yalnız kaldığında tıkla

Son sınıfa geçtim bu sene,evde kalayım ya ne olacak Evlenmek neyse de bir kere karşılıklı güzel bir aşk yaşamak isterdim kısmet değilmiş artık yapacak bir şey yok

yaniiiiiiiiiiii biri oldu da ama olmadı eeeeeeee neden ki :44::44::44::44:

lohusalık dönemi kalmadıki canım 6 aylık oldu bebiş

Ay maşallah Allah analı babalı büyütsün ..Bence de tatlım sıkıntı yapma bebişinle ilgilen eşinle evinle ilgilen boşver diğerlerini ne yaparlarsa yapsınlar ne derlerse desinler

keşke dediğini yapabilsem canım keşke ama benim bi huyum var
herşeyi kafaya çok takıyorum canım çok her şeye üzülüp ağlayan biriyim ben

yaniiiiiiiiiiii biri oldu da ama olmadı eeeeeeee neden ki :44::44::44::44:

Bilmem kısmet değilmiş , halbuki haberci rüyalar filan görmüştüm o yüzden hala garipsiyorum olmayışını .. Tuhaf durumlar olmuştu ne bileyim görmek istediğimde pat diye karşıma çıkmıştı mesela ki hiç 1 yıl boyunca yüzünü görmediğim halde.Öyle olunca çok inanmıştım iyice bağlanmıştım kendi kendime meğerse bu da böyle bir sınamaymış

Ay maşallah Allah analı babalı büyütsün ..Bence de tatlım sıkıntı yapma bebişinle ilgilen eşinle evinle ilgilen boşver diğerlerini ne yaparlarsa yapsınlar ne derlerse desinler

keşke dediğin gibi olabilsem canım keşke imreniyorum öyle insanlara imreniyorum yaaa

hepten olmadı bitti mi:44::44::44: kimbilir belki olur ne biliyosun

keşke dediğin gibi olabilsem canım keşke imreniyorum öyle insanlara imreniyorum yaaa

O neden oluyor biliyor musun canım , gerçekten değer verdiğin insanlar seni seven senin sevdiğin yanında, gerisinin tavırları duruma göre olaya göre değişiyor..O yüzden fazla önemsemeyeceksin haketmiyorlar çünkü.İnsan olduğu için sırf gerekli saygıyı sevgiyi göster yine vicdanınca hareket et ama onlar senin hayatının mühim bir parçası değil aslında yarın öbür gün atıyorum işyerindeki ayşe nin yerini fatma alacak ve hayatında hiçbir şey değişmeyecek.Ben böyle baktığım için açıkçası başkası ne demiş ne yapmış hiç önemsemiyorum.İyi mi ediyorum bilmem gerçi ama en azından o konuda kafam rahat Benim de başka sıkıntılarım var o ayrı tabi

Ay yerim ben siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

hepten olmadı bitti mi:44::44::44: kimbilir belki olur ne biliyosun

Cıkk o farketti bendeki durumu işte zorla sorgu sual sürekli sürekli en son daraldım söyledim ve bin pişman oldum çünkü bir şey demedi! Sonra ben de açtım ağzımı yumdum gözümü

Asla yaklaşma yanıma da dedim nefret ettiğimi tiksindiğimi de söyledim küfür de ettim..Hiç asla yapmam derdim ama yaptım çünkü bu salak gidip bir de bizim ortak arkadaşlara anlatmış olayı gerçi arkadaşım kendi sormuş ona nesiyse!

En son öyle bir kızdırmışım ki ama ilk başlarda "bu konuşmalar seni rahatlatıyorsa beni hiç rahatsız etmez" diyen adam en son "artık susmanı istiyorum" diyordu Burnundan getirdim oh olsun

Son düzenleme:

e neden öyle yapmış ki:44::44::44::44: acaba afalladı da ne yapıcağını falan mı bilemedi? bişey yoksa ne diye o kadar sorgu suale çekti? yani böyle şeyler zaten anlaşılır ki neden konuşturmak için uğraşmış of çok karışıkmış:44::44::44:

Evet çok karışık hiç anlamadım ben de sormuştum "neden böyle yaptın" diye işte kızarken "niye söylettirdin o zaman" falan diye ama "ben seninle ilgili bir şey düşünseydim seni oturtur karşıma konuşurdum dedi, kedi fare oynamam ben net adamım falan falan falan falan" demişti işte Amaaan dengesiz işte ya dengesiz.. Hoşuna gitti duymak işte başka da bir sebebi yok bence Ve anlamaması imkansız çünkü çok ısrar edince ima etmiştim hemen de söylemedim yani o imadan anlamaması im-kan-sız kime söylesen anlar yani.. Ve hala sormaya devam etti çünkü duymak istedi .. Bencilce davrandı yani ..Öyle işte kuzum boşver gitsin o defter kapandı

iyi ya Allah daha iyisini daha hayırlısını göndersin inşallah

iş yerini salladım canım ama eşim ailesini napacağım peki onlarda sallanmıyorki yaaa
hele bir tane görümce var aman allahım yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…