Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hiçbişey ayarlamadım ki mafoldumben
nişanda ne giyceğime de karar veremedim :1no2:
isteme nasıl bişey bilmiyorum bile
inşallah sen de en kısa zamanda nişanlanır ve çok mutlu olursun şekerim :1hug:

bak sen onları dusunme once yerı ayarla cunku yazın zor bulunuyo
ıstemede kahve etcen olck bıtcek
nışan kıyafetını hıc dusunmedın mı duz bı elbıse olabılır cok şıkları var
dısarı cıkınca ınan bulursun
kafana hıc takman amannnnnnn
ben sözlendım cnm kaydirigubbakcemile3

,
canım nişan kız evinde oluyor.nie iki yerde yapılıyor ki ama düğün iki yerde normal.biz kişi başı 20 liradan anlaştık bi restoranla.içinde kamera pasta orkestra dahil.şık bi yerde hem de.ama 60-70 kişi anca olucak.yani 3000 lirayla karşılaştırınca daha az olucak.ama kalabalık değil işte

kızlar 4 gün kaldı nişanıma ya o gün nasıl olacak hiç bilemiyorum ben ayrı nişan istiyordum ama ayrı şehirlerdeyiz diye söze geldiğimizde nişanıda yapalım dediler böylede olunca mekan olarak da ev olmak zorunda oldu bu yüzden biras canım sıkıldı sanki hiçbirşey tam değil gibi bunaldım iyice

kızlar 2 güncük giremiommm bi bakıom amma kaynatmışınız:1shok:
okucam die canım çıkıo ben yokken az yazın yaffkaydirigubbakcemile3
magic çok hoş gözüküosun.hayırlı olsun.
yeni gelen arkadaşlarda hoş gelmişlerrrropuyorumnanaktan
kızlar son 5 günümhihoyyyt
ablamlar geldi almanyadan.daha yoldalar gece burda olcaklar allahın izniyle:Saruboceq:
ayrıca kayınvalidem ve görümcem bizdeydi bugün:kedi:
çok güzel geçti.nişanın son hazırlıklarından bahsettik.bohçalardan falan.
şaka maka nişanlanıom yafu:1rolleyes:
sizleri özlemişim merakla açıom toipiğia.s.

canım geldiler işte.ben garajdan aldım.
eve geldik bi şerbet ikram ettim buz gibi.
sonra öğle yemeği hazırladım hemen yemekte konuştuk biraz.
annem ilk gerginliği yarattı bizim tanıdıklarımız takı takmak isterler bizim taraf kıza sizin taraf oğlana taksın dedi.kayınvalidemin yüzü düştü.çünkü akrabalarının durumu pek yok.annemede okadar tembih etmiştim.
sora hemen araya girdim dedim kendi anneme.anne boşver kim ne takmak isterse düğünde taksın.
erkek tarafı takarsa bizim tarafta takar takmazlarsa kimse bişi takmasın ayıp olmasın dedim.,
ortam yumuşadı şükür.
sonra bi saatten dolayı gerginlik yaşadık.
kayınvalidem dedi 10 da kalkarız o gün 3 saat yol dedi eve varmamız 1 olcak dedi.
annem dedi bari 11 de kalkın dedi.artık bilmiom kaçta kalkcaklar offf bi o sıkınrtı işte.
bohça annemle babamada yapmışlar.şaşırdım beklemiodum.
bana bi bilezik daha almışlar.onuda beklemiodum.
sıcaklardı.inş hep böyle devam eder

inşallah canım .. bazen anneler böyle şeyler söyelebiliyorlar .. olsun canım herşey güzel olacakk zaten şurda azıcık kaldıdelikafadulden

evet canım çok az kaldı artık.
gör bak seninkide su gibi geçcek.
elisanın nişanı olduğunda benimkine 1 ay vardı.zaman nasıl geçti anlamadım.
seninde öle olcak

psiqom canım güzel geçmiş ufak tatsızlıklar olsa da olur öyle şeyler takmamak lazım.
bohçaları o gece vercekler canım dimi şimdi.
geçiyor valla kızlar su gibi ben 1 aylık nişanlı oldum bilee:)
sizde olucaksınız ne çabuk geçti diyor insan.psiqom yastığını gördüm nasıl duygulandım canım arkadaşım anlatamam yaa

kızlar bana geçmiyor gibi geliyor :çok üzgünüm: şöyle 5-6 gün kalsın artık üfffffff

:1hug:canım arkadaşım gördüm yorumlarınızı cvp yazdım bende:1hug:
bohçaları o gün vercekler.bizde 2 hafta sora kalabalık bi şekilde gitcez:dance:
hep biz onları aığrlıcak değiliz ya azıcıkta onlar bizi ağırlasın demi bacımkötükedihüso
sen naptın kuşlar seninkinin gezdiğini seninde kıskandığnı söledi:1rolleyes:
sana arkideş tavsiyesi denemiştir bu tavsiyekaydirigubbakcemile3
bende sen gibiyim fazla aşığım o yüzden herşey batıo bazen ailesinden bile kıskanıom.
ama napmak gerekio bilionmu.hiç belli etmemek gerekio.
bak geçenlerde aşkım nbr die msj attım afallamış benimki.dioki hep napıon derdin dio nbr diyince ne dicemi şaşırdım dio.
yani napıon die sorma.kıskancağın şeylerde bile tut kendini biliom zor.
bende deniom çünkü.
bu sefer o düşüncek beni nie merak etmio kıskanmıo dio.
ben dün düğündeydim ula benimki eskiden delirirdi şimdi hiç oralık olmuo.bide dio içim rahat herkes bilio istediğin kadar oyna.sinir oldum bu beni nie kıskanmıo die.
sende taktik uygula şakkıdı

kızlar bana geçmiyor gibi geliyor :çok üzgünüm: şöyle 5-6 gün kalsın artık üfffffff

kız gör bak şu temmuz bi geçsin.anlamıcan.bi bakmışın son 6 die geri sayıma başlamışın.
ayy ben haziranın başında diodum.bu haziran hayatta bitmez die.bitti kızzz:dance:

inşlalhh psiqom ya valla iznimde öyle bir denk geldi ki sıkıldım vallaa.. off keike işte olsam geçer zaman şimdiye.. istanbulda hava çok sıkıcı basık bunlatıcı gri bir gökyüzü çok sıcak yağmur yağdım yağacağım diyor.. zaman geçmiyor evde... sizlerle geçiyor işte... darısı başıma şöyle 6 gün kaldı diye yazacağım buaralara:dance:

slm kızlaaarr nbriz (

günaydın kızlarr daha doğrusu tünaydın yinee. geçmişi okuyamadım ama magic canım fotolarına vbaktım allah mutlu etsinn çok güzel olmuşsun saçın elbisen makyajın harika.

çok tşk ediorum cnmm darısı başın inş :))

yazarsın canım merak etmeeeee.
ben nişanlanıosam hepiniz nişanlanırsınızzzkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…