Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

cnm gelinliğime askı yaptırcamda bu nasıl olur diom??

yorumunu yeni gördüm mafoldumben
Canım 3ten fazla olamayacaksa bence güzel olur.
Çağla şikelinde vardı ya yanlardan askı onu sevmemiştim kaydirigubbakcemile3

ya gelinlikte ben askı istiyorum nişanlımda askısız dio nie bu erkekler herşeye karışıyoo sankiii

grecem dedi ya kız :teselli:
Valla şık askı yaptırabilirsin.fisfisfis
Ne diyim anam daha gelinlik hayalim yok.kaydirigubbakcemile3

mecburi askı yaptırcam zaten kuzumm ya bu model nası sizce?? yaw anacım kuradur şöle hayyaller işimize yara işte aradakaydirigubbakcemile3

evet bence hoş olur her zaman askılının daha zarif durduğunu düşünmüşümdür.
ama nitekim benimki olmayacak
çok güzel durur tatlım üstü de böylemi

yorumunu yeni gördüm mafoldumben
Canım 3ten fazla olamayacaksa bence güzel olur.
Çağla şikelinde vardı ya yanlardan askı onu sevmemiştim kaydirigubbakcemile3
amanın çağla şikel abartmıştı walaakaydirigubbakcemile3 en fala 3 cnm hatta 2de olabilir yaniiCADIARZU
ya gelinlikte ben askı istiyorum nişanlımda askısız dio nie bu erkekler herşeye karışıyoo sankiii

seninki tam tersii kuzum yaakaydirigubbakcemile3

magicim ben cvpladım cicim ya... o tarz birşeyi ancak gelinlikçide son zaman yakın karar verirsin sen sevgiline de şimdi evet evet ayrlıcam filan... ozamn bakarsın bir çaresine bellki öylke parlak taş yerine başka bir fikir hoş olur gelinliğine göre değişiyor bu tarz eklemeler...

ewet cnm haklısın aslında onlar daha ii fikir weirCADIARZUCADIARZU zaten benimki bu fotodaki gibide olsa düz askıda olsa önündeki boncuklarla aynı olcak farklı taş olmıcak alakasız durmasın çünkü..

tatlım görmüştüm gelinliğini çok hoş ama gracefulun da dediği gibi gelinlikçiler daha iyi karar verir böyle şeylere.ama benim fikrim burda hoş durmuş askılar.

evet benimki tam tersi askısız istemiyrm ki ben

Bİtane sabit 2 tanede omuzdan düşen askı olur bence.
Ne az ne fazla kaydirigubbakcemile5
ay hiç anlamam valla kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile5
Ay bu arada kızların nişanı vardı bugün çok yoruldular galiba giren cıkan yok :)))

benimde hoşuma gitti aslında buda güzel duruo bakalım benmkine yakışcakmı bi sorarım artıkın..

kaydirigubbakcemile5
onlardan yarın anca ses çıkar bugün hiç sanmıorummkaydirigubbakcemile3

kızlar ben çıkıyorum artık çok uykum geldi. daha nişanlımla konuşucam.
görüşürüz kızlar iyi geceler hepinizeee opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…