Yalanım ortaya çıktı kızlar...

D

dicerr

Ziyaretçi
kızlar bana bı akıl verın dun gece sozlume soyledıgım yalanı kendım ele verdım ve bana daha once demıstıkı eger bana ufak da olsa yalan soylersen bu ıs bıter..gece bana cok soguktu fakat daha sonra duzeldı yıne eskısı gıbı konustu bıda tekrarlama felan dedı bnde neden soyledıgımı soyledım...off kızlar cok kotuum cok utanıyorum sankı bıda eskısı gıbı olamıycaz gıbı gelıor ... benı 10 kez aramıs bende yatıodum sonra aradıgını gordugumde de bıraz merak etsın dıye yazmadım acıkcası sonra aradıgında da uyuyodum hep felan dedım acıkcası sacmaladım bılerek donmedım sana dıyede acıkladım sonra ...tabı kıyamet koptu benı salak yerıne mı koyuyosun yok gormemişte felan msn hep acıktı dedı bende msn yı hıc kapatmam ona da ınandımı ınanmadımı bıllmıom ..sonra ben yatamadım ıcıme oturdu gece 4 te arardım askım dıyerek actı telı..yok bısey ben senı cok sevıom felan dedı ama hep ben uzulmuyum dıye konusuo anlıorum elımde olmadan öle dıyınce de sınırlendırme bak neden yalan dıyım sana dıo...o kadar buyuk bı yalan dııl belkı ama ıcım ıcımı yıyo neden dedımkı yaaa nasıl duzeltırım bana guvenı sarsıldı emınımkı ve sogudu...

Son düzenleyen: Moderatör:
canım neden yalan söyledin bilmiyorum ama sözlün tamam demiş seni seviyorum demiş daha niye üstüne gidiyosunki...bu kadar üstüne gidersen kendini affettirmişken daha kötüye gitmesin sonra açıklamanı yapmışsın daha ne...........inşallah herşey güzel olur.........

Umarım hayatınız boyunca birbirinize söylediğiniz ve söyleyeceğiniz yalanlar bu kadar basit olur.:1closedeyes:
Galiba ilişki eskidikçe ve yıllandıkça bunlara yalan gözüyle bile bakılmıyor.
Asıl en mühimi sadakat,saygı,sevgi sınırını aşan yalanlar söylememek,:1no2:
Gerisi pemmmbe yani fasa fisooosengözlerimebaksanab

canım neden yalan söyledin bilmiyorum ama sözlün tamam demiş seni seviyorum demiş daha niye üstüne gidiyosunki...bu kadar üstüne gidersen kendini affettirmişken daha kötüye gitmesin sonra açıklamanı yapmışsın daha ne...........inşallah herşey güzel olur.........

canım ne bılıyım ıcım rahat etmıo pımpırıklıyım bıraz sacmaladıgımın da farkındayım aslında yaa merak etsın dıye aradıgını gordukten 2 saat sonra dondum sonrada uyuyodum annm uyandırdı ole gordum dedım oda 2 saattır ne yapıon ya deyınce tabı sacmaladım ... beceremedım anlıycan onu da..

Umarım hayatınız boyunca birbirinize söylediğiniz ve söyleyeceğiniz yalanlar bu kadar basit olur.:1closedeyes:
Galiba ilişki eskidikçe ve yıllandıkça bunlara yalan gözüyle bile bakılmıyor.
Asıl en mühimi sadakat,saygı,sevgi sınırını aşan yalanlar söylememek,:1no2:
Gerisi pemmmbe yani fasa fisooosengözlerimebaksanab

insallah canım bende basta öle dusundum ama su an cok kotu bıseymıs onu anladım garıp bı duvar oldu sankı aramızda yada ben kendılıgımden koyuyom ne bılıyım pekı nasıl duzeltcem

Canım, sen biraz nazlanmak istemişsin sonra yakayı ele vermişsin :1rolleyes:
Bunlar büyütülecek şeyler değil, zaten sözlün de büyütmemiş.
Sen de üzerine daha fazla gitme konunun, kapat ki bu sefer de aklına sanki ona söylemediğin bir şey varmış gibi gelmesin.
Hem ben yalan söylersen biter derken, daha ciddi yalanlardan bahsettiğini düşünüyorum, o durmamış konunun üzerinde sen de gündeme getirme bir daha, sen zararlı çıkarsın yoksa.

insallah canım bende basta öle dusundum ama su an cok kotu bıseymıs onu anladım garıp bı duvar oldu sankı aramızda yada ben kendılıgımden koyuyom ne bılıyım pekı nasıl duzeltcem
Konu bir daha açılmayacak ve daha akıllı davranacaksın bundan sonra o kadar canım.Şöyle ki arkadaşın üzerinde durmazken sen konuyu temcit pilavı gibi pişirip pişirip önüne koyarsan,o da senin farklı düşüncelerle bu yalanı söylediğini düşünebilir ve işte o zaman asıl güven kaybı yaşanır fisfisfis.
Tamam artık,bitti,gitti,bundan sonra daha dikkatli olursun problem kalmaz :teselli:.

Canım, sen biraz nazlanmak istemişsin sonra yakayı ele vermişsin :1rolleyes:
Bunlar büyütülecek şeyler değil, zaten sözlün de büyütmemiş.
Sen de üzerine daha fazla gitme konunun, kapat ki bu sefer de aklına sanki ona söylemediğin bir şey varmış gibi gelmesin.
Hem ben yalan söylersen biter derken, daha ciddi yalanlardan bahsettiğini düşünüyorum, o durmamış konunun üzerinde sen de gündeme getirme bir daha, sen zararlı çıkarsın yoksa.

saol canım yorumun ıcın ama benım salaklıgım beceremıycen neden soyluon yalan ... off off

Konu bir daha açılmayacak ve daha akıllı davranacaksın bundan sonra o kadar canım.Şöyle ki arkadaşın üzerinde durmazken sen konuyu temcit pilavı gibi pişirip pişirip önüne koyarsan,o da senin farklı düşüncelerle bu yalanı söylediğini düşünebilir ve işte o zaman asıl güven kaybı yaşanır fisfisfis.
Tamam artık,bitti,gitti,bundan sonra daha dikkatli olursun problem kalmaz :teselli:.

saol canım nasıl yapcam bılsem su dılım durmazkı rahat edemem deyıp soylerım:1no2:

pardon ama gece 4de nasıl askım dıyerek acıyro telı
uyumuyor mu bu cocuk?

ee tel calınca acıyor ıste alo yerıne yanıı :)

gece 4 de uyuması gerekmıyor mu ne yapıyor kı ders falan mı ?

saol canım nasıl yapcam bılsem su dılım durmazkı rahat edemem deyıp soylerım:1no2:

Aaa kuzu, bayağı yapacaksın işte, büyütme bu kadar kafanda, hayatta insan ne zorluklarla ne engebelerle karşılaşıyor bilmiyor musun?
Sen bu kadarcık bir olayda bu kadar dertlenirsen işin zor.
Tamam olmuş bitmiş gitmiş, unut gitsin, gündeme getirme, büyütülecek bir şey değil zaten, çocuğun aklına zorla olmayan bir şeyi varmış gibi getireceksin... yapma lütfen.

bır de cocuk anlamamıs işte daha ne ıstıyorsunuz kı anlamadım ben
zorla kavga mı edıceksınız kapatın gıtsın

bencede üstüne gidip zorla kavga çıkmasına sebep olmayın kapatın gitsin

ya sen birazda pembe yalanla gördügünde tekrar msjı atmamışsın ama ben dayanamaz atardım:):)çünkü ortada bişe yokmuş

ne yazıcamkı kızlar demın mesaj attım kotunıyetle soylemedım o yalanı ama kendın bılırsın dedım ..

daha israrci olma olmamis gibi yap arkadasim.. bu kadar ustune gidersen o da buyutur..

siz çocukça bir nazlanma yapmışsınız, sözlünüz de bunu hoş görmüş kapamış konuyu.
ama siz ısrarla bana kız diyorsunuz adam.
daha ne yapsın işte bitti gitti tamam demiş.
sizde bence bir daha böyle küçük oyunlar yapmayın; he illa yapacağım derseniz de itiraf etmeyin ondan sonra..

X