Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

aşırı uykusuzum hilalim....

dün akşam kuzenimi askere gönderdik.saat 11deydi otobüsü.ama o kadar lanet bi yerki o alibeyköy terminal allahım bide oturacak yer yok hava soğuk iğne atsan yere düşmez çok kalabalık davullar zurnalar arabadan şarkı sesleri offf öldüm ya bütün askerler dün akşamı bulmuş heralde gitmek için.yol kilitlenmiş otobüsler gidemiyoda gelemiyoda.11deki otobüs 1 i geçiyodu geldiğinde.ama biz vedalaştık saat 12yi geçerken mecbur yani sabah iş var.neyse araba uzaktaydı yürüdük.bu sefer arabayı çıkaramadık 4 yanımızda kilitlenmiş..sorumsuz bi şoförün arabayı yanlış bi şekilde park etmesi yüzünden.az geri parketse geçicek arabalar.neyse babam amcam bi kaç kişi falan arabayı az ittiler mecbur cunku arabnaın sahıbıde gelmek bılmedı.bu arada saat oldu 1 ... neyse yolu actık eve gıdıs yoluna gectık ama hala tın tın gıdıyoruz trafıkten..bı baktık kuzenın otobusu dha yenı gelıo :) bındıremedk tabı onu otobuse ama napalm yanı bıde onu bındrseydk hc ckamazdk.. 2de evdeydık..gelr glmez yattm...asırı uykusuzum hala bıde aksam kurs war ekmeyi dşünüyorm ılk defa ıktısat dersını

offf kötü olmuş 2 de yat sabahn körnde kalk bugün akşamda olmaz şimdi sana

nan aslış 1 ay var sınava bn muhasebnn 7.ünitesindeyim başlamam gereken 2 ders kaldı sence nasıl performansım haha

buhafta asker haftası cnm,doğaldır
acemiliğe gidenler
acemiliği bitirip usta birliğine gidenler var
nişanlım giderkende öleydi
otogar çok kalabalıktı
davullar filan,herkeste bayraklar :gitme:
ağlayanlar,bnm gibi sevidiğine sımsıkı sarılmış bekleyenler:gitme:
öle işteboshayallersmile

:gitme::gitme::gitme::gitme::gitme::gitme::gitme::gitme:

nan aslış 1 ay var sınava bn muhasebnn 7.ünitesindeyim başlamam gereken 2 ders kaldı sence nasıl performansım haha

nasıl 2 ders yaa... 6 dersi hallettinmi yani sempatiksalakcinni

oy oy duygulandın mı kız sen yineeee

bende kuzenim şimdi diyarbakırda o giderken çok ağlamıştım.herkes bni sevgilisi sanmış ay sarıldım bi ağlıorm bi ağlıyorum artık psikolojk olarak mı bilemedim süt ağabeyim bide askere gidicek olan çocua ya sana bişi olursa ben ne yaparım denilirmi anasına babasına sarıldı ağlamadı bana sarıldı ağladı

şimdik sayiyim aslış matematiğe zati kursta gidiorm ona son bi hafta çalışcam.Genel işletme bitti.Onu biraz kafam bastı gibi ama soru çözüp pekiştirmem lazım.Hukuka giriş bitti hiç bişi anlamadım ama okudum soru çözersem belki bişiler kalır aklımda.ıktisada çalışmayı hiç düşünmüyorum 4.üniteden sonrası sanki ingilizce hiç bi halt anlamıyorum genel muhasebeye başladım zaten 10 ünite çıkıo ben 7.ünitedeyim geriyede davranış bilimleri ile temel teknoloji kalıo onlarıda okursam eğer martın ilk iki haftası biterse çok rahatlarım bizde 8 ders değil 7 ders var

dun aksamda vardı ole bırbırıne sarılan bı cıft sevgılılerdı heralde..dedm ben hasanı askere gonderseydm duser bayılırdm demekkı arkasından ... cok zorr beee.... walla bn gcen sne gden kuzende cok aglamstm ama bu kuzenmle aram cok samımı degl aglamadm..aglamaya halımmı war be yorgunluktan :roflol:

iktisadı sen dırek elemıssın hay masallah e kalırsak o dersten napıcaz be yavrum seneye 2. snıfa gecelmde o zman bakarızmı dmek ıstıosn ısletmeye ben dha doru durust bkmadm yaw kolaymı????? matematık kursuna gdıon dye hmen matematgı eledin bakıyorm..wlla bnde matematk krsuna gdıorm ama eleyemıyorm ooo senın ders sayında 7 ... bnm 8 offf :bbo:

haha yok biz çok samimiydik amcamlar kadıköy tarafında oturuolar o bakırköyde çalışıyodu bizde kalıyodu haftaiçi hep e doal olarak çok şey paylaşıosun samimi oluosun bide o hem amca hem teyze oğlu oluo amcamla teyzem evli çok çok yakın yani bide teyzem rahat durmamış benii emzirmiş onunda yakınlığını hissediyorumdur muhtemelen

ay yok ben ekoyu otogara götürememiştim flört dönemndeydk çnkü ama çok güzel veda etti bana.O gün görüştük sarıldık ağladım ben teselli etti filan.Sonracıma akşam işte 1 saat var otobüsn kalkmasına 15 araba bizim kapının önünde cadde vardı orda n geçtiler 4-5 defa sonra çok yoğun bi cadde işte indiler arabadan trafiği kestiler oynadılar bunu havalara attılar filan en sonunda herkes arabaya bindi bu bana sepet saldırttı içine bi mektup bi kolye bide gül bıraktı sonra gitti arabanın yanına bincek bana asker selamı verdi durup o an bayılmışım işte ağlamaktan teyzem vardı yanımda tutmasaymış eğer farkedip 8.kattan aşaı düşüp geberirmişim

:gitme: evet
o an ki psikoloji çok farklı canım
bnmde 5 tane kuzenim biri gelip diğeri hemen ardından gidecek şekilde askere yolladık
yani öle denk geldi yaşları yakın hepsinin
ve hepsinde ağladım bende
ama nişanlım çok başkaydı
sanki canımdan can almışlar gibi cnm acıdı
otobüse binerken oda bende ağlıyorduk
sesli hıçkıra hıçkıra ağladım otobüse bindiğinde
görümcem yanımdaydı ozmn
birbirimize sarıldık
o bile şaşırdı bu derece ağlamamıza

aslış ne yani 1 ders fazladan var hıh iktisadı eledim evet çnkü imkanı yok çalışamam anlamıorm bi halt 10 sorudan 9 yanlışım çıkıo işletme basit ama çok tuzak sorular var.Dikkatli okuman gerekio.hea matematk kursuna gidiorm die eledim o dersi kızım o kdr gidiorm anlamışımdır muhakkak bişiler tek eksiğim tekrar ypmıyorum bu yüsden de unutuyorum

allah senın ıyılıgını versın emı :roflol: :roflol: butun yazdıklarını okurken duygulandım duygulandım son cumlende koparttın yıne :roflol:

ıktısatta 10 sorudan 9 yanlısn ckıomus ya..o dogru cıkan 1 soruyu cok merak ettm :roflol: :roflol:

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben çok zor yaaa

hahahahah ben öle kopartırım adamı fulll duygulandırmayı sevmiorm bi insanı içim bayılıo valla gülmek şart karşındakinide bunalıma sokmican

hahahah evet o doğru olan soruda iktisadın tanımı kaydirigubbakcemile3

TUZLU KAHVE
Kiza bir partide rastlamisti.. Harika birseydi. O gun pesinde o kadar delikanli vardi ki.. Partinin sonunda kizi kahve icmeye davet etti. Kiz parti boyu dikkatini cekmeyen oglanin davetine sasirdi, ama tam bir kibarlik gosterisi yaparak kabul etti. Hemen kosedeki sirin kafeye oturdular. Delikanli oyle heyecanliydi ki, kalbinin carpmasindan konusamiyordu. Onun bu hali kizin da huzurunu kacirdi..
"Ben artik gideyim" demeye hazirlanirken, delikanli birden garsonu cagirdi..
"Bana biraz tuz getirir misiniz" dedi.. "Kahveme koymak icin.."
Yan masalardan bile saskin yuzler delikanliya bakti.. Kahveye tuz!..
Delikanli kipkirmizi oldu utanctan, ama tuzu kahvesine doktu ve icmeye basladi. Kiz, merakla "Garip bir agiz tadiniz var" dedi..
Delikanli anlatti:
"Cocukken deniz kenarinda yasardik. Hep deniz kenarinda ve denizde oynardim. Denizin tuzlu suyunun tadi agzimdan hic eksilmedi. Bu tatla buyudum ben.. Bu tadi cok sevdim. Kahveme tuz koymam bundan. Ne zaman o tuzlu tadi dilimde hissetsem, cocuklugumu, deniz kenarindaki evimizi ve mutlu ailemi hatirliyorum. . Annemle babam hala o deniz kenarinda oturuyorlar.. Onlari ve evimi oyle ozluyorum ki.."
Bunlari soylerken gozleri nemlenmisti delikanlinin.. Kiz dinlediklerinden cok duygulanmisti.
Icini bu kadar samimi doken, evini, ailesini bu kadar ozleyen bir adam, evi, aileyi seven biri olmaliydi. Evini dusunen, evini arayan, evini sakinan biri.. Ev duyusu olan biri..
Kiz da konusmaya basladi.. Onun da evi uzaklardaydi.. Cocuklugu gibi.. O da ailesini anlatti. Cok sirin bir sohbet olmustu.. Tatli ve sicak..
..Ve de bu sohbet oykumuzun harikulade guzel baslangici olmustu tabii..
Bulusmaya devam ettiler ve her guzel oykude oldugu gibi, prenses, prensle evlendi. Ve de sonuna kadar cok mutlu yasadilar. Prenses ne zaman kahve yapsa prensine icine bir kasik tuz koydu, hayat boyu.. Onun boyle sevdigini biliyordu cunku..
40 yil sonra, adam dunyaya veda etti. "Olumumden sonra ac" diye bir mektup birakmisti sevgili karisina.. Soyle diyordu, satirlarinda..
"Sevgilim, bir tanem..
Lutfen beni affet. Butun hayatimizi bir yalan uzerine kurdugum icin beni affet. Sana hayatimda bir tek kere yalan soyledim.. Tuzlu kahvede.. Ilk bulustugumuz gunu hatirliyor musun?.Oyle heyecanli ve gergindim ki, seker diyecekken 'Tuz' cikti agzimdan.. Sen ve herkes bana bakarken, degistirmeye o kadar utandim ki, yalanla devam ettim. Bu yalanin bizim iliskimizin temeli olacagi hic aklima gelmemisti. Sana gercegi anlatmayi defalarca dusundum. Ama her defasinda korkudan vazgectim. Simdi oluyorum ve artik korkmam icin hicbir sebep yok..
Iste gercek.. Ben tuzlu kahve sevmem. O garip ve rezil bir tat.. Ama seni tanidigim andan itibaren bu rezil kahveyi ictim. Hem de zerre pismanlik duymadan. Seninle olmak hayatimin en buyuk mutlulugu idi ve ben bu mutlulugu tuzlu kahveye borcluydum. Dunyaya bir daha gelsem, herseyi yeniden yasamak, seni yeniden tanimak ve butun hayatimi yeniden seninle gecirmek isterim, ikinci bir hayat boyu daha tuzlu kahve icmek zorunda kalsam da.."
Yasli kadinin gozyaslari mektubu sirilsiklam islatti.
Lafi acildiginda birgun biri, kadina "Tuzlu kahve nasil bir sey" diye soracak oldu...
Gozleri nemlendi kadinin..
"Cok tatli!..." dedi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…