yalnız kaldığında tıkla

hoşgeldin bi de azi hanım teşrif edebilse anacım kadroyu toparlayamıyorum ki benim kadro olsa benim topik böle sönük mü kalırdı neler neler paylaşırdılar amaaaaaaaaaaa gelen giden yokki :KK19::KK19::KK19::KK19:

hoşbulduk şekerimmmmmmm
ee gelioruz sen yoksunn saat kaçta geliosun topişine kıs :)) ben akşamları eşimle nargile keyfi yaptığım için gelemiorum :)nargile içene kadar saat oluo 22:30 23:00 falan sonrada ortalığın dağınıklığını topla çocuğu yatır falan filan :)) erkende kalkınca gözümde büyüyo gelmek :)) ne tembelim yawww

hoşbulduk şekerimmmmmmm
ee gelioruz sen yoksunn saat kaçta geliosun topişine kıs :)) ben akşamları eşimle nargile keyfi yaptığım için gelemiorum :)nargile içene kadar saat oluo 22:30 23:00 falan sonrada ortalığın dağınıklığını topla çocuğu yatır falan filan :)) erkende kalkınca gözümde büyüyo gelmek :)) ne tembelim yawww

vaaaaaaaaaay nargile :KK23::KK23::KK23::KK23: fantaziye bak be osmanlı usülü kıs Allah bilir senin renkli feracen dansöz kıyafetin ipek saten peçen falan da vardır :KK76::KK76::KK76:

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma." Cumanız mübarek olsun."

[video=youtube;NqV5C-YQhhI]http://www.youtube.com/watch?v=NqV5C-YQhhI[/video]

Polis - Beyefendi radar uygulamamız vardı. Hız sınırını aştınız.
Adam - Aşmadım birader.
Polis - Beyefendi radar kayıtlarını gösterebiliriz.
Adam - Ben Mustafa'nın arkadaşıyım, uğraşmayın benimle
Polis - (bi afallar) Mustafa mı o da kim?
Adam - Sen Mustafa'yı tanımıyor musun?
Polis - Ee şey hatırlayamadım..
Adam - Dur yanımda resmi var sana göstereyim.
(cebinden bir 100 lira çıkarır ve üzerindeki Atatürk resmini gösterir)
Polis - Haa, pardon şimdi hatırladım. Tamam.
Adam - Gidebilir miyim?
Polis - Şey, bu Mustafa'nın başka resmi var mı yanınızda ?
Adam - Eeeh be. arkadaş dediysek bütün albümü de taşımıyoruz ya yanımızda.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

vaaaaaaaaaay nargile :KK23::KK23::KK23::KK23: fantaziye bak be osmanlı usülü kıs Allah bilir senin renkli feracen dansöz kıyafetin ipek saten peçen falan da vardır :KK76::KK76::KK76:

yuhhh fanteziye bakkkk :))
valaa balkonda pek onlar olmuo şekerimmmm :)))

"genç kızsın"????????????????:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: kıs hiç güleceğim yoktu Allah seni napmasın emi :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: belli belli balkonda nargile keyfinden belli :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:))) gençç kızıımmm kardeşimmmm şimdi konuşturma beniii :))) ahlakımmm musade etmio :pPP
hem ahlaklı hemde namuslu bi GENÇÇ KIZÇEYİM:)))))))

$165822_387976441256367_1463792498_n.jpg dilek fenerlerini hepimiz için yolluyorum :KK24:

şekerimmm dikiş makinesi kullanmayı biliomusun
eğer biliosan banada bilgi verirmisinnn

kızlar bende nargile seviyordum ama artık içemiyorum çünkü annem yemin ettirdi içmeyeceksin bir daha diye :KK9::KK9:

bşişi sorucAMM nie herkez video paylaşıo amaç omu bu topikte :)))

kızlar bende nargile seviyordum ama artık içemiyorum çünkü annem yemin ettirdi içmeyeceksin bir daha diye :KK9::KK9:

aslında sigara gibi zararı yok çünkü bizim içtikleimiz normal nargile tömbek varmış hası oymuşş oda içilmezmiş zaten bir nefeste ne oluruz bilmem :)))

aslında sigara gibi zararı yok çünkü bizim içtikleimiz normal nargile tömbek varmış hası oymuşş oda içilmezmiş zaten bir nefeste ne oluruz bilmem :)))

işte anne yüreği işte tutturdu içmiceksin söz ver diye bende kıramadım ve daha içemiyorum benim yerime siz devam edin :KK8:

çokkkkkkkkk kötüsünnnnnnnnnnnnnnn resime doğru balıklama atlamak istiorummm hepsiniiin tadına bakmakkk aman allahımm en büyük zaafımmmmmmmmmmmm

ama ama napıyımmm görünce bende dayanamadımm sizlerle paylaşmak istedimmmm :KK9::KK9:

X