Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hahahahhahaha aslımcan alemsin naaaannnnn kaydirigubbakcemile3
evet gerçekten bu durumlarda tanıyo insan karşısındakini :)
Zannetmiyorum laf sölesinler yapma güçleri varsa seni kırmazlar asla :)

hihihi hiç olmadı bananii bananiii o zaman siyah rugan ama önü açık ayakkabı ıstıyorum o elbısenın altına sözdeki olmaz derim bende bananiii bananiii :roflol:

canım benım olsun senıde bulduklarına sukretmelıler ne kadar cana yakın tatlı dilli hoş bi gelinsin ... alıcaklar elbette... ne güzel ama sen dedıgım dedıksın alıncak dıyosun alıyolar
gerçi allahları var sözde hiç bişeyin fiyatına bile bakmadan aldılar ama
nişan alışverişi daha kapsamlı tabi ne olur bilmem.... boshayallersmile
insan böle şeylerde tanıyo walla karşı tarafı...
bende 1 tane atlet takım 1 tane sütyen takım 1 tanede sabahlık+şort takım+gecelik takım+pijama takım şeklinde olan setlerden alınıyo diye bliyorm.neyse ben bunları aldıraymda ... ayy bu takımda güzelmişşş derimmm bi kırmızı sütyen takımı bideee siyah sütyen takımı aldırırmmm kaydirigubbakcemile3 sözde beyaz aldırmıştm çnkü.. üçündende olsunnn... kına gecesındede kırmızı ayakkabımda olsun dıye kırmızı kyafet aldırcam.sözde siyah rugan önü taşlı bı ayakkabı aldırdım ... nşanda gri dore aldırcam.. düğünde zaten beyaz allahın emri.. ama şmdi kına gecesinde masrafa gerek yok diyip sözdekini yada nişandakini giy dyeblirler.o yüzden zatn kınada kırmızı gıymek ıstıyorm kıyafet..kırmızının altına kırmızı gıycem ınadına bananii bananiiii kaydirigubbakcemile3

aynen aslım onlar hep kalitelisine gittiler denediğim beğendiğim hiçbişeyin fiyatını bile sormadılar ama bi taraftanda insan kıyamıyo çok masraf olmasın falan die
helede nişanda biz nişan alışverişi diye çıkmıcaz şimdiden gördüklerimizi beğendiklerimizi alıyoruz çünkü başta babası yok anneside yaşlı çarşıya çıkıp gezicek hali çok yok yengesiyle çıkıyoz ama onda da ben rahat edemedim en iyisi dedim biz alalım en son kıyafet ayakkabı çanta için çıkarız yani büyük şeyler için gideriz çarşıya dedik
ama çok zor işler aman kimse kırılmasın tabi sessiz kalmıyayım sonra ezmesinler falan

hahahaha de kızzz deee valllaaa inat et :p

sipitim sevindim yavrum tek kaldım sandım kendimi aha bu cadıların arasında kaydirigubbakcemile3

Sendemi çekinirsin ecemcim...Bende aynıyım walla bilmiyorumkismile
Ayy babanda aynı benimki gibi kızzzz kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol:

hihihi hiç olmadı bananii bananiii o zaman siyah rugan ama önü açık ayakkabı ıstıyorum o elbısenın altına sözdeki olmaz derim bende bananiii bananiii :roflol:

aslım alırlar zaten hani denizi geçipte derede boğulmazlar 50-100 liralık ayakkabının hesabını yapacaklarını sanmıyorum

hahahaha de kızzz deee valllaaa inat et :p

sipitim sevindim yavrum tek kaldım sandım kendimi aha bu cadıların arasında kaydirigubbakcemile3

Vallahi canım Nişanda bakalım nasıl olcak
ama hiç yani hangisini beğendiysem o olmalı. ama bunu ben hakan içinde demişti.
Beğendiklerin olacak istiyceksin :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

bornoz takımım nişanda aldılar :-) rengini çok beğenerek aldım aslında taç vs. istiyodum ama onların alıcağını düşünmemiştim hiç dedim madem alıyolar markaya bakma bunun fiyatı 120 tl

aynen aslım onlar hep kalitelisine gittiler denediğim beğendiğim hiçbişeyin fiyatını bile sormadılar ama bi taraftanda insan kıyamıyo çok masraf olmasın falan die
helede nişanda biz nişan alışverişi diye çıkmıcaz şimdiden gördüklerimizi beğendiklerimizi alıyoruz çünkü başta babası yok anneside yaşlı çarşıya çıkıp gezicek hali çok yok yengesiyle çıkıyoz ama onda da ben rahat edemedim en iyisi dedim biz alalım en son kıyafet ayakkabı çanta için çıkarız yani büyük şeyler için gideriz çarşıya dedik
ama çok zor işler aman kimse kırılmasın tabi sessiz kalmıyayım sonra ezmesinler falan

YOK CANIM EZMEK DİYE BİŞEY SÖZ KONUSU BILE OLAMAZ.. SESSİZ DURMAK ERDEMDENDİR... BIZ ONLARI MADDI ACIDAN DUSUNDUGUMZ ICIN BUNLARI DUSUNUYORUZ SONCTA AMA SESSIZ DURUYORUZ DIYEDE KULLANAMAZLAR YANI SONUCTA BNU :eek:lmaz:

evet sipitim ekrem ağzımı arıyo neler isticem diye ben hemen dedim ne uygunsa onu isticem beğendiğim olsada sölemicem bi vurdu kafama nan manyak en güzelini isticeksin fiyatı sor bak ben sana napıosum eğer senin içinde heveslendiğin bişe kalırsa ben ölürüm dedi romantik sefgilimi bende öle yaptım ne beğendiysem aldım gördü gününü kaydirigubbakcemile3

hilal bişi sorcam siz damada ne aldınız ne kadar tuttu ?

evet sipitim ekrem ağzımı arıyo neler isticem diye ben hemen dedim ne uygunsa onu isticem beğendiğim olsada sölemicem bi vurdu kafama nan manyak en güzelini isticeksin fiyatı sor bak ben sana napıosum eğer senin içinde heveslendiğin bişe kalırsa ben ölürüm dedi romantik sefgilimi bende öle yaptım ne beğendiysem aldım gördü gününü kaydirigubbakcemile3

:1hug::1hug::1hug::1hug::roflol::roflol::roflol:
Aynen eee 1 kez alınacak Vallahi zaten altın kaplama alacak halimizde yok.

http://www.resimbank.org/share-221E_4B7133D2.html
http://www.resimbank.org/share-CA18_4B7133D2.html

bornoz takımım nişanda aldılar :-) rengini çok beğenerek aldım aslında taç vs. istiyodum ama onların alıcağını düşünmemiştim hiç dedim madem alıyolar markaya bakma bunun fiyatı 120 tl

aaa nişanda bornoz takımı alıyolar ilk defa görüyorum
ama madem almışlar iyide yapmışlar kaydirigubbakcemile3
ben kendim almıştım zaten önceden
ama 120 tl ye çokk hoş bi takım

yok canım çokta abartmamak lazım ama ben beğendiklerimin biraz tuzlu olduğunu bilmiyodum biliçsizce aldırdım yaneee kaydirigubbakcemile3

Ecemcim bizde nişanda erkek tarafına ve damada bişi alınmıyo düğünde alıcaz bohça hazırlicaz :)

teşekkür ederim aslımcanm
aslında alınmaz ama annem alıcaktı kendi annem kayınvalidemde madem alıncak ben aliyim dedi bizde kabul ettik kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol:

aslım alırlar zaten hani denizi geçipte derede boğulmazlar 50-100 liralık ayakkabının hesabını yapacaklarını sanmıyorum

Bende sanmıyorumda aklıma gelmiyoda değil hani....
Hasan ağzımdan laf almaya beni denemeye meraklıdır
Söz günü ayakkabı aldık eve geldik
Annesi dediki güzelmiş nişandada giyersin bunları dedi
Hasanda yaniiiii dedi falan böyle
Dedim aldığım kıyafetin altına bunların uyacağı ne malum dedim
Şimdiden ayakkabının pazarlığınımı ediyosun benimle dedim
Hem hasana hem annesine kapak :umursamaz:
Anca lafta diyolar yaaa seve seve alcaklarrrr sırnaşık şey

teşekkür ederim aslımcanm
aslında alınmaz ama annem alıcaktı kendi annem kayınvalidemde madem alıncak ben aliyim dedi bizde kabul ettik kaydirigubbakcemile3

Bi senin şu kaynana bitiyorum bide nisanınkinee..:lepi:
maşallah allah bozmasın yawwww
benımkıde ıyıdır hakkını yıyemem ama biraz sessizdir yani alışverişe gidince hiç müdahale etmez ağzını bile açmaz karışmaz...
görümcemle biz beyendikk hallettik herşeyi...

Bende sanmıyorumda aklıma gelmiyoda değil hani....
Hasan ağzımdan laf almaya beni denemeye meraklıdır
Söz günü ayakkabı aldık eve geldik
Annesi dediki güzelmiş nişandada giyersin bunları dedi
Hasanda yaniiiii dedi falan böyle
Dedim aldığım kıyafetin altına bunların uyacağı ne malum dedim
Şimdiden ayakkabının pazarlığınımı ediyosun benimle dedim
Hem hasana hem annesine kapak :umursamaz:
Anca lafta diyolar yaaa seve seve alcaklarrrr sırnaşık şey

ben bana öyle imada bulununca aman kendim alırım ben
kimsenin almasına ihtiyacım yok diyorum
bozulduğumu anlayıp susuyolar delikafadulden delikafadulden

aaa hilalcim nişanda bormozdamı alınıyor bilmiyodum bana alırlarmı acep??
Önümüzdeki ay toplu alışveriş yapcam onu almasammı??

hahahaha alıcaklar tabiiii :-)
daha sonrada alıyolar ama inanın kızlar o andaki aldıklarına karşı hissettiğiniz şeyler çok farklı ben bayramlık alıncak çocuklar gibiydim sevinçliydim mutluydum :-)

sipit nan bende kırmızı siyah istiyodum bitane vardı desenini beğenmedim bunu gördüm kaptım hemen kaydirigubbakcemile3

X