yalnız kaldığında tıkla

hmm kazen' e durumu bahsedersen belki bir kereliğine daha musade edebilir hani erkek arkadaşım bu üyeliğimi biliyor takip etmesini istemiyorum gibi mesela

en iyisi yeni üyelik tertemiz bir sayfa ile baslamak istiyorum. onun hakkiinda "bizim" hakkimizda bikac konu acmistim onlarida görmemis olurum en azindan.

kazeni nasil bulucam?

yapmistir cünkü hep ilersini düsünerek hareket ediyordu her ihtimale karsi yapmis olabilir. su an ondan herseyi bekliyorum.

ama isin ucunda hapis ve para cezasi var ben suc duyurusunda bulunursam bunu göze alirmi bilemiyorum

bence ondan önce sen davran hemen suç duyurusunda bulun...kimse görmeden resimleri.....
onun yapmasını bekleme...

uzulme lutfen canim bu isin vebali onun boynuna
insallah silmistir
annene soylersen kiyamet kopar sonra gostermicegi de varsa o sinirle gosterir
ya da ne biliyim susarsan da gec olur
off cok zor bi durum iki yolun ortasini bulmak lazim

bak cnm düsünyorum:

1. eger anneme söylersem ve necdet bu resimleri hicbir zaman göstermezse annemle babam bosuna üzülmüs olur

2. eger anneme söylemezsem ve necdet resimleri gösterirse b.ku yedim demek oluyor annemler sok gecirir

gelde simdi ortak bir yol bul... yok isin icinden cikamiyorum

yapmistir cünkü hep ilersini düsünerek hareket ediyordu her ihtimale karsi yapmis olabilir. su an ondan herseyi bekliyorum.

ama isin ucunda hapis ve para cezasi var ben suc duyurusunda bulunursam bunu göze alirmi bilemiyorum

canım bu arada bu resimlerle seni tehtit edio ya
ona geri dön diemi yapıyor...yoksa ailen ailesinden özür dilesin diemi ?

bol bol tövbe et Allah'a sığın af dile dua et cnm
yapiyorum zaten cnm

bence ondan önce sen davran hemen suç duyurusunda bulun...kimse görmeden resimleri.....
onun yapmasını bekleme...
anneme söyledigimde onlar yapmasi lazim cünkü ben almanyadan yapamiyorum onlar türkiyedeyken halletsinler isi.

canım bu arada bu resimlerle seni tehtit edio ya
ona geri dön diemi yapıyor...yoksa ailen ailesinden özür dilesin diemi ?

onunla neden kacmamisim sözümde durmamisim diye yapiyor. artik beni istemiyormus. hem ailem onun ailesinden özür dileyecekmis kafasina göre

hmmmm anladım canımm.....

anamm kafayı sıyırmış gerçekten... kız seni istemiyor işte git yoluna...böyle yaptıda noldu yani dahamı herşey yoluna giricek akılsız bu erkekler yaa...

canim bence annesiyle konus
teyze bakin necdet boyle boyle diyo
ben bunu annemlere soylersem direk suc duyurusunda bulunurlar bu isin 10 yil hapis cezasi var
her ne kadar necdet bana boyle kotulukler yapmaya calishsa da ben onun hapis yatmasini istemem
o yuzden once sizinle konusiyim dedim belki siz hall edersiniz yoksa artik ailme haber vermek zorundayim de

hmmmm anladım canımm.....

anamm kafayı sıyırmış gerçekten... kız seni istemiyor işte git yoluna...böyle yaptıda noldu yani dahamı herşey yoluna giricek akılsız bu erkekler yaa...

göya ben yuva yikmisim o da benim yuvami yikicakmis.
ben onu ailesine karsi rezil etmisim oda beni rezil edicekmis (kacip gitmedim ya)

diyorum ki ona hapiste yatarsin para ceazasi alirsin sunu dedi bana "olsun isterse 10 yil hapis versinler 10 yil icin deger sana bunu yapmaya"

canim ofkeden gozu donmus bakma sen ona hepimiz sinirlendigimizde agzimizdan istemeden ne laflar cikiyo

teyzeme bu fikirde bulundum bekleyelim dedi önce annesini, necdet bir seyyapmadan karistirirsak yapmayacagi varsa bile yapar dedi.

bu da kazenin profili cnm

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=5

biraz önce profili koymadan mesaj yazmışım

sagol cnm. aksama mesaj atarim simdi molam bitti benim

verdiginiz fikirler icin, beni rahatlattiginizi icin, ve bana destek oldugunuz icin size cok tesekkür ediyorum canlarim.

yarin okulum var giremem belki ama cuma günü kesin yine buradayim

iyi sallamış

kim ömrünün 10 yılını pisi pisine göz göre göre hapiste geçirmeyi göze alabilir ki

bence onun annesini şu aşamada işe karıştırmamak lazım

ne malum kadının da böyle çirkinleşmeyeceği sonuçta neco onun canı

ciğeri ikisi birlik olup daha da çirkin şeyler yapabilir

şu an neconun annesine birşey belli etmeyin derim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…