yalnız kaldığında tıkla

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: Allah yardımcın olsun:18::18::18::18:

e herıld yanııııııııııııı:KK76::KK76::KK76:

kıs sen bilmiyon mu onun aşkısı bi necosu var ve annesi onunla evlenmesine razı gelmiyooooooooooooooooooooişte bunun için izin :18::18::18::18:

belli belli :KK9::KK9::KK9:

:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4: kıs niye bunaklayım cahal şey gırl kız demek grıl bildiğin ızgara yemek tost waffıl hepsini yapan elektrikli bi alet yaf ben varya seni yok dur anlatarak vakit kaybetmeyeyim:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:

anammm iyiki yazdın bilmioduk heee :))) bende karıştırdığın için bunakladın dedim zatiii :)))

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş. Profesör kaşlarını çatarak: " Öküzler ve kuşlar aynı masada oturamaz ! " Öğrenci: " O zaman ben uçtum..." Profesör cevaba cok sinirlenmiş, sınavda öğrenciye takmış ve sınavı başarısız geçmesi için elinden geleni yapmış. Yanlız sınavda öğrenci tüm soruları mükemmel bir şekilde cevaplamış. Profesör öğrenciye: “ Sana son bir soru soracağım “ demiş; “ Yolda yürürken iki çuval bulduğunu hayal et, birinde akıl var, diğerinde ise para var. Hangi çuvalı alırsın? Öğrenci: " Para olan çuvalı seçerdim..." Profesör: " Ben akıl olan çuvalı seçerdim..." Öğrenciden cevap: " Normal ! Kimde ne eksikse onu seçer...” Profesör çok sinirlenmiş, öğrencinin sınav kağıdına not yerine " Öküz " yazmış. Öğrenci nota bakmadan odadan çıkmış. Bir dakika sonra öğrenci kapıyı aralamış : " Sayın profesör, imzanızı atmışsınız, fakat notumu yazmayı unutmuşsunuz." Demiş. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Cumhuriyet'in ilanından sonra İstanbul'da bir resepsiyon verilir, dünya ülkelerinin elçileri ve ataşeleri de davet edilir. Davet güzel bir atmosferde devam etmektedir, fakat İngiliz ataşesi olan binbaşının bakışları Mustafa Kemal'in gözünden kaçmaz. Bütün davet boyunca kendisine dik dik bakmıştır ve bakmaya devam etmektedir.

Ne olduğunu öğrenmek için yaverini gönderir. Yaver, Mustafa Kemal'e şöyle der:

-Paşam kendisine neden ters bir tavır takındığını sordum, o da Mustafa Kemal'in Çanakkale'de babasını öldürdüğünü söyledi.

Bunun üzerine Mustafa Kemal şöyle der:

-Git sor bakalım, babasının Çanakkale'de ne işi varmış?
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

eee ne var ne yok bebişimmmmm
bugünn azeri kızı yok galiba :))

galiba kesin kızı benim prensesim gece uyumamıştır yine:KK9::KK9::KK9: kıs sen biliyo musun onlar gece oynuyolar gündüz uyuyolar :KK9::KK9:

hadi yaaa:))) üzüldüm valla onun adına gece uyumayan çocuk herhalde zordur hiç yaşamadığım için bilemeyeceğim :))
allah razı olsun oğlumdan çok güzel gece uykusu vardı :)

Allah yerim onu ben Allah bağışlasın kıs canavar dime canavar dime:KK9::KK9::KK9::KK9:

o benimm tatlı,şirin,yardımsever tombull canavarım :))
çok hareketlide ondan canavar dioruum anamm 5 dakka oturtamıoduk :)) takiii 4-5 aya kadar :)))

Sacha Guitry'e sormuşlar:
"Dünyada en güzel şey nedir?"

" Sevmek"
" Ondan sonra?"
" Sevilmek "

" Neden sevmek, sevilmekten daha güzel?"

Guitry:
" İnsan...." dedi.
"Sevdiğine, sevildiğinden daha fazla emindir de ondan."

naptında şimdi oturuyo
:44::44::44::44::44::44::44:

:)) sorma canım yaaa aşırı derecede hiperaktivide bozukluğu çıktı
kırmızı reçeteli ilaç veriorum :KK43: bu konu hakkında kitaplar okuyorum
bi ara internetten araşştırdım ne kadar zararlı olduğunu falan gördüm ilaçların doktorla konuştum çok kızdı bana internnetteki hiç bir şey doğru deil ilaç ve hastalık adına bilgi almak istiyorsan kitaplardan oku dedi bi kça kitap ismi verdi bende ordan okuyorum bu arada dikkat eksikliğide var bu sene 1. sınıfa başlıyacağı için ilaç kullanmaya mecburuz yoksa yaramazlıklarından dolayı bayağı geri kalır derslerden dedi
hayırlısı bakalım düşük mgr. dayız şuan git gide yükselicek mgr.

Gunaydin kizlar:KK3::KK3:
yahu bu nedir siz topikleri karistirmisiniz yalniz kaldiginda ugricaniz buraya topluca degil:KK9::KK9::KK9::KK9:
hep beraber oldugunuzda benim topige gelin:KK9::KK9::KK9::KK9:
kiz patsy bi topik actin tum musterilerimi caldin:KK20::KK20::KK20:benim topigi toz basmis:KK9::KK9:

yahu bu nedir siz topikleri karistirmisiniz yalniz kaldiginda ugricaniz buraya topluca degil:KK9::KK9::KK9::KK9:
kiz patsy bi topik actin tum musterilerimi caldin:KK20::KK20::KK20:benim topigi toz basmis:KK9::KK9:

günaydın canımmmmm ama geç kaldınn :)))

ben şimdi çıkıorum yemek yiyim evimi temizliğim yine gelirim inşalalh :)) öptüm seniii

Selamlar kızçelerim :KK3:
[video=youtube;vnCwEL9jl0I]http://www.youtube.com/watch?v=vnCwEL9jl0I&feature=bf_next&list=AL94UKMTqg-9BBzuSJKjUob5XF3uGBSK_Z[/video]

:)) sorma canım yaaa aşırı derecede hiperaktivide bozukluğu çıktı
kırmızı reçeteli ilaç veriorum :KK43: bu konu hakkında kitaplar okuyorum
bi ara internetten araşştırdım ne kadar zararlı olduğunu falan gördüm ilaçların doktorla konuştum çok kızdı bana internnetteki hiç bir şey doğru deil ilaç ve hastalık adına bilgi almak istiyorsan kitaplardan oku dedi bi kça kitap ismi verdi bende ordan okuyorum bu arada dikkat eksikliğide var bu sene 1. sınıfa başlıyacağı için ilaç kullanmaya mecburuz yoksa yaramazlıklarından dolayı bayağı geri kalır derslerden dedi
hayırlısı bakalım düşük mgr. dayız şuan git gide yükselicek mgr.

yaaaaaaa ama ilaçsız yöntem yokmu offfffffff ben hiç sevmiyorum çocuklara ilaç verilmesini eminim mecbursun ama napayım ya ben çocuklara hiç dayanamıyorum çoğu zaman çocukları annelerinden bile korumak gerekiyo gibi geliyo Allah yardımcın olsun kıyamam ben ona başka bi çaresi bulunur inşallah yani böyle çocuklara eğitim veren bi yer falan gibi ilaçtan kurtulmuş olur hiç olmazsa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

ivet ama cazibeme dayanamıyolar şikerim:KK9::KK9::KK9: hem nirdesin sen bakiim :KK16::KK16::KK16:

X