adına çok sevindim gerçekten inşallah devamı da gelir Kaç kilosun canım daha önceden soruldu mu bilmiyorum ama :)

kızlar benimde 75 ten taşmaya başladı..ama her zaman yapamıyorum ara sıra yapıyorum o yüzden bu kadar geç sonuç aldım heralde..artık daha sık yapmaya çalışıcam :)

kızlar benimde 75 ten taşmaya başladı..ama her zaman yapamıyorum ara sıra yapıyorum o yüzden bu kadar geç sonuç aldım heralde..artık daha sık yapmaya çalışıcam :)

İşe yaradıysa ne mutlu
.devam et canım işe yaramaya devam edecektir

kızlar ya tamam çok istiyoruz büyüsün falan, olmuyorsa moralimizi bi nebze daha yükselteceğini düşündüğüm bir şey farkettim geçen gün; benim göğüsler gerçekten miniciktir şekli falanda küçüktür hani nasıl desem tam yayık ve yuvarlakta değil. 34a yani 75 a sutyen bedenim fakat bunu herkes yanlış biliyor 75 sırttır a,b,c,d cup ölçüsüdür yani memelerin doldurduğu yer. a en küçüğü. sırtın genişliğine görede 75,80,85 diye gider dolayısıyla :) her neyse geçen gün la senzada sutyen denedim her zaman 34a denerim tabiiki benimkiler içinde kayboluyor okadar küçük olduğu için. bu sefer sırttanda küçük olanını denedim 32a yani 70 sırt cup a olanını ve beni gerçekten mutlu etti çünkü dolgun gösterdi, dekolte yaptı halbuki imkansız gibi birşey benim göğüslerimde dekolte ! bence moralimizi çok bozmayalım küçük olsa bile guzel gösteren sutyenler mevcut tabii ki çok sık takmadığımız sürece çünkü sıktıca daha cok küçülür falan eheh :)) öyle paylaşmak istedim cunku bana baya bi moral verdi açıkçası küçükte olsa bi yolu varmış demekki hoş gözükmesinin dedirtti.. ((

eskiden minicikti yumuşağı da fındık büyüklüğündeydiler. şimdi ise ellerime tam sığamıyo birde koltuk altlrına tokat atıncada büyüme gösterdi :)

bende deniycem bunu ama sen baya kendine fanatzi uygulamışsın Belki hormonların azmıştır ondan şişmiştir

bende deniycem bunu ama sen baya kendine fanatzi uygulamışsın Belki hormonların azmıştır ondan şişmiştir

Koltuk altını tokatlayarak fantazi yapmak? İlginç bir yaklaşım...

Minasr sana bir şey sorucam bende soğuk su dışında yapıyorum bu teknikleri. Santime yansıyan bişeyler var ama regl öncesidir belki diye sevinmeyip bekliyorum. :) Her neyse canım benim iki göğüsümde ağrımaya başladı böyle dokununca seninde olmuşmuydu ağrı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…