yalnız kaldığında tıkla

Dertleşme
Şair: Abdurrahim Karakoç
Sırtımıza cümle derdi belayı
Sizin için aldık sizden ne haber?
Senelerce uykuları rüyayı;
Sizin için böldük sizden ne haber?

'Nemize ne,aman bırak' demedik;
Otuz alıp onbeş verek demedik
Hava kışlı,yollar ırak demedik
Sizin için geldik,sizden ne haber?

Aşk ile doldurduk gönül tasını
Tavuğunuz ölse çektik yasını
Zalimlere karşı cenk havasını
Sizin için çaldık,sizden ne haber?

Durup da 'bize ne' demedik bir gün
Korkmadık,yılmadık,düşmedik yorgun.
Sıra sıra hapis,kitlece sürgün;
Sizin için olduk,sizden ne haber?

İçkiye,kadına,rütbeye şana
Tenezzül etmedik,malum cihana
Bunların cümlesi kalsın bir yana;
Sizin için öldük sizden ne haber?

eeeeee mutlu kıs hayat nasıl gidiyor.. şimdi en güsel zamanlar dimi.:103::103::103::103:

güzel olsun hep inşallah..

zaten bi bi bi de

tamam işte al sana mutluluk, insan hayattan başak ne ister ki gerisi zaten boş..

Eklentiler

• $images (2).jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 57
eeeeee mutlu kıs hayat nasıl gidiyor.. şimdi en güsel zamanlar dimi.:103::103::103::103:

hayat iyi kötü gidiyor canım ya kızımla olunca herşey güzel canım
ama ev işleri çalışmak biraz zor oluyor canım senin nasıl gidiyor hayat
evlimisin canım

Kuzu sen ne zaman tanıştın sevgilinle bakıyım ? Taa ne zaman biz konuştuğumzda yoktu o sticker dökül bakalım

Ay evlendin mi yoksaaa çok şey kaçırmışım (

Son düzenleme:
Kuzu sen ne zaman tanıştın sevgilinle bakıyım ? Taa ne zaman biz konuştuğumzda yoktu o sticker dökül bakalım

Ay evlendin mi yoksaaa çok şey kaçırmışım (

yok anacım ne evlenmesi. sevgilime gelince benim sevgilim ben kendimi bildim bileli gönlümde daha gelmedi ki. stickere gelince ay başka bişey hazırlarkene accık ösendim de o yüsden yani :93::93::93::93::93::93:

hayat iyi kötü gidiyor canım ya kızımla olunca herşey güzel canım
ama ev işleri çalışmak biraz zor oluyor canım senin nasıl gidiyor hayat
evlimisin canım

cıks evli değilim.. o değil de bi kızım yok işte o çok koyuyor. hayat nasıl dersen valla sıkıcı tekdüze öle işte topiğimden anlamışsındır heralde..

yok anacım ne evlenmesi. sevgilime gelince benim sevgilim ben kendimi bildim bileli gönlümde daha gelmedi ki. stickere gelince ay başka bişey hazırlarkene accık ösendim de o yüsden yani :93::93::93::93::93::93:

İnşallah en kısa zamanda gelir tatlım bekletmez artık seni daha fazla

cıks evli değilim.. o değil de bi kızım yok işte o çok koyuyor. hayat nasıl dersen valla sıkıcı tekdüze öle işte topiğimden anlamışsındır heralde..

bende çok bunalıyorum canım ama kızımdan dolayı değil iş ve eşimin ailesi bakımından bunalıyorum canım
çoğu zaman ağladığım oluyor hayat bazen üzerime çok geliyor canım yaaa

amiiin ne diyim ama bu saatten sonra biraz zor o işler yaş geldi kaç oldu. eeee senden haberler süle bakalım dinliyoruz

Bende de haber yok kuzum , bakalım artık ne olacaksa Yaşını başını takma kafaya boşver bu dünyada böyle geçirdiğin her vaktin öbür dünyada ödülü vardır kimbilir,en hayırlısı olsun o yüzden inşallah

Son düzenleme:

nasıl yok kıs beceriksiz. hadi bizden geçti kısıııııım ne bekliyon unide bitti. bitti dimi. eeeee kıs evde kalıcan evde

bende çok bunalıyorum canım ama kızımdan dolayı değil iş ve eşimin ailesi bakımından bunalıyorum canım

Lohusalık döneminin etkisi de vardır çok düşünmemeye kafa yormamaya çalış en iyisi

nasıl yok kıs beceriksiz. hadi bizden geçti kısıııııım ne bekliyon unide bitti. bitti dimi. eeeee kıs evde kalıcan evde

Son sınıfa geçtim bu sene,evde kalayım ya ne olacak Evlenmek neyse de bir kere karşılıklı güzel bir aşk yaşamak isterdim kısmet değilmiş artık yapacak bir şey yok

sana bişey söyleyeyim mi bak bu kadar yıllık hayatımdan öğrendiğimdir: çok sevdiğin sağ salim yanındaysa gerisi teferruattır ve her teferruat sevilen için görmezlikten gelinebilir. görmezlikten gelebileceğin bi yol bul ve aslolanla ilgilen. teferruatla canını sıkma. Namaz gibi aslolan "SEVDİĞİNİN" divanında olmaktır. yer seccade elbisen hepsi teferruattır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…