yalnız kaldığında tıkla

ben sana soz verdim mi yaparim bilirsin patsym

Yalnızlık nedir bilir misin?
Ya da neye benzer yalnızlık?...

Yalnızlık, milyar nüfuslu dünyada bir başına kaldığını düşünmektir.
Yalnızlık, kalabalığın ortasında sessizliğin sesini duymaktır...
Ve yalnızlık, sürekli hata yapmaktır.
Hayatına seni hak etmeyen insanları “yalnız kalmamak” adına almaktır.
Onlara hak etmedikleri değeri vermektir, onları adam yerine koymaktır...
Yalnızlık, yalnız kalmaktan korkmaktır aslında...
Yalnızlık duvarlarla konuşmaktan korkmaktır...
Başını koyup ağlayacak bir omuzu gerekli gereksiz aramaktır yalnızlık... Ararken; omuz yerine, taşlara başını yaslamaktır yalnızlık,
taşları omuz sanmaktır...
Sonra o taşların altında kalmaktır yalnızlık,
o taşların canını yakmasıdır...
Ve bir gün, avaz avaz bağırarak,
kapıları tekmeleyerek
ağlayıp sonunda kendine gelmektir yalnızlık...
Kendine gelip yaşama yeniden sarılmaktır...

Yalnızlık, yalnızlıktan korkmaktır aslında... Yoksa yalnızlık korkulası değildir...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: azi ilk sayfalardaki paylaşımlara da baktın mı şekerim..:KK34:

saten benı ısteyen bır aıle var, ıspartalı.. cok uzak degıl bıze memleketlerı.. aılem sıcak bakıyor ıse.. cocukta hos ve kuyumcu dükkanları var ahahah :KK70:

ama bızım dangalak.. senı öldürürüm bırıne gıdersen bılmem ney dıyor.. o benı ısteyen cocukda 2 mahalle asagda:KK70: bızım dıngılde 1 sokak benım yukarımda :KK70: anlıcanız 2 sokak arasında kaldım ahahahah

canım hemen acele etme bence yaşın kaç bu arada

dilek yavrucum sunu ögrendım ben bu yasımda :KK70:

tıp hersey degıldır :KK70: ben dıs görünüse cok önem verıyodum bak sımdı ısıne gücüne bakıyom oglanın :KK70: ne ıs yapıyor, durumu nasıl, en önemlısı karakterı nasıl..

bızımkının dısı hos ama ıcı bostu yanı kızlar pesınde kossa ne yazar, sımdı hıc kıskanmıyom bıle cünkü acırım o kıza..bası yanacak :KK70:

tıp hersey degıldır :KK70: ben dıs görünüse cok önem verıyodum bak sımdı ısıne gücüne bakıyom oglanın :KK70: ne ıs yapıyor, durumu nasıl, en önemlısı karakterı nasıl..

bızımkının dısı hos ama ıcı bostu yanı kızlar pesınde kossa ne yazar, sımdı hıc kıskanmıyom bıle cünkü acırım o kıza..bası yanacak :KK70:

kıs azi duy duy bak kimler akıllanmış :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sımdıye kadar hıc dıkkat etmedım oglanın tıpıne ama hos cocuk ya :KK70: aynı seye benzıyor ınsanlar alemı varya starda .. orda hüseyın rolunu oynayan erdem yener var.. aynı ona benzıyor dıs görünüsü :KK1:

bende çok şey öğrendim bu yaşıma kadar bizimkinin tipi bile yoktu ama neler etti :KK70:

yok acelem hıc yok 21 oldum daha yenı :KK70: ama bu kuyumcu dedıgım cocuk bana 2yıldır platonık asıkmıs :KK1: kardesınden ögrendım.. 18 yasında kız kardesı var ceren dıye :KK70:

mesleğide güzel bilemedim şimdiii :KK1:

ilk başlarda kılık kıyafetime takmakla başladı sonra güvensizliği iş yerimde bazen derdi arıyorum açık kalıcak tel yani ne yapıyosam o duyucaktı.. sonrada en sonunda benden tesettüre girmemi istedi dayatma yapmasaydı kendi isteğimle olabilirdi ama baskı ve zorlama kapanmıyorsan bitsin demesi canımı yakmıştı ona göre ben yanlış insanmışım falan :2:

affedersınde baya salakmıs :KK1:

al bırını vur ötekıne..

benımkıde etek gıymeme karısıyodu uzun yada kısa etek gıymem yasaktı :KK70: delı ya :d sankı nıkahklı kocam :KK70:

X