yalnız kaldığında tıkla

[video=dailymotion;x84610]http://www.dailymotion.com/video/x84610_soner-aryca-olurmuydun-beni-biraz-d_music[/video]

ben dolu dolu bır ılıskı/ ask yasamak ıstıyorum... dopdolu böyle ıcınde özlem, hasret, sevgı, huzur, sefkat, sonsuzz güvenn olcak.. tutku ıhtıras ahah sehvet ahahha

ne bılm o yüzden evlılıkten cok korkuyom cünkü evlı olunca bunlar bıraz zor oluyor.. sevgı ve huzur dısında gercı en önemlı sey huzur olması ama ınsan genc yasında nıne gıbıde yasamak ıstemez degılmı? eglence neyım ıster

bende öyle ama biz onun istediğini yapmadım yapmıyorum diye ayrıldık siz niye ayrıldınız :26:

azziiiiiiiiiiiiiiiiii diyorum ki söz vermişti nerde kaldı benim azim

[video=dailymotion;xrjwt8]http://www.dailymotion.com/video/xrjwt8_mustafa-ceceli-bir-yanlis-kac-dogru-yep-yeni-klip-2012_music?search_algo=1[/video]

bende öyle ama biz onun istediğini yapmadım yapmıyorum diye ayrıldık siz niye ayrıldınız :26:

nasıl yanı? ne ıstıyordu kı?? ay sorma vallah cınlerım tepeme cıkıyor yıne düsününce.. bana hersey yasaktı.. onu gıyme bunu sürme.. buraya gıtme oraya gıtme bende cıt cıkarmıyorum ok askım ok bıtanem tamam hayatım.. ama bızımkı her ıstedıgını yapcak yanı o mantıkda.. bende dedım bende senın gece gezmelerıne karsıyım saten cokta karısmıyom.. ama tınlamadı gıttı bırde benden borc almıstı.. parası yokmus falan ıyıce gözümden düstü yanı parası olmadıgı halde alkole ve party ıcın para buluyor beyfendı allah bılır benım verdıgım parayla gıtmıstır.. hatta daha beter seylerde duydum bırılerınden.. ot gıbı fln ?? bılmıyorum aslı varmı ama 25 yasına gelmıs habıre borc ödüyo kenarda bırraz bırıkmıs parası bıle yok bıde sözlenmekten evlenmekten bahsedıyor.. yok ya daha neler ben canımı sokakta bulmadım!!

şuan istedigim tek şey
eve gidip eşyalarımı toplayıp işten izin alarak sessız sakın kafa dınleyebılecegım bı yere gidip kafamı dınlemek ıstıyorum.
şuan nefret ettıgım adamı terketmek ve bıdaha yüzünü görmemek istiyorum.
ailemin etkılenmemesını üzülmemesini istiyorum.
kendımede yepyenı bi ben istiyorum
çok şeymi istiyorum

saol vallah aynen öyle sekerım, hak etmedıgı degerı verdım.. ama ne gördüm?? yalancılık ve adılık :)

hepsimi aynı bu erkeklerin

Son düzenleme:

ben sana soz verdim mi yaparim bilirsin patsym

Yalnızlık nedir bilir misin?
Ya da neye benzer yalnızlık?...

Yalnızlık, milyar nüfuslu dünyada bir başına kaldığını düşünmektir.
Yalnızlık, kalabalığın ortasında sessizliğin sesini duymaktır...
Ve yalnızlık, sürekli hata yapmaktır.
Hayatına seni hak etmeyen insanları “yalnız kalmamak” adına almaktır.
Onlara hak etmedikleri değeri vermektir, onları adam yerine koymaktır...
Yalnızlık, yalnız kalmaktan korkmaktır aslında...
Yalnızlık duvarlarla konuşmaktan korkmaktır...
Başını koyup ağlayacak bir omuzu gerekli gereksiz aramaktır yalnızlık... Ararken; omuz yerine, taşlara başını yaslamaktır yalnızlık,
taşları omuz sanmaktır...
Sonra o taşların altında kalmaktır yalnızlık,
o taşların canını yakmasıdır...
Ve bir gün, avaz avaz bağırarak,
kapıları tekmeleyerek
ağlayıp sonunda kendine gelmektir yalnızlık...
Kendine gelip yaşama yeniden sarılmaktır...

Yalnızlık, yalnızlıktan korkmaktır aslında... Yoksa yalnızlık korkulası değildir...

saten benı ısteyen bır aıle var, ıspartalı.. cok uzak degıl bıze memleketlerı.. aılem sıcak bakıyor ıse.. cocukta hos ve kuyumcu dükkanları var ahahah

ama bızım dangalak.. senı öldürürüm bırıne gıdersen bılmem ney dıyor.. o benı ısteyen cocukda 2 mahalle asagda bızım dıngılde 1 sokak benım yukarımda anlıcanız 2 sokak arasında kaldım ahahahah

kıs sen neler diyon :18::18::18::18::18::18:

canım cevap yazmıştım ama son sayfayı göremiyorum :26:

kuyumcuya gitmek iyidir ispati ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…