Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

x_v_b canım benimmmmmmmmmm alalh daim etsin mutluluğunu. çok gzl olmıuşsunnn en çabuk geçtiii artık evlisin :kedi:

kızlarrrr napıyorsunuz bakalım yüzünüze maskeler filan mı yapıyorsunuz ben bi mske keşfettim ymurta akı ve toz şeker karıştırıp yüzünüze sürün süperr oluyorrr.... sonrada nemlendirmek için bal ve salatalık rendesi .. nişana doğru ben daha da sık yapacağım çok faydalı tavsiye ederimmm

Son düzenleme:
slm kızlar nabersiniz??

cnm ne işe yarıo bu maske benim cildim yağlı birascık ii gelirmiki??

wallaa benim cildim kuru canım siyah nokta leke neyin varsa o toz şekerli olan yarıyor... pamuk gibi oluyor.. bal ve salatalık olanda nemlendirici gibi birşey...

wallaa benim cildim kuru canım siyah nokta leke neyin varsa o toz şekerli olan yarıyor... pamuk gibi oluyor.. bal ve salatalık olanda nemlendirici gibi birşey...

hımm.. wala siyah noktam oluşuo ara ara cnm ozamanlarda kullanim ben bu maskeyi...

x_v_b mutluluklar dilerim çok güsell bir gelin olmuşsun darısı bisim başımıza

psigo son 3 gün heyecanda dorukda tabii ayyy ne güzel yaaa

Son düzenleme:
selama kızlar nasılsınız psiqo kız az kaldı nişana hadi bakalım en güzel şekilde atlatın inşallah

:asigim: hersey tamam mı canım a.s.
yok kız var eksikler çalıştığımdan akşamları koşturuom.
inş yetişir işler

günaydın kararsız...opuyorumnanaktan

günaydın psiqocuğum ... son 3 çok heyecanlı çok ... delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
evet canım sormaaa:bbo:

psigo son 3 gün heyecanda dorukda tabii ayyy ne güzel yaaa
opuyorumnanaktan

canım naber
bitti mi hazırlıkların
heyecan ne durumda?

bu arada hepinize güzel günler kızlar:)
ya canım daha var benim işlerim senni nasıl gidio?
nerde olcak nişanın orkestra falan olcakmı?

selama kızlar nasılsınız psiqo kız az kaldı nişana hadi bakalım en güzel şekilde atlatın inşallah
inş canım ya dularınızla:Saruboceq:

ya herkes dio madem bahçede yapıon orkestrayla daha güzel olur.
bugün yarın fiyat sorcam uygun bulursam tutarım yoksa tutmam.
bide kuzenim çekcekti kamerayla oda dert içimde iyi çekermi die bide kameraman fiyatları araştırcam en acilinden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…