Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Aslışım kameram annem de bugün Diyarbakıra uçuolar kuzenimi ziyarete resim çekcekmiş ona yolladım resim çekemicem malesef Bende dedim damatlıkta bakarız tamam bakarız dedi.Oy kiamam çalışsın tabi para lazım evlenceksiniz Nişanlımda çalışıo tek pazarı var işte.O yüzden hep gelin kayınvalide takılıoruz

Nisancım evlenme teklifi etti hemde kaç kere yani sayısını unuttum ben 5 temmuzda sözlendim bana kalsa idi bu sene sözlenmek istiodum beni bi türlü ikna edemiyodu.1 ay boyunca her sabah kapımda ufak hediyeler ve notlar buldum kapıyı açtığımda notlarda da evlen benimle seni istemeye gelim mi sensiz bu hayat çekilmez evet de evet güzel bi kelime pozitif ol hadi gel evlenelim gibi yazılar yazıodu ama işte adam akıllı bi teklif olmadı tek taşımı parmağıma takamadı kapının önüne koydu kendim taktım sonrada sözlendik belkim evlenme teklifi edebilir ay hadi inş.

naber sipit

aslı nan sabah sabah bu iğrençliği nerden buluon dövcem hee

iyiyimmmm naan hilal ben Hakan' a demiştim bana öyle bi teklif ediceksin ki.
Hiç düşünmeden evet diyebilirim. Biz Önce Nisan dedik söz için sonra ben Tamam MArt olsun dedim.
ama Ocakta Sözlendik.

ben hiç evlenmeyi düşünmüyodum.Bide babamda vermiyodu beni hiç cesaret edemiyodum.Mümkün olduunca uzasın diye uğraşıyodum ama artık o kadar güzel şeyler yaptıki dayanamadım ılk teklif ettiği gün bile kabul etmek ne kadar geldi içimden anlatamam ama onun o davranışları uğraşları her gün sırf benim kapıma not bırakmak için sabah ezanıyla kalkıp hazırlanıp bizim oraya gelmesi gerçekten muhteşem duygular yaşatttı banaa en sonundada bu kadar yeter dedim dayanamıyorum artık kabul ettim

bızde gelın gorumce kafayız yaaa sırnaşık şey
tüh goremıcemmı ben bebısımın haftasonu halını yaw :sinifsinif:
tel flanda yokmu kız foto ckmek ıcn

aslı nan sabah sabah bu iğrençliği nerden buluon dövcem hee
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kuzum tel olsa aktarma kablom yok kayıp
hem daha belli değil belkim bynmicem elbisei hıhh

bu nickin anlamı ne
neden bu nick söle bakim açılımı nedir :roflol:

Merhaba kızlar,a.s
Biz de geçen ay nişanlandık sevdalımla...:asigim:
Asker şimdi kendisi, şafağı yemeye çalışıyoruz...:a015:

Bizim nişanımız evde oldu, çekirdek aileler vardı sadece, biz öyle istedik, ben davuldur zurnadır sevmem, şatafatı da sevmem... Sade ve samimi bir akşam geçirdik, çok güzeldi...:içelim:

Umarım herkesin nişanı, nikahı, düğünü nasıl isterse öyle olur, herkesin içine siner...:1hug:

Herkese sevgiler diliyorum, çok mutlu olun kızlar!
opuyorumnanaktan

April Ne güzel hayırlı uğurlu olsun.
Düğün herhalde askerlikten sonra olur büyük ihtimalle .
Hayırlı teskereler şimdiden.

Çok teşekkür ederim sipiiidicim, opuyorumnanaktan
Evet askerden dönünce evleneceğiz...
Az kaldı sayılır 145 gün var daha teskereye...
:1ninca: kaydirigubbakcemile2

Hımmm yine az kalmış yaw . kaydirigubbakcemile5
eeee Sayılı gün çabuk geçer biliyorum sana geçmez şimd.
Ama Sağlıklı olsun yeter..zemuszemuszemuszemus

kısa gitmiş galiba
allah kavuştursun sizi
bnm nişanlımda aralık ayında gitti 2 ay kaldı nerdeyse:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…