Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bende iyi 2 haftadır giremiyorum izindeydim neler oldu sitede yeni havadisler varmı

2 ahfatda kk da herşey değişiyoru cicim :) kimler evlendi kimler nişanlandı istenenler.. çeyiz topiğini hiç söylemiyorum zaten :zemuszemus albümlerden başla artık sen :kafamçokkarıştı son listemizi eklim senin için ... durumumuz böyle şuanda..

25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
26 temmuz-nnisanyagmuruu - söz
agustos ayında... .life-city
1 agustos-nnisanyagmuruu- nişan
8 agustos-snmery
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

ya kızlar ne sorcam böle çeyizinize iç giyimolarak ne alıosunuz??? hai böle süslü dantelli falan takımlardan alıomusunuz?? sutyen olarak değil ama hani böle atlet gibi oluo ya alt üst takımm, daha adını bilmiomkaydirigubbakcemile3

ben daha almadım onlardan ama çok beğeniyorum alabilirim canım adlerı neydi onların bende hatırlayamadım babydoll gibi birşey ama atletli şortlu gibi dimi

sonbaharım hoşgeldin nasılsın canım ..?

hoşgeldin cnmmmm. nbrr??

esra slmmm senle tanışmadık biz henüz.. a.s.

hoşbulduk canlarımm
iyiyim sağolun giremedim 2 gün
canım ben dantelli şeyler alıyorum genelde ama normalde de dantelli giydiğim için kullanıcağım şeyler alıyorum birde gecelik fln alıyorum.ama ben atlet türü bişey giymem yaz kış giymiyrm. sadece iç çamaşırı. geçenlerde spor bi pijama tak. almıştım kırmızı gri

babydoll geçenlerde beğendim:) siyahtan çamaşırları ile takım anneme dedim alsana bana die.sonrada utandım

ayy graceful benim çeyizime kayınvaldem bunlardan koymuş off annem dio hiç güzel değil
çok moralimi bozdu ama böyle spor değil tülden dantelli tülden.
nie normal almadın dio ortadaki pembeye benziyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…