Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

aman canım hiç üzülme benimde senden farkım yok ne yazık ki =(

aynen canım çokk sağlam kaynak
canım çektim resmi makinada yanımda bağlantı kablosunu evde unutmuşum mafoldumben mafoldumben ama yarın kesin alıcam kardeşime ulaşabilirsem ondan isticem
kitabıda çıkarttım ortaya adres ver ben hepsini yollıyım sana pazartesi günü

ecemcim kaderimiz bu uleee... beleşe aldılar bizi beee.. şu hediyelere şu altınlara şu bavullara bak uleeeeee delikafadulden
tatlım canın sağolsun yarın eklersin...
tamam canım ben sana özel mesaj atıyorum şimdi adresimi...

nan aslı yürü git
bilezik filan istemiyorum mobilya borcunu bize bıraktılar o yüzden aldıkları şeyleri pek önemsemiyorum en az 15 bin tutar mobilya öldük bittik biz mafoldumben

oh oh aslımın kargolar hiç bitmiyo bitmicekkk aklinialirimsmile

hayırdır nan ne demek istiyosun kaydirigubbakcemile3
bı dün geldi bide salı carsmba ecemden gelır o kadar işte
alt trafı 2 tane kargom var nıye kıskanıosun :dilcikar:

nan aslı yürü git
bilezik filan istemiyorum mobilya borcunu bize bıraktılar o yüzden aldıkları şeyleri pek önemsemiyorum en az 15 bin tutar mobilya öldük bittik biz mafoldumben

hahahahaaa benimde mobilya borcum hiç olmıcak :lepi: :lepi:

hoşgeldin bosver iyiyiz canım sen nasılsın
resimlerini görme ümidiyle beklemedeyiz:p

İyiyim bende saolasın

Resimler konusunda karasızım yaa biliyorsunuz bir ara KK ya eklenen resimlerden kesilip müstehcen sitelere eklenen yüzler vardı.Oyüzden resim eklemeye çekiniyorum

İyiyim bende saolasın

Resimler konusunda karasızım yaa biliyorsunuz bir ara KK ya eklenen resimlerden kesilip müstehcen sitelere eklenen yüzler vardı.Oyüzden resim eklemeye çekiniyorum

canım resimlerin üzerine yazı falan yaz olmadı yüzünüzü kapatıpta ekleyebilirsin

dur bakalım bizim kaynana nitcek, sözde şaşırttı umarım nişanda da aynını yapar :))
Benimkininde hakkını yemeyeyim şimdi yaa, sözden sonra evimize geldiğinde altın küpe aldı, onlarda geline her gidilişinde hediye alınırmış :))

bnmkide hergelişinde çerez+çeyizlik bişiler getiriyo :kedi:

hahahah kızlar alemsiniz yaa
alın sizin olsun kayınvalidem kaydirigubbakcemile3
Altışlarımı elletmemmm aklinialirimsmile

Cimcimem kız senin kayınvaliden de fena değilmiş :-)

4 bayram geçirdim 4 adet bilezik kaptım kaydirigubbakcemile3
şu bayramlar bitmeseydi yav kaydirigubbakcemile3

bayramlar süper oluyo hakkaten kaydirigubbakcemile3

nan aslı yürü git

Yine mobilyayla yırtıyosun hilalcim..Bilezikler mobilyalar salon masrafları herbişey biza ait

teşekkür ederim nisanım :-)

Sevindim ecemcim :)
Haklısın bosver ama başlık açmayabilirsin sadece buraya ekleyip 5 dk içinde silebilirsin ama tedirginsen hiç ekleme canım boşver :)

Şöle oluyo aslımcanım oturcağımız evi tamamen değiştirdim ben fayanslara yerlere banyosuna mutfağına pencerelerine varana kadar 15 - 16 bin tuttu tadilat masrafı bunu tamamen kayınvalidemler üstlendi ayrıca takı ve düğün parasını üstlendiler işte eve alınıcak eşyaları filan üstlendiler halıları perdeleri vs. mutfak ve banyo gereçlerini örn.banyo sabunluk takımı oluyo ya kayınvalidem alıcakmış

nişanlımda saolsun siz bu kadar masraf yaptınız bende birikmiş paramla yatırımımla mobilyaları aliyim demiş kayınvalidemlerde çok sıkıntı da bu aralar kabul etmişler nişanlımında 15 bin tl birikimi var yani eşyalara gidicek oysaki ben araba alırız vs. diye düşünmüştüm :KK43:

bosvercim güzelim sizin durumunuz çok farklı ama.Siz elele verip başbaşa sevginizin gücüyle bişiler yapmaya çalışıyosunuz arkanızda destekçiniz olmadan.Helal olsun gerçekten çok büyük bir başarı ben yapabilirmiydim bilmiyorum

ama bizim destekçimiz varken yapabilme güçleri varken bana kalması sinirlerimi bozuo

Evet nisanım dedim düğün ramazan bayramından sonra olsun kabul etmediler kaydirigubbakcemile3

bosvercim güzelim sizin durumunuz çok farklı ama.Siz elele verip başbaşa sevginizin gücüyle bişiler yapmaya çalışıyosunuz arkanızda destekçiniz olmadan.Helal olsun gerçekten çok büyük bir başarı ben yapabilirmiydim bilmiyorum

ama bizim destekçimiz varken yapabilme güçleri varken bana kalması sinirlerimi bozuo

Sende haklısın

X